Plienky do vody. Sajú moč?

kili
11. jún 2008

ako je to s tými jednorázovými plienkami do vody, sajú aj moč alebo nie? čo som sa pýtala, tak jedy píšu tak a jedny tak, tak som z toho mimo.

emjee
5. mar 2010

ja idem objadnat tie happy nappy

janka313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucikatn
6. mar 2010

Kocky mozem sa vas spytat? My ocakavame kazdu chvilu nasho drobca a potrebovala by som vediet z Vasich skusenosti ze od kedy je dobre zacat s bazenom. Je to mozne uplne od zaciatku alebo az po pol roku veku dietatka? Je potrebna aj nejaka specialna kozmetika? Alebo deti znasaju chlor v celku dobre?

matja
14. mar 2010

má niekto plienkové plavky imse vimse? Ako ste spokojné?

kackaj
14. mar 2010

Matja, my máme Imse Vimse plavky a spokojenost maximální. Ono teda u nás už o nic nejde jen o to, aby malýmu nespadly a u vás to bude asi taky tak. Něco jiného je to u malých dětí, co mají ještě vaječinku a jde o to, aby to případně plavky udržely. Jinak my co máme tuhé kakoše už to tak řešit nemusíme. Plavky propouští moč a to nikomu kdo provozuje bazény nevadí a tu stoličku i tuhou i řídkou by to udržet mělo taky. Takže podle mě si stačí jen vybrat, které se ti líbí a šla bych do nich 😉

emjee
14. mar 2010

lucikatn prestuduj si temu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

nam uz prisli happy nappy a su krasne, onedlho otestujeme 😀

lucikatn
15. mar 2010

emjee
vdaka idem na to!

matja
15. mar 2010

kackaj dakujem. zatial pouzivame jednorazove plienky do vody, ale kedze maleho balim do latkovych plienok, zislo by sa mat aj latkove plavky 😀
jednorazove plienky do vody teda neudrzia vobec moc? mozno blba otazka, ale mne to fakt nie je jasne 😅

emjee, odkial si kupovala happy nappy? hod foto, ako sedia na tvojom malom 😉

emjee
15. mar 2010

matja podla mna jednorazovky neudrzia moc
happy nappy som kupovala od mimiplus (ale z ceska, lebo na svk to vychadza drahsie a aj postovne je 3x drahsie)

mn.
7. máj 2010

Ahoj! My zatím máme Huggies, těm plavkách jsem moc nevěřila. Na plavču mají mamky plavečky, moc se mi líbí a děti jsou v nich v pohodě. Chceme tedy také nějaké koupit. Nemáte některá zkušenost s Happy Nappy?
Díky.

bubinko83
20. júl 2010

baby som chcela spytat nepoživate niekto plienky do vody z DM drogerie? Lebo som ich malemu kupila ale su take čudne ako keby nam nesedeli a medzi nožkami to ma jak kačer niečo mu tam trči. Alebo mu to zle davam? 😕

jamaat
20. júl 2010

@bubinko83 Používala som ich, podľa mňa sú také isté ako aj ostatné. Aj ja som si najskôr naivne myslela, že tie plienky neprepustia dovnútra vodu a zadržia moč, ale je to blbosť. Takže keď sme domíňali kúpené jednorazovky, zohnala som obyčajné látkové plavky s gumičkou okolo nôžok.

bubinko83
20. júl 2010

@jamaat a kde si kupila take plavočky? 😉

jamaat
20. júl 2010

@bubinko83 Ja som náhodou natrafila v aukcii na nosené, takže ich mám za 1 euro 🙂 Ale majú ich vraj aj v detských obchodoch. Prípadne pokukaj na MMB, tam nájdeš hádam všetko 🙂

bubinko83
20. júl 2010

@jamaat diky 😉

copa
22. júl 2010

ahoj holky, chtěla bych se zeptat, používáme látkovky, do bazánu máme Huggies, ale ráda bych pořídila plavečky ImseVimse - mám pod ně ještě dát látkovku?

tymothy
26. júl 2010

Copo, nene, už se do nich nic nepřidává.

micikatka
27. júl 2013

baby znova otvaram tuto temu. tie co chodite plavat, s akymi plienkami do vody mate najlepsie skusenosti?

alabama0011
27. júl 2013

@micikatka my mame klasicke huggies do vody, mali sme aj happy nappy, tie neoprenove, ale tazko sa obliekaju a ked sa mala do nich vykakala, tak bol problem vyzliect bez toho, aby to nebolo vsade 🙂)

micikatka
27. júl 2013

@alabama0011 dakujem za radu :o) nasla som nejake latkove, tak uvidime ci sa osvedcia :o)

joyful
27. júl 2013

@micikatka my máme látkové Popoliny a jsem spokojená. Rozepínají se na obou bocích jako papírové plenky, jen na patentky. Takže kdyby tam něco bylo, nerozmaže se to. Jsou trošku dražší, ale fakt krásný 🙂

hrasiak
27. júl 2013

@micikatka my mame plavky Imse Vimsee - max. spokojnost. Rozopinaju sa na lavom boku. Uz sme otestovali aj velku nehodu a zvladli to 🙂 Ked chodite casto plavat, alebo planujete chodit casto plavat, tak tie jednorazove plienky do vody sa neoplatia, vychadzaju v konecnom dosledku drahsie ako plavky.

matej815
31. okt 2013

@mysinka :D ja som počul že keď sa dieťa vymočí v bazéne ide za nim taký čierny fľak 😒