Plienky Dollano

tinka39
28. okt 2016

Caute kocky mate niektora skusenost s tymito plienkami? Ake su?

luckalucik
29. nov 2016

Ahoj tinka39. Ja som si ich objednala z feeda na skusku, jeden balik standard S 80ks. Musim povedat, ze som cakala viac, pretoze su dobre prezentovane, ako extra save, extra jemne a elasticke. Neviem ako ostatne velkosti, ale tieto su absolutne nepruzne. Podla mna nie su moc prijemne babatku, ktore sa uz pusta stvornozkovat, skor takemu, co este lezi. Maju lepiacu pasku na zapinanie, ktora drzi ozaj dobre. Zatial mi ich maly neprecikal, ani neprekakal, ale pouzivam ich este len 3 den, takze neviem s istotou povedat, ci su spolahlive. Z vnutra su celkom jemne, ale z vonkajsej strany mi pride dost zvlastny material - nieco ako jemna guma. Na pohlad su krasne, aj obal celkom puta a vyvolava dojem kvality, no povedala by som, ze by mali byt ovela lacnejsie, nez su, pretoze su uplne jednoduche a "plné" su uz cca za 2hodky. Za tu cenu su 100x lepsie tescovske, lidlovske ci dmkove plienky. Takze na zaver- nevravim, ze su uplne zle, ale ani tak dobre, ako sa o nich pise. Mozno im dam este jednu sancu pri skuske premium rady.

tinka39
autor
29. nov 2016

@luckalucik dakujem za skusenost. Ja som ich nakoniex ani neskusala a presli sme na bella plienky a som velmi spokojna.

luckalucik
6. dec 2016

Tak konecne som sa ich zbavila. 👏 Po tyzdni pouzivania mozem s urcitostou povedat, ze uz ich nikdy nekupim. Maly sa prekakal niekolko x az na chrbat - normalne mu tieklo po chrbatiku, co plienka nestihala absorbovat. 😠 Zdoraznujem NIE SU VOBEC elasticke a nasiaknute su uz do hodiny a pol, takze maly sa cez den takmer vobec nevyspal. Za tu cenu 10-15€ vam radim, radsej si kupte ine plienky.

tinka39
autor
7. dec 2016

@luckalucik my sme práve doskúšali plienky z dmky a mozem povedať že som veľmi ale veľmi sklamaná!!!čakala som viac na odporúčania iných spokojných mamičiek ale teraz s určitosťou viem povedať že prejdeme naspäť na bella happy!!!! 🙂

luckalucik
3. jan 2017

@tinka39 A preco si bola sklamana z DMkovych? Ja som si ich prave kupila na skusku, tiez kvoli dobrym recenziam 😕
Bella Happy som tiez skusila, ale nam velmi nevyhovovali. Maly bol po nich dost otlaceny na nozickach 😒 Aj ked musim uznat, ze ani raz nepretiekli. Teraz koncim balenie Bella Panda a tie su volnejsie okolo noziciek, ale nie su vobec pruzne na zapinanie, ci na chrbatiku a ked ich ma dlhsie na sebe, tak su na dotyk vlhke, takze aj zadocek je tym padom mokry. Vyslovene nie su zle obidva, len ich treba podla mojho nazoru castejsie menit, uz ich asi nekupim. 😒

tinka39
autor
3. jan 2017

@luckalucik ja pouzivam uz stale u malehi bella happy a som spokojna s nimi. Nepacila sa mi kvalita dm kovych. Takze sme na bella a sme spokojni!ale jas e ze kazdr dieta je ine a aj matka.treba skusat co bude vyhovovat.

hetta
2. feb 2017

Aj ja som ich kupila z alza, len tak na skusku veľ.L kvoli obrazkom, maly ma 18mes. ale nikdy viacej 👎 , ja uz len cakam kedy ich dominam, su take skor igelitove, najviac ma sklamalo to zapinanie, este som sa s tym nestretla take ako lepiaca paska, drzia dobre ale po odlepeni a vymene plienky sa po bokoch plienky trosku natrhla, to sa mi pri ziadnej plienke este nestalo, pri chlapcovi sa rychlo precika, takze sme mali aj mokre oblecko, a plienka je na dotyk moc mokra, kto uz vyskusal bella happy, lidlovke, pampers nech ostane pri nich. Od narodenia sme mali pampers, na skusku aj panda, bella happy su tiez super a teraz mame lidl a tie su uplne porovnatelne ako pampers len lidl tak nezapachaju, co je super 👍

mell_j
2. feb 2017

ja som tiež veľmi sklamaná.. Nepružné absolútne, okolo prémium to ani nešlo. Malú som 4x denne prezliekla co bola precikaná bokom 😬 Zakaždým ked som ju vybrala s autosedacky precikaná ( cesta max 30 min. ) som rada ze som sa ich zbavila

kratuch
4. feb 2017

ja som si ich kúpila na skúšku neodporúčam mam 18-mesačneho synčeka vypije veľa tekutín za deň liter až liter a pol niekedy 2.litre teto plienky som musela meniť každých 15 minúť a to už bol cely precikaný hlavne na bokoch skúsila som dať aj na to pampersku pamperska bola sucha a oblečenie mal mokre nechápala som tomu aj keď som te gumičky s pampersky napravila tak aby schovali te s tej plienky dullano na pohlaď vyzerajú ako prvé jednorazove plienky na svete žiadna pružnosť ešte sa ich musím dáko zbaviť ja som spokojna s pampersami aj DM ka

mia3333
20. feb 2017

Pridavam sa k negativnej recenzii na plienky Dollano. Su neprisposobive, teda nepruzne v pase, mala sa v noci nevyspala, ja ze su to zuby a prdlajs zuby, plienky. A to len cikala... my mame citlivejsiu pokozku a mala je po tyzdni v dollano vyhadzana na celej prdelke, takze letia do kosa. Babylove uz asi neopustim 🙂 a dobre su aj plienky z lidla celkom, ale tie su nepruzne tiez. Pampersky su prevonane ale inak som s nimi bola tiez spokojna , teda hlavne malinka 🙂

honzik07
19. nov 2017

Nikdy viac,naozaj nikdy!najskor som si myslela ze som zle zapla alebo ze si ich maly odlepil sam ale nene,behom hodiny hodiny a pol bol precurany az na chrbat...😡