• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plienky Lovela Baby z DM drogérie. Sú dobré?

11. apríla 2012 
Ahojte chcem sa Vás opýtať, aký máte názor na plienky Lovela Baby z DMky - také čo sú balené v papierovej krabici - je ich tam 100 ks - teraz stoja 399 Sk a sú od 4 do 9 kg. Zdá sa mi to dobrá cena, sú aj dobré plienky? Poradte prosím, lebo rozmýšlam či ich kúpiť pre malú, ktorá sa za chvíľu narodí....
9. feb 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj Sloto,neviem ako ostatne maminy,ale my sme s nimi nemali dobre skusenosti.Takze ja moc neodporucam.Skor fialove z Tesca stale pouzivame a sme s nimi spokojni. Moj nazor :o)
9. feb 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja pouzivam lovela baby midi od 4 do 9 kg a som snimi spokojna mne sa maly vyhadzal s pampersiek necakane...kazdemu vyhovuju ine plienky podla mojho nazoru...kup si nazaciatok len jedno balenie a uvidis sama najlepsie ja som skusila aj tie fialove tesco tie boli dobre tie fialove newborn... :grinning:
9. feb 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja tiež používam fialove tesco, nám sa zadoček vyhádzal aj z pampersiek aj z huggies, takže aspoň nešpekulujeme aké plienky, ale najlepšie je vyskúšať a potom sa rozhodnúť :wink:
9. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, plienky babylove su vyborne, my ich pouzivame a maly nam ich neprekaka, ako pampersky, aj cena je velmi dobra... odporucam :dizzy_face:
9. feb 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj my ich pouzivame, tiez sme mali alergiu na huggies takze uz radsej nevymyslame a pouzivame uz len tie z DM
9. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my pouzivame babylove z DM aj fialove z Tesca vo velkostiach midi aj maxi a som s nimi spokojna, nemali sme ziadne vyrazky. yatiall nam robili problem iba plienky sevena z lidla, z tych sa maly vyhadzal, takze malej, ktora je na vsetko citlivejsia, som ich radsej uz ani neskusala
9. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj, aj my sme ich nakupili v akcii, poradila nam ich znama a su velmi dobre, ja odporucam. Nevidim rozdiel medzi nimi a tymi z Tesca.
9. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tiez spokojnost, nemame s nimi problemy :wink:
10. feb 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj, aj my pouzivame dm-kove plienky a su vyborne, ako ako napisala janinka, nevidim ani ja rozdiel medzi nimi a tymi s tesca. Predtym sme mali tescove.
My sme velmi spokojni. :wink:
10. feb 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj. my pouzivame tiez dm-kacke plienky a sme spokojni. spociatku sme davali fialove Tesco, ale malej sa z nich vyhadzala zakazdym ritka, tak sme presli na tieto a v pohode.
10. feb 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,aj my pouzivame dm plienky su super,len ma trochen zarazilo ze chces kupovat pre novorodeniatko tuto velkost od 4-9 kg...to bude velke :slight_smile: kup co najmensie :slight_smile:
10. feb 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam s nimi dobre skusenosti, pouzivame len tie uz od velkosti newborn..., maly ich este neprekakal {Pampers prekakal} a cena je vyborna...
Tescove boli tiez dobre, u nich je vyhoda ze maju vzadu "gumicku", pricom DM-kacke nemaju. Viacere maminy mi ale povedali ze akonahle zacne dieta lozit tie z DM nie su dobre prave kvoli tej chybajucej gumicke {kvazi gumicke ci co to je}.
Tiez nam robili problem plienky z Lidla - neboli dobre vypracovane po bokoch a maly sa tade precikal {mi nie sme alergicky zatial na nic}.
10. feb 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my sme pouzivali mini fialove z tesca, bola som spokojna, prekakala sa len dvakrat ale aj to si myslim ze preto ze tam toho vela nalozila a velkost plienky nestacila :grinning: Zaparenu ritku sme mali len raz, asi tyzden, ale nemenila som kvoli tomu plienky. Teraz pouzivame midi z dmka a som tiez spokojna, mam pocit na dotyk ze su viac "latkove" ako tescove, tie su viac "papierove"...neviem ci sa to da takto pochopit, ale inak neviem vysvetlit :sweat_smile:
Mali sme aj tri vzorky pampers, tak tie su na dotyk uuuplne makucke a "latkove" :grinning: ale kedze to boli len tri kusy tak neviem povedat o nich nic viac :slight_smile:
Porovnavala som ceny tychto troch znaciek a najlacnejsie vysli tescove...
10. feb 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam doma celukrabicu darujem su uplne na nic, mala ma vyhadzany zadocek uz mesiac a neviem as atoho zbavit
10. feb 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja odporucam babylove plenky,som s nimi velmi spokojna,mne osobne pripadaju lepsie ako tescove,ak mam iny druh,neviem sa dockat,kedy sa dostanem do dm pre tie ich
10. feb 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, aj my pouzivame babylove a su super...striedame ich s latkovymi. Vyskusali sme aj pampersky, ale babylove sa zdaju byt prijemnejsie ...Podrazdenu kozicku sme nemali ani z jednych :slight_smile:
10. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez musím nieco iné vyskúšať lebo pampersky, neviem síce či je to od nich, ale má mikózu a nevieme sa jej zbavit. Poraďte niečo
11. feb 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My tiez pouzivame od narodenia plienky Babylove z DM a som s nimi max.spokojna.
A cena je tiez super.
11. feb 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my pouzivame babylove od 4-9 kg a sme velmi spokojni...
Ale citala som, ze ked babatko zacne liezt a chodit tak uz nie su ok, lebo vnutro sa rozpadava... :confused:
11. feb 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ich tiez pozivame spolu s tesco a pampers, maly uz lozi a nerozpadavaju sa mu, ani ich nikdy neprecikal, podla mna su fajn :slight_smile:
11. feb 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ich tiez pouzivame na striedacku s huggies
11. feb 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ich pouzivame na striedacku s huggies premium a uz chodime a nikdy sme problem nemali :slight_smile:
11. feb 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja Dm plienky nemusim.Raz som ich mala a pol balika som vyhodila,lebo ked som po pol hodine maleho rozbalila tak bola vo vnutri na totalku rozpadnuta a to maly nejak velmi nepil,ze by bola taka pocikana.
Nuz neviem mozno som len natrfila na nejaku zlu seriu,ze boli take.
11. feb 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ich taktiež používame a aj tesco fialové.Ja som s nimi spokojná.Pampersky precikal raz dva. :confounded:
11. feb 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len ze mozno by boli lepsie mensie pre novorodeniatko nie hned 4 az 9...ale zalezi ake velke sa narodi :slight_smile:
11. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete, ci sa daju niekde zohnat napr. vzorky tych plienok, aby clovek hned nekupoval 100 ks, ked ich nema odskusane?
12. feb 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina maju aj 40 kusové balenie, ja som si najskôr vyskúšala tie až potom sme kúpili celú krabicu
12. feb 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ich tiez pouzivame a sme s nimi spokojni, narozdiel od Pampers sleep and play.
12. feb 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fajn,
ja som pisala vcera aj do babylove.de, tak mi odpisali, ze vzorky sice neposielaju, ale ze v DM je garancia vratenia vyrobku, takze ak je clovek nespokojny, moze vratit aj citujem "otvorene balenie a bez pokladnicneho dokladu" a oni vam vratia peniaze...
Som zvedava, ci aj tu na SK... :wink:
Ale asi to risknem, a kupim rovno tu 100-ku
12. feb 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tina bez pokladnicneho dokladu si nemyslim ze ti vratia peniaze, ani ti to nevymenia

mi sme mali huggiesky - som bola spokojna - tie newbornky
pampersky tie oranzove s kamilkou tiez spokojna
teraz mame tesco fialove a tiez spokojna, nebola mala vyhadzana

asi si kupime aj z dm kedze mame tie kupony su tam vobec plienky ani neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok