Plienky Lovela Baby z DM drogérie. Sú dobré?

sloto
9. feb 2009

Ahojte chcem sa Vás opýtať, aký máte názor na plienky Lovela Baby z DMky - také čo sú balené v papierovej krabici - je ich tam 100 ks - teraz stoja 399 Sk a sú od 4 do 9 kg. Zdá sa mi to dobrá cena, sú aj dobré plienky? Poradte prosím, lebo rozmýšlam či ich kúpiť pre malú, ktorá sa za chvíľu narodí....

tina_
13. feb 2009

gabi,
toto mi poslali mailom priamo z babylove.de

"Gerne möchten wir Sie auf Folgendes hinweisen: Mit der dm-Rücknahmegarantie erhalten Sie für ein Produkt, mit dem Sie nicht zufrieden sind, in Ihrem dm-Markt jederzeit Ihr Geld zurück. Dies gilt auch für bereits geöffnete Ware und ohne Kassenbon."

takze BEZ pokladnicneho dokladu, ale tiez si to viem predstavit v slovenskej praxi...
😀 😀

mataaaaa
14. feb 2009

ahojky, aj mi pouzivame Baby love z dm-ky. su lacne, a dobre. ja som snimi nadmieru spokojna.. 😉

pietra
14. feb 2009

ked bola dcerka uplne malicka, kupila som dm plienky tie najmensie a nebola som z nich sice nadsena, ale dalo. Vacsie plienky sa pri pouzivani rozpadavali, akoby sa rozmacali 😕 To som si povedala, ze nikdy viac takyto smejd. Ale minuly tyzden som citala, ako si ich vsetci chvalite, tak som sa rozhodla ich znovu vyskusat, ze mozno za ten rok zmenili vyrobu. Od stvrtka sme na babylove plienkach a spokojnost 😵 ziadna rozpadavanie sa plienky, ziadne precikanie. A cena dobra. Len lutujem,, ze som rovno nezobrala to velke balenie

hankky
15. feb 2009

Ahojte, uz som pisala ze mama teraz babylova z DMka, asi tri tyzdne...no a balime este nasiroko a mne sa normalne zda ze nad ranom ked ju prebalujem (spi 7 - 8 hod) tak ze je latkova plienka vlhka 🙄 Pri tescovych sa mi to nestalo ani raz, tak neviem ci DMkove prepustaju ci co... nemate niekto podobnu skusenost?

janka_pn
17. feb 2009

ja mam skusenost zase opacnu 😝

laluchova
17. feb 2009

ahoj, aj my sme používali dm plienky, len malej sa vyhádzal zadoček, tak sme to liečili pityolom a dávali sme látkové plienky, ked to malej zmizlo, tak sme prešli opäť na papersky sleep and play, ešte máme dm plienyk, tak chcem vyskúšať či to mala z plienok, tak budem pomaličky dávať DM a uvidíme, veríme, že sa nevyhádže, lebo sú to dobré plienky za rozumnú cenu

sammy19
17. feb 2009

ahojte. nam tescove fialove nerobili dobre - na chrbatiku byvala z nich vyhadzana (z toho pruzneho pasika), takze ficime na Babylove z dm a max. spokojnost 🙂

gocrazy
17. feb 2009

Ahojte,

my tiez pouzivame babylove plienky a sme s nimi spokojni, pampers sa vobec neujali, hned ich precikal a prekakal, ....nepouzivate niektora tie ekologicke plienky z DM? neviete poradit ake su?

tepka
30. aug 2011

Aj ja rozmyšlam nad nimi ake su najmenšie od 4-9???nevadi ak sa narodí 3kg nebudu velike??? 😉

lokilonda
30. aug 2011

Keď čítam tieto príspevky, veruže ich skúsime i my a potom dám vedieť. V nedeľu som ich pozerala v DM, že čo je to zač, takže najbližšie ich už kúpim !

erzulik
30. aug 2011

@miroslava72 kolko stoji 1 ks plienky v DM baby love?

lokilonda
8. apr 2012

No my už LEN tieto plienky používame asi 3 mesiace a sme maximálne spokojní !!! Predtým sme fičali na HUGGIES či Lidlackých ... Pampers mi malý odmietal ... bol v nich nesvoj ... najmä Premium Care. Keď si dokonca uplatním DM body a a zoberiem mega pack, tj. 100 plienok, tak nás jedna vyjde cca 14 centov, resp. 13,99 eur normál po uplatnení bodov/zľavy je cena 10,50 eur, takže tieto plienky odporúčame ďalej !

lolko_lenka
8. apr 2012

ja som ich minule kúpila na skúšku a sú super! Určite ich budem kupovať aj naďalej, na striedačku s Huggieskami, ktoré sme nakúpili na 3 mesiace dopredu :D

minnehaha2005
8. apr 2012

maly sa mi z pampersiek vyhadzal, jedine premium moze, a tiez BABYLOVE, super cena, tiez po zlave 25 percent su super, cize vzdy kupujeme plienky tam, potom mame na kazde 11. balenie v zlave pri uplatneni si bodov. Tiez tie krabice su uplne super, ukladam tam malemu oblecko, co uz mu je male a teda mam aj prehlad, ako rastol on, rastli plienky, a odkladali sme veci do prazdnych krabic.

mojong
11. apr 2012

tiez pouzivame babylove z DM ale tie zelene nature aby sme aspon trochu setrili prirodu, a som zatial s nimi spokojna, nie su drahe , su jedine v ktorych sa dcerka nevysype a vela znesu (aj ked pochybujem ze existuje plienka, ktoru moja mala neprekadi, ked tak riadne nalozi :D ale na to sme si uz zvykli)
zatial iba odporucat mozem.