Plienky Pampers active baby a ich nový design

helcam
8. okt 2012

ahojte, nemaju nahodou active baby novy design? obal je sice rovnaky ako vzdy ale plienky vyzeraju inaksie a mam pocit ze malemu vobec nesedia... ma s tym este niekto skusenost? kupovala som ich ako vzdy v hypermarkete, v tom by problem nemal byt...

ikke
8. okt 2012

@helcam pozri na obale. kde su vyrobene. uz sme tu raz zistili, ze tieto plienky z nemecka su ine ako tie, co vyrobili v polsku... 😖

helcam
autor
8. okt 2012

@ikke dakujem za radu, ale na tychto je napisane standartne made in poland ☹

ikke
8. okt 2012

https://www.modrykonik.sk/forum/zakladna-vybavicka/plienky-pampers-premium-care-2/
si si ista, ze aj doteraz si mala plienky z polska?
ja som na slovensku vzdy mala iba nemecke a nikdy problem nebol. no uz je to par mesiacov...

helcam
autor
8. okt 2012

ano som si 100% ista, lebo mam 1 balik "v zasobe" (vyroba polsko 07/12) a teraz som otvorila ten novokupeny (vyroba polsko 09/12), najprv som bola rada ze hura nove obrazky ale ked sa mi po celom dni pouzivania zakazdym precikal a prekakal az na chrbte, tak som az taka nadsena nebola...

katren
8. okt 2012

@helcam po celom dni pouzivania???? 😕 to snad nie....

helcam
autor
8. okt 2012

@katren jasne ze som dala vzdy novu, ale proste sa to zopakovalo pocas dna viackrat, takze to nemohla byt nahoda...

katren
8. okt 2012

@helcam my sme ich mali donedavna anebol problem tiez.....Misko ma od narodenia Huggies a Dominika mala Pampers....teraz ma len na noc, tak sme kupili tie nohavickove a tie vydrzia