• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plienky Pampers. Kde sú momentálne najlacnejšie?

24. októbra 2015 
baby v tevos drogerie tam su za 17,90 velke balenie my pouzivame 3 a je tam 96ks
23. jún 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu je foto
23. jún 2014 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá skúste kuknuť stránku feedo.sk ja objednávam plienky stále odtiaľ už 2 rok skoro naštastie už mesiac potrebujeme len na spinkanie :slight_smile:
23. jún 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, prosím o radu. Včera sme kúpili v Tescu plienočky velkosti 1 Pampers New Baby- Dry , nie su parfumované ale majú taky čudný zápach myslíte, že je to OK? Ak máte niektorá s týmito plienočkami skúsenosti prosím poradte.
Ďakujem.
7. júl 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky. Viete mi poradiť, kde sa dajú kúpiť plienky Pampers 3+ ? Ďakujem.
21. júl 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
milé maminky, neviem do ktorého fóra to napísať, skúsim sem

moje staršie deti odrástli na pamperskách. teraz mám tretie dieťa a nechala som sa inšpirovať maminkami, aby som dieťatku riťku nekrémovala a používala plienky, ktoré vetrajú. 4 mesiace som kupovala babylove z DM, tie drahšie, ktoré sa ekologicky rozložia (ich cena je cca rovnaká ako pampers), žiadne krémiky, super!!!

Dostali sme ako darček Pampers premium care a po 3 dňoch máme riťku červenú jak šľak. Nepochybne každé dieťa reaguje rôzne na rôzne výrobky. Možno ale práve preto, že som používala pri starších deťoch pampers, tak som míňala tony krémikov na riťku. Iba posúvam info, názor nech si každý spraví sám.
16. okt 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barb1 kazde dieta asi reaguje na zlozenie plienok inak... ja od zaciatku davam tie zelene pampersky. Ritku som natierala pravidelne tak do 4 - 5 mesiacov, potom uz len na noc jemnou vrstvou avirilu. A ked som niekedy zabudla natriet, nikdy sa nic nestalo, maly nemal ziadne zacervenanie. Proste to znasa uplne v poriadku.
16. okt 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Neviete kde sú teraz pampersky v akcii?
21. máj 2015 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevie niekto kde je aktualna akcia na pampersky.dakujem
8. okt 2015 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulua777 v nedeľu budú v bille za 10,49 e
8. okt 2015 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monik83 dakujem pekne .
8. okt 2015 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mall.sk 132 ks 30,99€
24. okt 2015 o 23:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok