Plienky Pampers. Kde sú momentálne najlacnejšie?

tina_
30. sep 2008

Nemáte náhodou prehľad, kde sa teraz dajú kúpiť Pampersy v nejakej akcii, resp. kde sa to oplatí v prepočte na 1 ks ? Nemám toľko času, aby som s kočiarom prešla celé mesto, a dnu sa aj tak nedostanem, tak keď vybehnem na hodinku od malej, aby som šla "na hotovo".
Tesco, Hypernova, DM-Drogeriemarkt, 101drogerie, Billa,...
Poraďte.

lulu19
23. jún 2014

baby v tevos drogerie tam su za 17,90 velke balenie my pouzivame 3 a je tam 96ks

misel12
23. jún 2014

Tu je foto

stela1983
23. jún 2014

Dievčatá skúste kuknuť stránku feedo.sk ja objednávam plienky stále odtiaľ už 2 rok skoro naštastie už mesiac potrebujeme len na spinkanie 🙂

katty8
7. júl 2014

Ahojte maminy, prosím o radu. Včera sme kúpili v Tescu plienočky velkosti 1 Pampers New Baby- Dry , nie su parfumované ale majú taky čudný zápach myslíte, že je to OK? Ak máte niektorá s týmito plienočkami skúsenosti prosím poradte.
Ďakujem.

uzu17
21. júl 2014

Ahojte maminky. Viete mi poradiť, kde sa dajú kúpiť plienky Pampers 3+ ? Ďakujem.

barb1
16. okt 2014

milé maminky, neviem do ktorého fóra to napísať, skúsim sem

moje staršie deti odrástli na pamperskách. teraz mám tretie dieťa a nechala som sa inšpirovať maminkami, aby som dieťatku riťku nekrémovala a používala plienky, ktoré vetrajú. 4 mesiace som kupovala babylove z DM, tie drahšie, ktoré sa ekologicky rozložia (ich cena je cca rovnaká ako pampers), žiadne krémiky, super!!!

Dostali sme ako darček Pampers premium care a po 3 dňoch máme riťku červenú jak šľak. Nepochybne každé dieťa reaguje rôzne na rôzne výrobky. Možno ale práve preto, že som používala pri starších deťoch pampers, tak som míňala tony krémikov na riťku. Iba posúvam info, názor nech si každý spraví sám.

didi51100
16. okt 2014

@barb1 kazde dieta asi reaguje na zlozenie plienok inak... ja od zaciatku davam tie zelene pampersky. Ritku som natierala pravidelne tak do 4 - 5 mesiacov, potom uz len na noc jemnou vrstvou avirilu. A ked som niekedy zabudla natriet, nikdy sa nic nestalo, maly nemal ziadne zacervenanie. Proste to znasa uplne v poriadku.

jajaja82
21. máj 2015

Neviete kde sú teraz pampersky v akcii?

lulua777
8. okt 2015

Nevie niekto kde je aktualna akcia na pampersky.dakujem

monik83
8. okt 2015

@lulua777 v nedeľu budú v bille za 10,49 e

lulua777
8. okt 2015

@monik83 dakujem pekne .

8291
24. okt 2015

Mall.sk 132 ks 30,99€