Plienky Pampers premium care

svatava74
24. apr 2012

Rada by som zistila, ze ci len nam sa stalo, ze sme v akcii v nemenovanom obchode so zltymi igelitkami, kupili 2 baliky pampers premium care,ktore pouzivame pre maleho - 20 mesiacov na noc a doteraz som si ich nevedela vynachvalit. Maly tesne pred spanim vypil 250 caju, 200 mlieka a este pocas noci cca 250 ml caju a to vsetko sa udrzalo v plienke. Maly bol suchy, neprecikany, parada, spinkal celu noc.
Teraz vypije ledva 200 ml caju a uz 4. noc po sebe je rano precikany na pyzamko a dokonca dnes v noci som ho o 2,00 prebalovala a musela som menit aj plachtu a to vypillen 1 cajik....som z toho dost znechutena a distributor- teda v ich callcentre ma slecna vcera presviedcala, ze mozno zle balim maleho odrazu, alebo ze odrazu vypije vela, atd a ze mozno to oni ani nedistribuovali a su na obale uvedeny ako firma...hroza...je pravda,ze je na obale viac azbuky ako inokedy, ale obal je totozny s tym predchadzajucim a PLIENKA JE OVELA TENSIA A NIC NESAJE. A sme z Ba a kupene v Ba. A maly je citlivka- alergik a odrazu vyhadzana ritka???????
Som sama komu sa to stalo????? 😒

ingusz
11. máj 2015

Ja som spokojna prebalujem aj v noci maleho 🙂stale s nenecham ho pocikaneho ..a ked ma velku ani nevravim pplienky su aj polske a nevadi aj tak su super babo sa ma prebalovat aj keby pisali 10 hodin sucha...kazde 2 hodiny menim ani raz nemal zaparenu ritku ani nic ..a ked spi tak ho necham a hned ako sa zobudi tak prebalim to nemusi byt z plienok ale z kozmetiky ..
..

tinqua
11. máj 2015

@svatava74 no musím povedať, že presne niečo podobné, čo sa tvárilo ako pampers som kúpila nie tak dávno v jednote....zrejme ide o to kde konkrétne sú pampersky vyrábané....nemecké sú iné ako poľské....btw prechádzame na babylove a vyzerá to zatiaľ dosť dobre...

lucygb
13. okt 2016

@svatava74 ahoj a o ake plienky ide presne? Prosim

svatava74
autor
13. okt 2016

@lucygb Ahojky..toto bolo uz davno, islo o premium care....pampersky....a co vidim teraz ake su hrozne....volakedy vydrzali v nich deticky, co vypili aj 0,5l za 2 hodinky a nebola sanca ich pred 6 rokmi precikat...teraz je to hrozna kvalita....aspon co vidi v jaslickach 🙂

lucygb
13. okt 2016

@svatava74 hej akurat mne sa dnes stalo podobne len my sme vo švajčiarsku a tu sne kupili tie ale fialove balenie a ja ze to su ine a pisu ze extra save a precikala cez noc no asi ich prestanem kupovat

sisa013
21. apr 2017

@svatava74
Mne sa to nedávno stalo. Predtým som si pampers premium care nevedela vynachváliť a odkedy sú vynovené malá sa vyhadzala, riťka celá červená...je mi ľúto ale môžem ich hodnotiť iba negatívne..

ingusz
30. apr 2017

ja som do dnes nemala problem. prave prisli nove otras. prepisava sa a zarezavaju. hned ako sa vypisa prejde von cele zle

sasheek
12. feb 2020

jednoznačne začnite nakupovať v Rakúsku - boli sme, skúsili aj autobusom, aj deti zvládnu v pohode. https://www.moda.sk/magazin/je-rakusky-hainburg...