• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plienky Pampers (Sleep and Play a Baby Activ)

4. apríla 2012 
Plienky Sleep & Play sklamali aj mňa. Keď mali takú ohromnú reklamu, čakala som, že budú super. Ale neboli. Teraz používam fialové Tesco, myslím, že kvalitou sú porovnateľné s pamperskami Active Baby (iba oveľa lacnejšie :slight_smile: ). Švagriná mi z Nemecka priniesla pampersky, ale neviem aké. Boli celé elastické, doteraz najlepšie, čo sme mali.
2. máj 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nam sa tiez osvedčili tesco fialove a tiez happy,tie igelitaky nemam rada.
2. máj 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja od malicka davam malej az doteraz sleep and play a neviem si ich vynachvalit. nikdy ich neprecikala ani neprekala. zato tie tesco fialove nam nevyhovovali, tie uz nikdy viac... a teraz na noc davam happy a s nimi som uplne spokojna :slight_smile:
2. máj 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiež na začiatku malej dávala pampersky zelené a velmi sa mi páčili.No teraz u nás vedú fialové tesco plienky a ešte boli fajn babylove, len boli také neforemné.Minule som si kúpila pampers zelené, ale som zhrozená.Jedno ciknutie a plienka je úplne premočená a minule sa precikala aj na oblečenie.Takže teraz jednoznačne u nás vedú fialové tesco plienky.Podla mna aj dosť záleží, že kde sú tie pampers vyrobené!
2. máj 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My kupujeme coop plienky...žiadne sparenin ky občas nam ujde povedla ale len občas
4. máj 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali raz S&P a bola som s nimi celkom spokojná, neprecikala a neprekakala ich ani raz, tiež používame Tesco fialové a Huggies tie Disney, sú podľa mňa veľmi dobré. Dostali sme ale Helen harper, Kaufland a mali sme aj tie lacnejšie tescové, tak tieto nekonečné balíky boli úúúúplne otrasné a keď sme konečne minuli jedno otrasné balenie dostali sme druhé, bŕŕŕ, našťasie si ale dali darcovia povedať a už kupujú len kvalitné :slight_smile: tak ešte mám niekoľko tých kauflanďáckych, ale už ich míňam, trvalo to sto rokov minúť to gigantické balenie a pritom som ju prebaľovala každé 3 hodiny. :angry:
10. máj 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula tie happy majú aký povrch? sú igelitové?
10. máj 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kupuje, teda mam zasobaren, plienky bambolino, su doost drahe a preto ich ani moc nie je dostat. maju ich v zdrav. potrebach a v niekt. drogeriach. Mate ich niekto? strasne dlho vydrzia ale na zlepsenie priemeru kupujem aj sleep and play a myslim ze u v pohode, este nikdy sa mojim chlapcom nestalo, ze by ich precurali. tot moja skusenost. tie bambolina som zacala pouzivat, ked sa chlapci narodili a kubko bol dost malicky a tato znacka vyraba aj take velmi mini. Aj v nemocnici ich pochvalovali a davali sme ich aj pre este jedno malilinke dievcatko.
10. máj 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my používame sleep and play alebo pampersky od narodenia a nemali sme žiadny problém :wink:
Zdajú sa mi najtenšie, a kvalitné oproti iným :slight_smile:
Neviem čím to je , ale ani pri sleep and play som sklamanie nezažila, ani žiadnu nehodu, dokonca ani ked malá mala redšiu stolicu :slight_smile:
10. máj 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja používam Pampers Sleep and Play už dlhšie a som s nimi spokojná. Keď sú v akcii, majú aj skvelú cenu.
18. máj 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte poznate prosim niektora plienky pampers baby dry? lebo pouzivam activ baby a mam moznost kupit lacnejsie tie baby dry..no nikde na sr som take nevidela..
dakujem.
jana
20. sep 2007 o 13:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...čo hovoríte na Helen Harper plienky? Mne sa celkom páčia, malá ich nepreciká a sú dobré mäkké.
20. sep 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, co hovorite na happy plienky.. tak myslim ze sa volaju...
5. okt 2007 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nijaka mamina neporadi??
5. okt 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo...
5. okt 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
crysmile: HAPPY plienky su super, pouzivali sme ich, kym sme neskusili fialove tesco plienocky... :astonished:
5. okt 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiež už prešli všeliakými plienočkami. A Tesco-fialové vyhrávajú. Ked sú v akcii sú za dobrú cenu a o kvalite písať už nemusím. Donedávna som nedala dopustiť na Sleep and Play, ale už sa nám ich podarilo zo 5x precikať a teskáčske ani raz... ostatné nám robia alergie, alebo "šuštia", alebo nevydržia dlho ...
5. okt 2007 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď je tu reč o plienočkách, pridám aj ja svoju skúsenosť :wink:
Medzi naj plienky u nás patria plienky HAPPY, pampers active baby, fixies...
Medzi najhoršie patria plienky LINTEO s kačičkou na plienke...sú rýchlo precikané, farbia a malý bol po nich vyhádzaný...je to najhoršia plienka s akou som sa doteraz stretla. A to sme vyskúšali hádam každú značku. Pekný deň.
6. nov 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no ja som si čitla len prispevok zakladatelky temy, a nedalo mi reagovat, my sleep&play použivame a som s nimi velmi spokojna :slight_smile:
7. nov 2007 o 05:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ani mne neda, nezareagovat na prispevok zakladatelky temy. Mozno P&G plienky sleep&play od tej doby "vynovila", ale ja som s nimi maximalne spokojna. pouzivame ich od 2.mesiaca nasho drobca a su uplne super. Nikdy nepretiekli a to aj napriek tomu, ze maleho v noci neprebalujem, lebo sa potom voooobec neda uspat :slight_smile:.
7. nov 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame babylove z DM a su super.. aj cenovo aj kvalitou :wink:
7. nov 2007 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magduska, asi nie, myslim, že boli a stale su take iste :slight_smile:
Ja som ich začala použivať ešte pri dcerke, hned ako prišli na trh, a už vtedy som bola maximalne nadšena. Su tenučke dieťatko ani nevie že ich ma, podla mna pohodlne a tiež sa nam ešte nestalo že by precikal, iba vtedy ked som mu zle dala plienku tak sa precikal.
Som velmi spokojna, naozaj. No ale každe babatko je ine:slight_smile:
7. nov 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja pouzivam fialove Tesco a som s nimi spokojna, vyskusali sme tiez uz vsetky mozne druhy, celkom dobre boli aj z Lidlu, akurat ta ich aroma mi nejak vadila, Huggies boli OK, Pampersky sme precikali, su velmi tenke, takze zostaneme pri tych z Tesca.
7. nov 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my tiez pouzivame od narodenia sleep and play, sem -tam sa nam sice stane, ze ked maly kaka, tak vyjde aj von, ale to asi preto, ze nechcem plienku velmi stahovat :slight_smile:, aby mebol odtlaceny
8. nov 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my tiež používame Sleep and play-ky /konecne už iba na noc :slight_smile: / a sme max spokojny
mne osobne sa tesco plienky vobec nelubia...pripadaju my velmi hrube a aj malemu nejako vadili medzi nohami :wink:
8. nov 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme spokojny s tescacmi, S&P neboli zle ale podarilo sa nam ich v noci par krat precikat. A najspokojnejsi sme boli s Fixies ale z tych sme vyrastli :wink:
8. nov 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som skúšala Tesco, tie sa mi moc neosvedčili, podľa mňa nesali tak ako Sleep and Play. Podobe ako Magduska som maximálne spokojná.Meniť zatiaľ nepotrebujem, tak s inými skúsenosť nemám. ALe vraj sú veľmi dobré Fixies...
8. nov 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky chcem sa pridat do diskusie o plienockach.My pouzivame pampers sleep and play a som s nimi nad mieru spokojna.Mali sme aj tesco a maly sa z nich vyhadzal.Tesco su za 299 sk a za tu cenu kupime aj kvalitnejsie plienky,nestoja za nic.Mali sme uz rozne ale so sleep and play som najspokojnejsia!
19. dec 2007 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim poradte, pouzivame plienky helen harper, cez den v pohode, ale v noci takmer pravidelne ma maly mokry chrbatik, kupili sme aj huggies classic a tiez to iste, tiez mi v noci precika aj tescove, uz som rozmyslala ci som neni blba ja, som uz z toho na nervy, bojim sa aby mi neochorel ked bude spat v noci mokry. Ake su podla vas spolahlive plienky na noc? Inak v noci ho aj prebalujem, aby si niekto nemyslel, ze je to preto, ze by sme neprebalovali. Za kazdu radu vopred dakuje mamina a Samko. :wink:
1. jan 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj, jednoznacne su to bambolina. to nie je reklama, to je fakt. dostat ich v zdrav. potrebach, tiez v niektorych drogeriach, seem-tam. su trochu drahsie. Skus, uz zom ich poradila viacerym a pochvaluju.
1. jan 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok