• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plienky Pampers (Sleep and Play a Baby Activ)

4. apríla 2012 
v tescu na SK? Hmmm, aj tak je to stale o viac ako stovku viac... a v tesco plienkach je 68 v baliku, tak aj na kus je to ovela viac...
30. júl 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamičky, my sme odskúšali na našich dvoch miminách rôznych výrobcov plienok Pampersky SP, Active baby,Huggies,Helen Harper aj lacnejšie z Tesca či Kauflandu...chúďatká drobčekovia boli skoro ako pokusné zajačiky...no jednoznačne odporúčam Bella Happy sú priedušné, žiadna umelina či igelit, balenie Big pack mávajú v akcii skoro vo všetkých sieťach, skúsili sme aj vlhčené utierky Happy 4-balenie a tiež sa osvedčili.
Happy a aj mimino je happy. :slight_smile:
24. okt 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja som jedna z tých, ktoré na Pampers Activ a Sleep and Play nedajú dopustiť - síce v nich nevidím žiaden rozdiel (okrem obrázkov a lepiacom pásiku ovšem). Dajú sa pravidelne zohnať za super cenu. Skúšala som Huggies (dostali sme do daru) ale pripravovali ma o zdravý rozum.
24. okt 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kobyliacik, ja som malému dnes kúpila sleep and play na noc, lebo lidlacke plienky na noc stále precural a bol mokrý v noci. tak som zvedavá. lidlacke mu budem davat cez den a sleep and play cez noc. dam vediet ci sa osvedcilo? uz som bola zufala ze som vsetko musela znova a znova prat po kazdej noci.
24. okt 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pampers baby activ su super, ale zo sleep mam strasne skusenosti, boli fakt na jedno pouzitie :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechapem, ako si ich mohol pampers nechat pod svojou znackou
24. okt 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby activ používame. sleep and play sú nanič...rýchlo sú precikané a ešte sa tak nejak divne to vnútro rozpadá.nepáčili sa mi.
24. okt 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaskya, skús a poreferuj. Moja sa mi nikdy neprecikala ani nprekakala a to vie pekne naložiť :grinning:
Viem, že švagriná skúšala aj iné plienky, ale z každých bola jej malá zaparená alebo pretiekli, takže sú stále na Pampers. Mala som k nim dôveru a zatiaľ ma nesklamali.
24. okt 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak ja mam skusenosti opacne... myslim tym ze na huggies nedam dopustit, ani neprecika a ani neprekaka a ziadny zapareny zadocek, ale vyskusali sme aj pampersky... sleep and play a rano zapareny celyyyyyy zadocek a aj exem :frowning2:
25. okt 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucianabah,
no to je asi tou odlišnosťou bábätiek :slight_smile: každému vyhovuje niečo iné. Počula som aj názor, že ak bábo má jedny plienky, tak zle znáša iné lebo na ne privyklo...
25. okt 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No referujem :dizzy_face: . Pampersky sleep and play používame tretiu noc a sú super! vôbec nic nepretečené, malý spinká 12 hodín cez noc a v pohode! tak som rada, ze sme nasli tu spravnu znacku. ja si myslim, ze kazdemu dietatku vyhovuje iny tvar plienky, nam uplne sadli sleep and play. takze oddnes len tuto znacku. :sweat_smile:
PS: a prekrasne vonaju :sweat_smile:
27. okt 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby aj ja sa pridam :slight_smile: od narodenia pouzivame pampersky,nasprv to boli newbrny,potom mini a teraz pouzivame active baby midia su super,asi 3 dni dozadu sme na skusku kupili teco plienky ale tie obycajne,nie fialove,aaaaaa asi vyhodim cele balenie,lepku som skoro neodlepila,musela som sa riadne snazit....ale chcem skusit aj tie sleep and play :sweat_smile:
10. nov 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali dva krat vzorku pampers a vždy malemu vydržala presne pol hodinu, potom bol uplakany a plienka bola uplne cela mokra, aj pod zadočkom.. my používame huggies classic, alebo premium. aj kamoška nedavno vyskusala huggies premium, použivala pampers, a hovorila, že asi presedlaju na huggies, že su spokojni :slight_smile:
ale väčšinou, čo sa stretávam, tak dievčatam vyhovuje pampers a chlapcom huggies :grinning:
10. nov 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.........tak my od narodenia sme pouzivali pamper newborn, a potom vzdy len active babys.....na tie nedam dopustit, uplne perfeknte......nikdy mi ich mala neprekakala(ak neratam hnacku :sweat_smile: ) a ani neprecikala......no a teraz sme prvykrat kupili sleep and play, pretoze mala ma plienku uz len na noc, cez den chodi na nocnik........no a s tymi som totalne sklamana.......kazdu druhu noc mi tie sleep and play precika.........ona je komplet mokra...........takze tieto uz nikdy nekupim a vratime sa k active baby :slight_smile:
12. nov 2008 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte, neviete kde je neaka dobra akcia na pampersky active baby? v hypernove som dnes bola a nemali tam nic vyhodne :zipper_mouth:
jaj a este by zhanam jednotky pampersky za lepsiu cenu ako 319sk :grinning:
dik za kazdu info :wink:
30. dec 2008 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, metro si nepozerala?
30. dec 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee
30. dec 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz ja kupujem pampers v drogerii tavos sa vola. cislo 3 kusov 100 za 499sk

myslim ze maju aj inde pobocky
30. dec 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm by ma zaujima kde je taky obchod v BA a kupujes activ baby?
31. dec 2008 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sleep and play som používala, kym bol maly malinký a aj tak som ho musela často prebalovať, takže nestíhal precikať
a na noc dotarz použivane active baby
a cez den lacnejšie TESCO alebo TOUJOURS z LIDL
31. dec 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby máte niekto odskusane baby dry sleeping ale tie co predavaju v rakusku? je to to isté ako sleep and play alebo je to uplne iný výrobok?
2. jan 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz IP
14. jan 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim kupovat plienky do Ciech drogerie Teta Ak maju akciu a to maju skoro vzdy na niektoru znacku kupujem balik za 199kc bud Hugies, alebo Pampers momentalne kupujem 4ky a tam je vyse 50 kusov
15. jan 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som zmenila pred casom znacku tesco fialove som vymenila za pampers active baby a nemozem si vynachvalit, uz ziadne ine plienky
15. jan 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz - ja som kupovala minuly tyzden v rakusku v bipe pampers newborn kamoske a vysli ma 6 eur. ale kolko ich tam bolo to neviem. ale bola to ta klasika co je aj na SK.
inac ja kupujem len pampers baby active FIT - a nedame na ne dopustit, vnutri je akokeby taka sietka, su perfektne, celu noc vydrzia, neprecika, neprekaka, a ani tak nesmrdia ako active baby.
15. jan 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

ja mám tiež 4 mesačnú malú. Používam dva druhy pampersiek - baby dry a active fit - musím skonštatovať, že ich kvalita nie je vôbec porovnateľná s kvalitou pampersiek tu na Slovensku. Mne ich manžel dováža z Nemecka. Takže keby ste mali záujem, za veľmi výhodné ceny prijímam objednávky na tieto druhy pampersiek - všetky veľkosti - made in Germany.
4. feb 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem presne, ako sa volajú tie pampers, ale sú v oranžovom obale, no tie sú otrasné, tenké, a akosi aj páchnu.
Práve som na Morave kúpila klasické pampersky v zelenom obale a vyšla jedna do 4 Sk a tie sú dobré.
4. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikiem ake su tie baby dry? my kupujeme active fit takze neviem aky je v nich rozdiel.
4. feb 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ńo tak ja som pri malom vyskusala snad vsetky druhy plienokm a pempers aktiv su najlepsie. :slight_smile: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy - na tie pampers baby dry Nemci majú takú reklamu že zadoček bábätka zostáva suchý - odporúčajú hlavne na noc. Ja tie baby dry používam aj v noci aj ceň deň. Večer keď dám malej plienočku okolo 20,00 noci ju 2 x kojím a ráno ešte raz tak okolo 8,00 ráno jej vymieňam plienku - ešte sa mi nestalo, že by mala zadoček mokrý, alebo že by bola plienka precikaná. Takže ja som spokojná. Výzor tejto plienky by som asi porovnala k tým nášim active baby. Tieto plienky nemajú pružný pás. Mne manžel teraz doniesol jumbo balenie týchto plienok - 104 ks za 19 eur - čo je 0,18 eur za kus. Keď sme sa zastavili pozrieť sa na cenu v Rakúsku, zistili sme, že sú síce stále lacnejšie ako u nás ale nie lacnejšie ako v Nemecku - ich cena v Rakúsku bola nad 20 eur. A nakoľko chvaľabohu manžel raz do mesiaca chodí na služobku - vždy dám donesie za takúto výhodnú cenu. Preto som ponúkala túto možnosť aj ostatným mamičkám.
5. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kupujem Sevena z Lidlu su celkom dobré...
7. feb 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok