Plienky Pampers (Sleep and Play a Baby Activ)

kvendolinka
7. dec 2006

Ahojte maminky 🙂 Chcem len upozornit ze som strasne nahnevana na tieto blbe plienky Su 😠 tenke,presakuju moc aj stolicu a ja sa neviem doprat veciciek.Velka pekna reklama ale efekt veskery zadny.Najlepsie sa my osvedcili Tesco fialove alebo Pampersky klasicke lebo Sleep and play je odpad od pampers tot moj nazor.

kisska
30. júl 2008

v tescu na SK? Hmmm, aj tak je to stale o viac ako stovku viac... a v tesco plienkach je 68 v baliku, tak aj na kus je to ovela viac...

linda30
24. okt 2008

ahojte mamičky, my sme odskúšali na našich dvoch miminách rôznych výrobcov plienok Pampersky SP, Active baby,Huggies,Helen Harper aj lacnejšie z Tesca či Kauflandu...chúďatká drobčekovia boli skoro ako pokusné zajačiky...no jednoznačne odporúčam Bella Happy sú priedušné, žiadna umelina či igelit, balenie Big pack mávajú v akcii skoro vo všetkých sieťach, skúsili sme aj vlhčené utierky Happy 4-balenie a tiež sa osvedčili.
Happy a aj mimino je happy. 🙂

kobyliacik
24. okt 2008

No, ja som jedna z tých, ktoré na Pampers Activ a Sleep and Play nedajú dopustiť - síce v nich nevidím žiaden rozdiel (okrem obrázkov a lepiacom pásiku ovšem). Dajú sa pravidelne zohnať za super cenu. Skúšala som Huggies (dostali sme do daru) ale pripravovali ma o zdravý rozum.

kaskya
24. okt 2008

kobyliacik, ja som malému dnes kúpila sleep and play na noc, lebo lidlacke plienky na noc stále precural a bol mokrý v noci. tak som zvedavá. lidlacke mu budem davat cez den a sleep and play cez noc. dam vediet ci sa osvedcilo? uz som bola zufala ze som vsetko musela znova a znova prat po kazdej noci.

katka76
24. okt 2008

pampers baby activ su super, ale zo sleep mam strasne skusenosti, boli fakt na jedno pouzitie 😝 nechapem, ako si ich mohol pampers nechat pod svojou znackou

luciar79
24. okt 2008

baby activ používame. sleep and play sú nanič...rýchlo sú precikané a ešte sa tak nejak divne to vnútro rozpadá.nepáčili sa mi.

kobyliacik
24. okt 2008

kaskya, skús a poreferuj. Moja sa mi nikdy neprecikala ani nprekakala a to vie pekne naložiť 😀
Viem, že švagriná skúšala aj iné plienky, ale z každých bola jej malá zaparená alebo pretiekli, takže sú stále na Pampers. Mala som k nim dôveru a zatiaľ ma nesklamali.

luciabah
25. okt 2008

ahojte

tak ja mam skusenosti opacne... myslim tym ze na huggies nedam dopustit, ani neprecika a ani neprekaka a ziadny zapareny zadocek, ale vyskusali sme aj pampersky... sleep and play a rano zapareny celyyyyyy zadocek a aj exem ☹

kobyliacik
25. okt 2008

Lucianabah,
no to je asi tou odlišnosťou bábätiek 🙂 každému vyhovuje niečo iné. Počula som aj názor, že ak bábo má jedny plienky, tak zle znáša iné lebo na ne privyklo...

kaskya
27. okt 2008

No referujem 😵 . Pampersky sleep and play používame tretiu noc a sú super! vôbec nic nepretečené, malý spinká 12 hodín cez noc a v pohode! tak som rada, ze sme nasli tu spravnu znacku. ja si myslim, ze kazdemu dietatku vyhovuje iny tvar plienky, nam uplne sadli sleep and play. takze oddnes len tuto znacku. 😅
PS: a prekrasne vonaju 😅

chasencha
10. nov 2008

tak baby aj ja sa pridam 🙂 od narodenia pouzivame pampersky,nasprv to boli newbrny,potom mini a teraz pouzivame active baby midia su super,asi 3 dni dozadu sme na skusku kupili teco plienky ale tie obycajne,nie fialove,aaaaaa asi vyhodim cele balenie,lepku som skoro neodlepila,musela som sa riadne snazit....ale chcem skusit aj tie sleep and play 😅

veronikahel
10. nov 2008

my sme mali dva krat vzorku pampers a vždy malemu vydržala presne pol hodinu, potom bol uplakany a plienka bola uplne cela mokra, aj pod zadočkom.. my používame huggies classic, alebo premium. aj kamoška nedavno vyskusala huggies premium, použivala pampers, a hovorila, že asi presedlaju na huggies, že su spokojni 🙂
ale väčšinou, čo sa stretávam, tak dievčatam vyhovuje pampers a chlapcom huggies 😀

dea
12. nov 2008

ahojte.........tak my od narodenia sme pouzivali pamper newborn, a potom vzdy len active babys.....na tie nedam dopustit, uplne perfeknte......nikdy mi ich mala neprekakala(ak neratam hnacku 😅 ) a ani neprecikala......no a teraz sme prvykrat kupili sleep and play, pretoze mala ma plienku uz len na noc, cez den chodi na nocnik........no a s tymi som totalne sklamana.......kazdu druhu noc mi tie sleep and play precika.........ona je komplet mokra...........takze tieto uz nikdy nekupim a vratime sa k active baby 🙂

zuz11
30. dec 2008

Cafte, neviete kde je neaka dobra akcia na pampersky active baby? v hypernove som dnes bola a nemali tam nic vyhodne 🤐
jaj a este by zhanam jednotky pampersky za lepsiu cenu ako 319sk 😀
dik za kazdu info 😉

brnka
30. dec 2008

zuz, metro si nepozerala?

zuz11
30. dec 2008

ee

petka015
30. dec 2008

zuz ja kupujem pampers v drogerii tavos sa vola. cislo 3 kusov 100 za 499sk

myslim ze maju aj inde pobocky

zuz11
30. dec 2008

hmm by ma zaujima kde je taky obchod v BA a kupujes activ baby?

sassi
31. dec 2008

sleep and play som používala, kym bol maly malinký a aj tak som ho musela často prebalovať, takže nestíhal precikať
a na noc dotarz použivane active baby
a cez den lacnejšie TESCO alebo TOUJOURS z LIDL

katy1979
2. jan 2009

ahojte baby máte niekto odskusane baby dry sleeping ale tie co predavaju v rakusku? je to to isté ako sleep and play alebo je to uplne iný výrobok?

danuska24
14. jan 2009

zuz IP

petrahy
15. jan 2009

ja chodim kupovat plienky do Ciech drogerie Teta Ak maju akciu a to maju skoro vzdy na niektoru znacku kupujem balik za 199kc bud Hugies, alebo Pampers momentalne kupujem 4ky a tam je vyse 50 kusov

jonatanka
15. jan 2009

ahojte ja som zmenila pred casom znacku tesco fialove som vymenila za pampers active baby a nemozem si vynachvalit, uz ziadne ine plienky

anezena
15. jan 2009

zuz - ja som kupovala minuly tyzden v rakusku v bipe pampers newborn kamoske a vysli ma 6 eur. ale kolko ich tam bolo to neviem. ale bola to ta klasika co je aj na SK.
inac ja kupujem len pampers baby active FIT - a nedame na ne dopustit, vnutri je akokeby taka sietka, su perfektne, celu noc vydrzia, neprecika, neprekaka, a ani tak nesmrdia ako active baby.

vikiem
4. feb 2009

Ahojte baby,

ja mám tiež 4 mesačnú malú. Používam dva druhy pampersiek - baby dry a active fit - musím skonštatovať, že ich kvalita nie je vôbec porovnateľná s kvalitou pampersiek tu na Slovensku. Mne ich manžel dováža z Nemecka. Takže keby ste mali záujem, za veľmi výhodné ceny prijímam objednávky na tieto druhy pampersiek - všetky veľkosti - made in Germany.

tobi08
4. feb 2009

Neviem presne, ako sa volajú tie pampers, ale sú v oranžovom obale, no tie sú otrasné, tenké, a akosi aj páchnu.
Práve som na Morave kúpila klasické pampersky v zelenom obale a vyšla jedna do 4 Sk a tie sú dobré.

katy1979
4. feb 2009

vikiem ake su tie baby dry? my kupujeme active fit takze neviem aky je v nich rozdiel.

abetka
4. feb 2009

ńo tak ja som pri malom vyskusala snad vsetky druhy plienokm a pempers aktiv su najlepsie. 🙂 😵

vikiem
5. feb 2009

Katy - na tie pampers baby dry Nemci majú takú reklamu že zadoček bábätka zostáva suchý - odporúčajú hlavne na noc. Ja tie baby dry používam aj v noci aj ceň deň. Večer keď dám malej plienočku okolo 20,00 noci ju 2 x kojím a ráno ešte raz tak okolo 8,00 ráno jej vymieňam plienku - ešte sa mi nestalo, že by mala zadoček mokrý, alebo že by bola plienka precikaná. Takže ja som spokojná. Výzor tejto plienky by som asi porovnala k tým nášim active baby. Tieto plienky nemajú pružný pás. Mne manžel teraz doniesol jumbo balenie týchto plienok - 104 ks za 19 eur - čo je 0,18 eur za kus. Keď sme sa zastavili pozrieť sa na cenu v Rakúsku, zistili sme, že sú síce stále lacnejšie ako u nás ale nie lacnejšie ako v Nemecku - ich cena v Rakúsku bola nad 20 eur. A nakoľko chvaľabohu manžel raz do mesiaca chodí na služobku - vždy dám donesie za takúto výhodnú cenu. Preto som ponúkala túto možnosť aj ostatným mamičkám.

dioliana1
7. feb 2009

ja kupujem Sevena z Lidlu su celkom dobré...