Plienky Pampers (Sleep and Play a Baby Activ)

kvendolinka
7. dec 2006

Ahojte maminky 🙂 Chcem len upozornit ze som strasne nahnevana na tieto blbe plienky Su 😠 tenke,presakuju moc aj stolicu a ja sa neviem doprat veciciek.Velka pekna reklama ale efekt veskery zadny.Najlepsie sa my osvedcili Tesco fialove alebo Pampersky klasicke lebo Sleep and play je odpad od pampers tot moj nazor.

pepies
9. feb 2009

no pampers sleep and play sme dostali, myslim ze boli kamilkove a boli to tie najhorsie plienky, ake sme kedy mali. Nam vyhovuju Tesco plienky fialove 🙂

lauraa
9. feb 2009

V bipe v Rakusku maju pampersky 4-9kg(midi) 156 ks za 25 eur a obrusky pampers 12 ks za 16 eur. akcia je do 14. febr.... 🙂

muriel293
9. feb 2009

ahojte baby,
ja som úplne zúfalá lebo netuším čo mám kúpiť akú značku,dneska som oxidovala po tescu,pampersky boli hrozne drahé aj huggies a tie tesco majú dva druhy aj modré balenie aj fialové-to fialové je myslím to s čím je väčšina z vás spokojná? Tie na najmenej kilov majú za nejakých cca tristo korún a tie modré za dvesto niečo...tie modré niekto skúšal? Ja sa ich bojím kúpiť lebo sú až moc lacné tak asi kúpim jedno balenie tých fialových a ešte baby love jeden balík a uvidím ako bude,baby love newborn mám nachystané aj do porodky taký mini balík tak som zvedavá,je to otrasné kupovať keď sa v tom nevyznám ešteže tu je táto diskusia! 😖

pepies
9. feb 2009

muriel293 tie modre nie, tie nam omylom kupili teraz nasi namiesto fialovych, tie su strasne umele, ako igelit, tie by som oznacila ako najhorsie plienky. my pouzivame fialove tesco, tie su super 🙂 maly ma citlivu pokozku a najviac nam vyhovuju tieto 😉

norik1
9. feb 2009

Babuleee niekto z okolia KE alebo MT este mozno 🙂 mam doma tri baliky Pampers Baby Active 3, 82 ks... manzel mi ich nosil zo Srbska a ostalo vela....balenie za 13 E / 390 Sk, ak mate niektora zaujem ozvite sa 😵

cessy
9. feb 2009

pepies..tak ktore plienky su najhorsie??sleep and play, alebo tesco???hadam ani sama nevies, raz napises ze tie su najhorsie a potom zas ine. hadam ani sama nevies.......

cessy
9. feb 2009

my pouzivame Baby activ pampers, som s nimi spokojna a hlavne ich maly neprecika a neprekaka....

pepies
10. feb 2009

cessy, pisala som, ze my nasi teraz omylom kupili tesco plienky, tie modro-biele, kupili ich namiesto fialovych tesco, ktore pouzivam, dovtedy boli pre nas najnevyhovujucejsie pampers sleep and play kamilkove, myslim, ze to boli tie oranzove..... teraz nam kupili nasi modro-biele tesco, tie boli asi najhorsie
kazde dietatko ma vsak inu pokozku a kazdemu vyhovuju ine plienky......... rozhodne vsak viem, co pisem a hlavne co pouzivam, len som to zle formulovala. takze si si mohla odpustit tu poznamku

alusha
10. feb 2009

tie modro-biele tescove sme aj my raz kupili a nie su dobre, su igelitove a v lete sa v nich dietatko zapari... mozno teraz v zime nie, ale mne sa nepacia igelitove plienky ☹

pepies
10. feb 2009

ani mne ten igelit nevyhovoval, maly sa hned vyhadzal 😠

norik1
10. feb 2009

no ja som zatiaľ mala možnosť porovnať len Pampersy a Tesco fialove... teskáče neboli zlé, ale pampersy sa mi zdali o trosku lepsie.... este mam doma 4 baliky velkosti 4 a potom skusim zasa tie tesco...aj DM-kove Baby love mam v plane vyskusat, vraj su fajn

yasmina
10. feb 2009

Ja som velmi spokojna s Pampers Baby active...nemozem na nich nic zle povedat ...az na tu spotrebu 14 ks denne

norik1
10. feb 2009

Ja tiez 🙂 Yasmina ale ty maj asi vsetkeho spotrebu dvojmo co? 😉

muriel293
10. feb 2009

dobre bambulky ok tak na modré sa teda ani nepozriem! 😀 A nemusíte sa tu pre boha hádať kôli plienkam! 😀 😀 😀

anamor
10. feb 2009

ahojte baby activ pampers pouzivame aj my, najviac nam vyhovuju, ja som este vcelku spokojna aj s Babylove. Kupila som aj jeden balik 4 Sleep and play a nic moc, kvalitou su tensie aj sa mi pozdavali celkom, akurat mala ich precikala, co sa mi stalo naposledy ked bola uplne mala s Huggies classik. Inak sleep and play sme pouzivali cislo 2 a vtedy boli ok. Inak mam pocit, ze v poslednej dobe su menej navonane Pampersky - co mi vyhovuje celkom.
Tesco sa mi zdaju zbytocne hrube a take neforemne, aj ked aj Babylove 4 su uz ine ako 3.
Este som nevyskusla Huggies premium, aj tie si chvalia.

katy1979
10. feb 2009

huggies premium su fajn my sme ich používali dost dlho, teraz máme pampers aktiv a sme spokojní. presli sme na ne v podstate kvôli cene. v bipe hugiies nemaju.

yasmina
10. feb 2009

norik to mas pravdu vsetko x 2 😉

evinka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubinkofr
5. aug 2009

caute my od mala pouzivame pampers a sme spokojni.raz sme kupili haggis ale otras aky papier maly mal osuchane brusko tak uz nikdy viac.nakupujeme v polsku 82ks c.3 stoja 320sk takze ked dochadzaju ide sa na nakup.

jannuzza
5. aug 2009

Aj moj maly sa z fialovych Tesco plienok po niekolkych mesiacoch zacal vyhadzovat, tak sme presli na Pampers Active Baby a neskor sme skusili aj Sleep and Play a sme spokojni, su tensie, ale aj tak vydrzia normalne ako akekolvek hrubsie a tvrdsie. Teraz v lete sa mi zacal trochu vyhadzovat aj z Huggies Classic, co predtym nebol problem. Casom podla mna treba plienky aj prestriedat a mat vhodne znacky na obmienanie.

ela203
9. aug 2009

ja som pouzivala pri dnes uz takmer 5 rocnej dcerke sleep and play a bola som s nimi max. spokojna, nikdy nepretiekli, dokonca som sa cudovala, ze ake su tenke, vsetky co som dovtedy pouzivala (fixies, pampers, hugies) cez noc pretiekli a jedine SaP nikdy nepretiekli, preto ma vase nazory na SaP prekvapuju...teraz mam 9 mes. synceka, zatial stale pouzivame hugies, lebo na ne mavaju v Tescu casto akcie typu 2+1 zdarma a ak nutne potrebujem plienky a hugies nie su v akcii, tak kupim pampers activ baby...dlhsiu dobu sa uz chystam prejst na SaP, kedze su o dost lacnejsie a bola som s nimi pri dcerke spokojna, len som asi pohodlna a nechce sa mi chodit hladat po obchodoch, dobre sa mi nakupuje v Tescu a u nas ich v Tescu nemaju...ale tie fialove Tescove asi museli vylepsit, ked ich chvalite, pred 4mi rokmi som ich kupila raz a dcerka v nich strasne suchotala, ked chodila, ze som ten zvuk nemohla pocuvat, aj ked pravda je, ze tiez nepretekali, ale dcerka mala po nich dost zacervenany zadocek, po prvom minutom baliku som sa k nim viac nevratila...vtedy som bola strasne moc spokojna so SaP, vsetkym kamaratkam som ich doporucovala a oni boli tiez spokojne, dcerka mala krasny zadocek, bez akehokolvek naznaku zacervenania aj pocas celej noci a to mi spavala v noci 10 hodin v kuse a kym som pouzivala normalne pampers, tak som ju musela nadranom prebalit, lebo o siedmej rano uz bola cela mokra pretecena a to sa mi praveze pri SaP nestavalo, preto som nechapala, ze ake su tenucke a vydrzia absorbovat aj 10 hodin... no mozno SaP tiez presli inovaciou a mozno zial k horsiemu, vtedy neboli kamilkove, ci ako to tu pisete...ked na ne v niektorom obchode natrafim, urcite tie SaP kupim, uvidim, ci sa zhorsili a dufam, ze nie, lebo pri dcerke som si ich nemohla vynachvalit 🙂

danuska24
23. aug 2009

ela suhlasim s tebou, ja som tiez mala pampers :o),babylove :o(, huggies :o), fixies :o), zo zaciatku som bola s fixies spokojna, som si myslela ze ked su drahsie tak budu aj dobre, ale tiez ich mala tak ako aj ostatne precikala. v Hypernove som ich videla za 9,49 - 42 kusov, tak som ich zobrala na skusku - lebo zo zaciatku som sa im dost branila hlavne preto ze su parfumovane. no a konecne sme nasli plienky ktore nam (zatial) uplne vyhovuju. odkedy ich mame tak sa nevyhadzala, dokonca co bola predtym vyhadzana tak sa jej to zlepsilo :o) mala ich v noci neprecika co sa mi pri ostatnych stavalo bezne, aj ked som ju v noci 1-2 x prebalovala. tiez som si myslela ze nic nevydrzia, tym ze su take tenucke..
mali sme aj Huggies z polska ale mala sa po nich vyhadzala..

slaviq81
23. aug 2009

My sme vyskúšali už hádam všetky plienky aké trh ponúka, ale najspokojnejšia som so Sleep and Play - sú tenké a vydržia celú noc 😉

mavion
24. aug 2009

Ahojte my pouzivame pampers active baby a huggies premium,podla toho ktore su v akcii, som s nimi spokojna 🙂 sleep and play boli hotova katastrova,huggies clasic tiez aj happy.celkoim fajn su aj toujours z lidla 😉

mici11
24. aug 2009

Ahoj pampers baby active su perfektne, sme s nimi velmi spokojni. Sleep and play des, hned boli precikane 😠 😒 Fialove tesco su tiez fajn, teda teraz zelene. 😉

ingra73
28. aug 2009

maminy mate skusenosti s plienkami PAMPERS SIMPLY DRY? Su v oranzovom obale ako sleep and play, su to tie iste, len sa niekde predavaju pod inym nazvom???

nikkimm
9. sep 2009

Plienky pampers Sleep and Play 4 maxi (7-18 kg) 50ks, mám na predaj 4 balenia , cena za balenie 9,50EUR pripadne dohoda

bubka85
19. okt 2009

caute,tak neviem preco,ale my sme spokojny aj s pampers aj s huggies,asi preto lebo zijeme v UK.neviem ale zda sa mi tu vsetko kvalitnejsie,aj ceny su tu lepsie.ked sme boli doma tak mi tie ceny vyrazili dych,vraj akcia na jumbo balenie pampers 25eur zlacnene z 35 😀 😀 😀 ja ich tu kupujem za 10-12 libier.a o kvalite ani nehovorim.raz ked sme kupili plienky v SR,tak sa maly cely vyhadzal....no comment

kuporska
7. jan 2010

pri malej (v r. 2004) sme taktiez pouzivali plienky Slep and Play a stale ich precikala, boli nekvalitne.....tak sme presli na inu znacku.
No teraz pri malom ktory ma 4 mesiace pouzivam iba Slep and Play a som MAXIMALNE spokojna. Tie plienky sa mi teraz zdaju ovela kvalitnejsie ako pred 5 rokmi a vyhovuje nam aj ich priedusnost, to ze su super tenucke a hlavne maju dobru savost a malemu vydrzi plienka celu noc a to aj napriek tomu ze ked sa rano zobudi je poriadne nacikana.... 😉

fogpi
7. jan 2010

ahojte. Pri stašom sme používali chvílku sleep and play ale stále ich v noci precikal , potom sme používali Tesco , fialové. Max. spokojnosť. Momentálne pri dcerke používam plienky z Lidlu Softino. Som s nimi spokojná , nemáme žiadne problémy. 😉