Plienky Pampers (Sleep and Play a Baby Activ)

kvendolinka
7. dec 2006

Ahojte maminky 🙂 Chcem len upozornit ze som strasne nahnevana na tieto blbe plienky Su 😠 tenke,presakuju moc aj stolicu a ja sa neviem doprat veciciek.Velka pekna reklama ale efekt veskery zadny.Najlepsie sa my osvedcili Tesco fialove alebo Pampersky klasicke lebo Sleep and play je odpad od pampers tot moj nazor.

mimakro
2. máj 2007

Plienky Sleep & Play sklamali aj mňa. Keď mali takú ohromnú reklamu, čakala som, že budú super. Ale neboli. Teraz používam fialové Tesco, myslím, že kvalitou sú porovnateľné s pamperskami Active Baby (iba oveľa lacnejšie 🙂 ). Švagriná mi z Nemecka priniesla pampersky, ale neviem aké. Boli celé elastické, doteraz najlepšie, čo sme mali.

majkac5
2. máj 2007

ahojte,nam sa tiez osvedčili tesco fialove a tiez happy,tie igelitaky nemam rada.

janula_nz
2. máj 2007

ahojte. ja od malicka davam malej az doteraz sleep and play a neviem si ich vynachvalit. nikdy ich neprecikala ani neprekala. zato tie tesco fialove nam nevyhovovali, tie uz nikdy viac... a teraz na noc davam happy a s nimi som uplne spokojna 🙂

olinel
2. máj 2007

Ja som tiež na začiatku malej dávala pampersky zelené a velmi sa mi páčili.No teraz u nás vedú fialové tesco plienky a ešte boli fajn babylove, len boli také neforemné.Minule som si kúpila pampers zelené, ale som zhrozená.Jedno ciknutie a plienka je úplne premočená a minule sa precikala aj na oblečenie.Takže teraz jednoznačne u nás vedú fialové tesco plienky.Podla mna aj dosť záleží, že kde sú tie pampers vyrobené!

husenka
4. máj 2007

My kupujeme coop plienky...žiadne sparenin ky občas nam ujde povedla ale len občas

mirka
10. máj 2007

my sme mali raz S&P a bola som s nimi celkom spokojná, neprecikala a neprekakala ich ani raz, tiež používame Tesco fialové a Huggies tie Disney, sú podľa mňa veľmi dobré. Dostali sme ale Helen harper, Kaufland a mali sme aj tie lacnejšie tescové, tak tieto nekonečné balíky boli úúúúplne otrasné a keď sme konečne minuli jedno otrasné balenie dostali sme druhé, bŕŕŕ, našťasie si ale dali darcovia povedať a už kupujú len kvalitné 🙂 tak ešte mám niekoľko tých kauflanďáckych, ale už ich míňam, trvalo to sto rokov minúť to gigantické balenie a pritom som ju prebaľovala každé 3 hodiny. 😠

mirka
10. máj 2007

janula tie happy majú aký povrch? sú igelitové?

kiwuska
10. máj 2007

ja kupuje, teda mam zasobaren, plienky bambolino, su doost drahe a preto ich ani moc nie je dostat. maju ich v zdrav. potrebach a v niekt. drogeriach. Mate ich niekto? strasne dlho vydrzia ale na zlepsenie priemeru kupujem aj sleep and play a myslim ze u v pohode, este nikdy sa mojim chlapcom nestalo, ze by ich precurali. tot moja skusenost. tie bambolina som zacala pouzivat, ked sa chlapci narodili a kubko bol dost malicky a tato znacka vyraba aj take velmi mini. Aj v nemocnici ich pochvalovali a davali sme ich aj pre este jedno malilinke dievcatko.

tinakul
10. máj 2007

No my používame sleep and play alebo pampersky od narodenia a nemali sme žiadny problém 😉
Zdajú sa mi najtenšie, a kvalitné oproti iným 🙂
Neviem čím to je , ale ani pri sleep and play som sklamanie nezažila, ani žiadnu nehodu, dokonca ani ked malá mala redšiu stolicu 🙂

adkava
18. máj 2007

Ja používam Pampers Sleep and Play už dlhšie a som s nimi spokojná. Keď sú v akcii, majú aj skvelú cenu.

jj2202
20. sep 2007

ahojte poznate prosim niektora plienky pampers baby dry? lebo pouzivam activ baby a mam moznost kupit lacnejsie tie baby dry..no nikde na sr som take nevidela..
dakujem.
jana

tamia
20. sep 2007

...čo hovoríte na Helen Harper plienky? Mne sa celkom páčia, malá ich nepreciká a sú dobré mäkké.

crysmile
5. okt 2007

babenky, co hovorite na happy plienky.. tak myslim ze sa volaju...

crysmile
5. okt 2007

tak nijaka mamina neporadi??

crysmile
5. okt 2007

haloo...

maminka07
5. okt 2007

crysmile: HAPPY plienky su super, pouzivali sme ich, kym sme neskusili fialove tesco plienocky... 😲

deninka13
5. okt 2007

my sme tiež už prešli všeliakými plienočkami. A Tesco-fialové vyhrávajú. Ked sú v akcii sú za dobrú cenu a o kvalite písať už nemusím. Donedávna som nedala dopustiť na Sleep and Play, ale už sa nám ich podarilo zo 5x precikať a teskáčske ani raz... ostatné nám robia alergie, alebo "šuštia", alebo nevydržia dlho ...

zuzkafuny
6. nov 2007

Keď je tu reč o plienočkách, pridám aj ja svoju skúsenosť 😉
Medzi naj plienky u nás patria plienky HAPPY, pampers active baby, fixies...
Medzi najhoršie patria plienky LINTEO s kačičkou na plienke...sú rýchlo precikané, farbia a malý bol po nich vyhádzaný...je to najhoršia plienka s akou som sa doteraz stretla. A to sme vyskúšali hádam každú značku. Pekný deň.

kamajka
7. nov 2007

Ahojte, no ja som si čitla len prispevok zakladatelky temy, a nedalo mi reagovat, my sleep&play použivame a som s nimi velmi spokojna 🙂

magduska
7. nov 2007

Ahojte, ani mne neda, nezareagovat na prispevok zakladatelky temy. Mozno P&G plienky sleep&play od tej doby "vynovila", ale ja som s nimi maximalne spokojna. pouzivame ich od 2.mesiaca nasho drobca a su uplne super. Nikdy nepretiekli a to aj napriek tomu, ze maleho v noci neprebalujem, lebo sa potom voooobec neda uspat 🙂.

ewellin
7. nov 2007

my mame babylove z DM a su super.. aj cenovo aj kvalitou 😉

kamajka
7. nov 2007

Magduska, asi nie, myslim, že boli a stale su take iste 🙂
Ja som ich začala použivať ešte pri dcerke, hned ako prišli na trh, a už vtedy som bola maximalne nadšena. Su tenučke dieťatko ani nevie že ich ma, podla mna pohodlne a tiež sa nam ešte nestalo že by precikal, iba vtedy ked som mu zle dala plienku tak sa precikal.
Som velmi spokojna, naozaj. No ale každe babatko je ine🙂

alienka
7. nov 2007

Ahoj, ja pouzivam fialove Tesco a som s nimi spokojna, vyskusali sme tiez uz vsetky mozne druhy, celkom dobre boli aj z Lidlu, akurat ta ich aroma mi nejak vadila, Huggies boli OK, Pampersky sme precikali, su velmi tenke, takze zostaneme pri tych z Tesca.

kako
8. nov 2007

ahojte, my tiez pouzivame od narodenia sleep and play, sem -tam sa nam sice stane, ze ked maly kaka, tak vyjde aj von, ale to asi preto, ze nechcem plienku velmi stahovat 🙂, aby mebol odtlaceny

sloboda4
8. nov 2007

ahojte, my tiež používame Sleep and play-ky /konecne už iba na noc 🙂 / a sme max spokojny
mne osobne sa tesco plienky vobec nelubia...pripadaju my velmi hrube a aj malemu nejako vadili medzi nohami 😉

lilyk
8. nov 2007

my sme spokojny s tescacmi, S&P neboli zle ale podarilo sa nam ich v noci par krat precikat. A najspokojnejsi sme boli s Fixies ale z tych sme vyrastli 😉

lucik77
8. nov 2007

Ja som skúšala Tesco, tie sa mi moc neosvedčili, podľa mňa nesali tak ako Sleep and Play. Podobe ako Magduska som maximálne spokojná.Meniť zatiaľ nepotrebujem, tak s inými skúsenosť nemám. ALe vraj sú veľmi dobré Fixies...

jajinka2906
19. dec 2007

Ahojte mamicky chcem sa pridat do diskusie o plienockach.My pouzivame pampers sleep and play a som s nimi nad mieru spokojna.Mali sme aj tesco a maly sa z nich vyhadzal.Tesco su za 299 sk a za tu cenu kupime aj kvalitnejsie plienky,nestoja za nic.Mali sme uz rozne ale so sleep and play som najspokojnejsia!

kika13
1. jan 2008

ahojte, prosim poradte, pouzivame plienky helen harper, cez den v pohode, ale v noci takmer pravidelne ma maly mokry chrbatik, kupili sme aj huggies classic a tiez to iste, tiez mi v noci precika aj tescove, uz som rozmyslala ci som neni blba ja, som uz z toho na nervy, bojim sa aby mi neochorel ked bude spat v noci mokry. Ake su podla vas spolahlive plienky na noc? Inak v noci ho aj prebalujem, aby si niekto nemyslel, ze je to preto, ze by sme neprebalovali. Za kazdu radu vopred dakuje mamina a Samko. 😉

kiwuska
1. jan 2008

ahoj, jednoznacne su to bambolina. to nie je reklama, to je fakt. dostat ich v zdrav. potrebach, tiez v niektorych drogeriach, seem-tam. su trochu drahsie. Skus, uz zom ich poradila viacerym a pochvaluju.