Plienky Pampers (Sleep and Play a Baby Activ)

kvendolinka
7. dec 2006

Ahojte maminky 🙂 Chcem len upozornit ze som strasne nahnevana na tieto blbe plienky Su 😠 tenke,presakuju moc aj stolicu a ja sa neviem doprat veciciek.Velka pekna reklama ale efekt veskery zadny.Najlepsie sa my osvedcili Tesco fialove alebo Pampersky klasicke lebo Sleep and play je odpad od pampers tot moj nazor.

kika13
1. jan 2008

ahoj kiwuska, nevies prosim aspon orientacne cenu tych plienok bambolino? V sieti ktorych drogeriek by som ich zohnala?

kiwuska
1. jan 2008

mne ich kupije moj tatino od distributora, je to jeho kamos. popytam sa, ale on ma neaku zlavu, aj tak zistim. Videla som ch u nas v drogerii nachema. nemaju ich stale. ale zdrav. potreby ano, lebo ta firma(danska) vyraba, plienkay aj pre dospelych chorych ludi. maju to teda premakane, co sa tyka materialu. Plienky maju fialovy obal. dam ti este dnes vediet

kika13
1. jan 2008

kiwuska budem cakat 😉 diky zatial 🙂

sofik
1. jan 2008

Aj ja obcas pouzijem Sleep and play ale nemam s nimi zlu skusenost. Najradsej mam babylove z Dm drogerie alebo Huggies premium. Tesco fialove su podla mna nie dobre pretoze mala sa mi po nich zapari. To je z mojich skusenosti.

susik77
21. jan 2008

Ahojte, skoda, ze som si neprecitala tuto diskusiu, kym so kupila tie plienky sllep &play ☹
od narod.pouzivame Fialove Tesco a z neznameho dovodu sme sa 1.krat po 5 mesiacoch zaparili.Tak ze skusim ine plienky 😎
No a po hodine sme boli uuplne mokri 😠

zuzkafuny
21. jan 2008

KIKA13 vyskúšala si plienky HAPPY...? Môj veľmi veľa ciká, lebo veľmi veľa pije (vody) 😀 a dávam mu ich na noc... lepšie plienky som ešte nemala. Hoci nemôžem nič povedať ani na Pampers active baby, Huggies premium... Teraz mám clever plienky ale len cez deň a sú tiež fajn, ale nie na noc...

mata79
21. jan 2008

Nas tiez zacali zradzat Sllep & Play, presli sme na fialove Tesco, ale teraz mi kamoska poradila cervene Helen Harper. V 101 mavaju na ne akcie a oplatia sa. Aj na noc su skvele.Este su aj o nieco vacsie, tak nam stale stacia akoze 3, kdezto u inych znaciek uz by sme museli kupovat 4. Happy sme este neskusali. My si s babami v okoli posuvame plienky, kto ma ake, tak odskusame ale 2 ks a dame si referencie...

jaduska
21. jan 2008

ja som používala sleep and play veľkosť 4-9 kg a bola som s nimi spokojná, ale minule som kúpila väčšie, tak to bol horor. Plienka skoro priesvitná, malá keď sa pokakala, tak všetko mala až pod pazuškami, prebaľovala som ju každú hodinu. Na druhý deň som ich zaniesla späť do obchodu, ukázala predavačkám, tak tie nechápali, čo je to za plienky. Našťastie boli normálne a vzali mi ich späť aj rozbalené, odpočítala som tie, ktoré sme minuli a zobrala z obchodu iný tovar. Takže už používame tiež fialové Tesco, hoci za nimi musíme pár kilometrov cestovať.

maryem
22. jan 2008

Nedavno se pouzivali SP a nebol s nimi problem.Je ale pravda, ze su tensie.. Pootm mi dosli, tak som opat kupila tesco,ako aj par mes.dozadu a malej zacal cervenat chrbatik pri tej gumicke. Dokonca som ju nemohla dostat zo zaparenin! Teraz pouzivame Pampers Active baby a zapareniny za par dni prec. Mne sa osvedcilo z casu na cas vymenit plienky, podla toho, ake je to dieta velke, aku ma moment.latk.vymenu 😀 a pod. Lebo napr.tie babylove z DM sme kupili, ked mala tusim nejakych 8 mes.a boli hrozne, potm sme ich skusili neskor a uz boli v pohode. Hoci sme vzdy kupili cislo podla vahy. Happy-zapareniny na pol zadocka, hroza des..Kazde dieta reaguje inak..

maryem
22. jan 2008

A este k huggies..Tie cervene boli otrasne, nedavno sme mali tie tusim modrozelene? a boli v pohode..

zuz11
28. mar 2008

trosku od veci dam otazku ale nechcem zakladat dalsiu temu 😀
nekupujem tieto slep and play ale tie activ baby od pampers a mam taky problem ze predavaju este tie stare co nemaju pruzny ten dzindzik v zadu a tie nove su viac aromaticke ale zaroven maju pruzny dzindzik 😉 teda to co sa lepi 😀 a mna by zaujimalo ze ako sa baliky jednych a druhych od seba odlisuju 🤐 minule som totiz v hypernove kupila vo velmi dobrej zlave 4 baliky, prve dva boli tie stare a teraz otvorim 3 balik a su tie nove 🤐 😀 teda ja by som chcela vsetky tie nove aj ked mi vadi ta aroma ale vyhovuje mi ta pruznost v pase 😀 mala je buclata 😀 na pas nosi 92 velkost a na dlzku aj 86 je velka 🤐 😀

dadka212
28. mar 2008

Zuz keď si dobre pozrieš balík tak je tam nakreslená plienka a tam je napísané na tom pásiku, že stretch...

zuz11
28. mar 2008

aha, dik 😀 idem hned pozriet ci to neni aj na tom starom nahodou 🤐 lebo vlastne v hypernove ich mali na jednej kope 🤐 😀

zuz11
28. mar 2008

asi mam zazracny balik ale ako pozeramm tak pozeram nevidim to tam 🤐

dadka212
28. mar 2008

Som si to dala do albumu je tam odfotený celý balík a potom iba tá plienočka tam je nakreslená aj taká húsenica...

zuz11
28. mar 2008

ja tam take nemam a su stretch 🤐 mam obal ako normalne ale super poznanie do buducna 😉 asi minali zasobu strzch obalov, lebo ten co si dala som este nemala a to nemam prvy balik stretchovych 🤐

zuz11
28. mar 2008

ale dik za ochotu 😉

dadka212
28. mar 2008

nie je začo my ich kupujeme v metre...

zuz11
28. mar 2008

tam sme uz davno neboli 😉 kolko tam stoja nevies? 🤐

dadka212
28. mar 2008

Asi pred týždňom stáli 480,- tento giant pack 🙂

ivca82
28. mar 2008

zuz tej super aromy sa zbavíš tak, ze balík proste hneď ako donesieš domov otvoríš a ostane len ta naozaj príjemná aróma 😉 Aspoň u nás to funguje tak

zuz11
28. mar 2008

takze to mam akoze fetovat v celom byte 😀 my ked kupujem tak aj 4 baliky naraz 😀
dadka, je ich tam 72 alebo 84? lebo som videla take speci balenia 4riek po 84 😉

ivca82
28. mar 2008

no nefetuj, lebo aj zabudneš kam si ich dala a na čo ti vlastne sú 😀 😀 to vyhoď na balkón, alebo niekam do pivnice, mi tiež kupujeme viac bal. naraz, nech sa vyvetrajú 😵

dadka212
28. mar 2008

V 4 je ich tuším 84 a v 4+ ich je 78 🙂

dadka212
28. mar 2008

teda v tých Giant packoch 😉

aj my to vetráme 😀 😉

zuz11
28. mar 2008

tak to je super cena 😀 uz viem kam tento vikend pojdeme 😀 aj tak dochazdaju aj dalsie veci 😀

dadka212
28. mar 2008

mali na ne akciu, len neviem dokedy 😒 vyhodila som letáky 🤐

zuz11
28. mar 2008

pozriem sa na to cez net aj na nete maju tie letaky 😉 nam ich akosi prestali v listovej podobe posielat resp. nam ich niekto kradne 🤐

dadka212
28. mar 2008

vidíš to ma nenapadlo hladať na nete 😅 lebo tiež nám niekedy neprídu alebo ich tiež niekto ukradne 😕 ludia sú hocijaký 😔

zuz11
28. mar 2008

takze akcia je do 1.4. takze stihame 😀 😀 😀 487sk a pri kupe dvoch balikov aj neake tricko pampers 😀