Plienky Pampers (Sleep and Play a Baby Activ)

kvendolinka
7. dec 2006

Ahojte maminky 🙂 Chcem len upozornit ze som strasne nahnevana na tieto blbe plienky Su 😠 tenke,presakuju moc aj stolicu a ja sa neviem doprat veciciek.Velka pekna reklama ale efekt veskery zadny.Najlepsie sa my osvedcili Tesco fialove alebo Pampersky klasicke lebo Sleep and play je odpad od pampers tot moj nazor.

tilly
7. dec 2006

inak je aj rozdiel, keď kúpite pampersky v rakúsku a u nás, tie naše sa robia v poľsku a tie z rakúska sa robia v nemecku a sú trošku iné...

barunka
8. dec 2006

liska, odporúčam kúpiť väčšie, mi už nosíme 4+ ako dvojročný Paťko... Ale Simi má tučnučké stehienka 😀

tessa
8. dec 2006

suhlasim s tilly,
my mame dovezene pampersky z Rakuska a su super! 🙂

briluxina
8. dec 2006

Kvendolinka, Snilko, mate uplnu pravdu, skusila som tie plienky s&p a som nestastna, ved tie obycajne tesko biele plienky su omnoho lepsie.Sice ich nepouzivam ale uz som aj tie skusila.Teraz mam 4 balenia s&p a mozem ich vyhodit.O peniazoch uz ani nehovorim.Som fakt nastvana. 😠

briluxina
8. dec 2006

a presne teraz som sa pozrela, ze sa s&p vyrabaju v polsku, tie s ktorymi nie sme spokojne.

ninamaria
8. dec 2006

Všetko, čo tu píšete je veľká pravda.Najlepšie sú Tesco fialové.My používame 4-ky.Malá má 8 mesiacov a niečo cez 10 kg.Sleep and play sú otrasné.Mne tiež už prepišká aj DM Babylove - tie sú ináč tiež v pohode.Huggies nám tiež veľmi nevyhovovali.Takže len Tesco fialové.Dobré boli aj Pampers, ale zelené, tie active baby, lenže cena je trošku privysoká.Tak ahojte. 😀 😀 😀

olinel
8. dec 2006

Ja som najspokojnejsia s Pampers-active baby od 4-9kg v baleni je 90ks a jedna plienka stoji 5.87 sk.

ikke
8. dec 2006

mozno trosku naivna otazka, ale plienky sa nedaju vratit? ked nekvalitny vyrobok, tak ho treba reklamovat. minimalne ak mate doma cele baliky... aspon nebudu obchodnici na slovensko dovazat smejdy, ktore musia potom vratit, nie? 😝

kvendolinka
autor
8. dec 2006

Ikke ja som uz rozmyslala zavolat aj na tu infolinku ale by sa na mna po tele fone mozno akurat tak dobre bavili.A peniaze v obchode pochybujem ze vratia.Aspon mam taky dojem zo slovenskych obchodov ze by kukali jak na Majku z Gurunu.Ale dufam,ze som mamickam aspon trosku pomohla ked som upozornila na ich nekvalitu.Briluxina to mi je luto mohla som varovat skor ze? ☹

briluxina
8. dec 2006

Kvendolinka, to uz je teraz jedno, moj muz bol z kamaratom v metre a ten mu poradil tie plienky, ze su dobre.. oni mozno su dobre ale nie polskej vyroby. My s muzom sme sa predtym bavili ze ich kupovat nebudeme ale vplyv kamosa urobil svoje.Teraz som nastvana aj na neho 😒 Inac ja by som ich sla vratit, ale blocek sa stratil nevedno kam... ☹

kenkoska
19. dec 2006

no tak, nasmu malemu hned po prvej plienke tak ocervenel zadocek, ze som ich nechala tak. my sme mu od narodenia davali pampers, tak som myslela, ze ma rozmaznany zadocek, ale vidim, ze to nie je tym. my pouzivame nadalej pampers alebo huggies, tie su fajn

newyorkgirl
19. dec 2006

my pouzivame sleep and play od narodenia normalne a som s nimi zatial spokojna, a tiez som ich mala asi 8 balikov a uuuplne v pohode, tak sme nejaka vynimka asi 😅

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olinel
21. dec 2006

Neda mi nereagovat na tie plienky happy.Vcera som si ich kupila a je to tichy otras.Su neforemne, hrozne hrube a hned premoknu.Nikdy viac.Este vyskusam babylove a uvidim.Zatial vedu pampers.

olinel
26. dec 2006

V tescu mali akciu na fialove tesco plienky, tak som si ich teda kupila.A s istotou mozem vyhlasit, ze su perfektne!Dokonca sa mi pacia viac, nez zelene pampersky.Aj tie navlhcene obrusky s harmancekom super vonaju a su fajn.A este k tomu boli k jednemu baleniu zadarmo.

sue
26. dec 2006

Babulky, aj my používame Sleep and play a tiež sme spokojní - aj ja aj drobček - nepreciká, neprekaká a ani nemá zaparený zadoček...

paska
26. dec 2006

jéj tak to ste ma potešili s tými tesco fialovými ja som kúpila dva pakle velmi dobrá cena aj balenie velké tak som rada že sú fajn 😉

sue
26. dec 2006

NYgirl, to bude asi tým, že máme Nikolky 😉 😀 (aj "môj" drobček je Nikolka)

newyorkgirl
28. dec 2006

sue no mozno 😀

jaja25
28. dec 2006

Aj my používame sleep and play pre oboch drobcov a som s nimi maximálne spokojná. Staršieho už učíme na nočník a tie plienky sa dajú odbaliť a zabaliť aj 10x. A nikdy sme nemali od nich červený zadoček. 😵

nelika666
28. dec 2006

ja som kupila babylove nedavno a musim povedat ze su super - aspon nam vyhovuju 🙂
inac pouzivame aj tesco fialove a huggiesky

newyorkgirl
28. dec 2006

nelika, suhlasim 🙂 babylove su tiez dobre, su dost tenke, my mame teraz tie tescove a si neviem zvyknut ake su hrube oproti tym pamperskam ci babylovkam

nelika666
28. dec 2006

ja som teraz tiez presedlala na celu radu babylove - dostala som vianocne kupony s 25%zlavou a este som mala kupon s bodikmi na dalsiu 10% zlavu takze ma tie plienky vysli este lacnejsie ako tescove a vlastne aj cely nakup nie len plienky 😀

mitinka
28. dec 2006

baby ja mam tiez zle skusenosti so sleep and play prekakane a precikane nestihala som ani prat este ze sme do dostali lebo keby som do toho vrazila ja peniaze tak by ma slak trafil!!!teraz pouzivame na doma tescove fialove su super ani zapareny zadocek a haggies ked niekam ideme su super obe aj dobre ceny!!!!!!!

tamarka
29. dec 2006

dajte si sleepy do svetla, to je pohľad pre bohov, vidiet cez ne až ...., tiez sme mali prekakane a precikane kazde bodasi a vsetko, čo mala na sebe, z tesco fial. sme mali take zapareniny, ze mi bolo do placu, takze uz len pampers 🙂

vilki
29. dec 2006

ja pouzivam huggies super flex tie su naozaj perfektne.ale mala som uz aj sleep and play aj tesco aj fixies a maly neprepisal ziadne ale tie huggies su z nich asi naj...

kvendolinka
autor
29. dec 2006

Huraaaaaaaaaaaaa konecne sme dnes pouzili poslednu plienku Sleep and Play.Hroza to bola ale pouzivala som ich len zato ze som za to vyhodila peniazky odteraz uz len Pampers alebo Tesco fialove.No ale ako citam nemam kazda mamina taky problem a to je dobre ked vam sadli lebo plienky su velka investicia 😉

samuelko
29. dec 2006

Ja od narodenia používam na noc sleep and Play a cez deň zelené Pampersky od 4-9kg a som maxímááááááálne spokojnáááá 🙂

maca793
29. dec 2006

tie sleep and play som si kúpila iba raz keď karolínka bola ešte maličká. myslela som si, že budú super ako všetky výrobky od pampers ale veľmi som sa sklamala. tie plienky boli strašne tenké a veľmi premokali. presedlala som radšej na overené plienky z tesca majú super cenu a sú aj dobré. občas používam aj hellen harper keď sú v akcii, sú super.

barbulka
30. dec 2006

na stranke pampers.cz je napisane cosi, ze tie sleep and play su ,,kvalita za rozumnu cenu,, takze to budu asi nejake diskontne 😅 my zatial pouzivame pampersky new baby velkost 2, mali sme aj huggies, ale tie sme precikali 😖 svagrina spominala, ze babylove su dobre, tak ich urcite vyskusame 😵