Plienky Pampers (Sleep and Play a Baby Activ)

kvendolinka
7. dec 2006

Ahojte maminky 🙂 Chcem len upozornit ze som strasne nahnevana na tieto blbe plienky Su 😠 tenke,presakuju moc aj stolicu a ja sa neviem doprat veciciek.Velka pekna reklama ale efekt veskery zadny.Najlepsie sa my osvedcili Tesco fialove alebo Pampersky klasicke lebo Sleep and play je odpad od pampers tot moj nazor.

renca3
30. dec 2006

Vcera som si precitala vase odporucania a kedze sme pampersku cez noc precikavali, boli sme kupit tie fialove Tesco. Dala som na noc a teraz ma zaparenu ritku. Budeme skusat nieco ine.
To je o tom, ze pampers 3 su uz tesne a pampers 4 sa mi zdaju trochu privelke na jeho vysku. Ma 7,5 kg a asi 65 cm. Hodilo by sa nieco medzi tym.

nelly.p
14. jan 2007

Ahojte, díky za info, teda Pampers sleep and play nejdem kupovať. 😠 Super sú Tesco fialové, Lidlácke a odporúčam vám ešte Happy zo 101. 🙂

magg
15. jan 2007

ahojte, tiez som mala na zaciatku S and P, dala mi ich susedka, lebo jej ostalo po syncekovi, ale davala mi ich s tym, ze su dost na nic. Osobne som tiez najviac spokojna s fialovymi tesco, su aj cenovo najdostupnejsie. No dobru skusenost mam aj s Pampers AB su super a su trochu mensie ako tesco, a tiez babylove a fixies su super, ale tam uz je ina cena. U nas maju teraz super akciu v tesco na pampers, len dufam, ze este neskoncila, ze stihnem nakupit do zasoby🙂

magg
15. jan 2007

nelly.p... ake su lidlacke plienky? este sme ich nemali, ale skusili by sme

jenis
15. jan 2007

magg

su v takom mensom baleni po 14 kusov. Tie su fakt dobre. Neprecika mi ich celu noc. Inak precikala tesco, pampers senzitiv. Este aj Helen Harper boli dobre z Billi. Ale skus sama.

magg
15. jan 2007

dik jenis a kolko asi stoja?, oplati sa kupovat take male balenie? my sme akurat kupila 2 balenia pampers z tesca, boli v super cene (399)

andrea.m
15. jan 2007

ja stále prepočítam koľko stojí jedna plienka a podľa toho kupujem.tiež sa mi najviac osvedčili tesco a lidl.

magg
15. jan 2007

No tesco su super, hlavne ked je akcia🙂

zuzu13
15. jan 2007

teraz máme sleep and play a som spokojná... 😎 a malá tiež /dúfam/ 😀

andrea.m
15. jan 2007

tesco a lidl sa mi oscedčili nielen kôli cene.aj ked je pravda,že posledné týždne predtým než sme plienky definitívne odložili boli tie z lidlu lepšie,lepšie sali.ked mal na noc tesco plienku bol ráno sčúrany až za ušami 🙂

zuzu13
15. jan 2007

andrea ja som používala tesco - fialové - OK 😀 ale tesco máme dosť ďaleko a za tú istu cenu som kúpila sleep and play 😎 no a pohodička

andrea.m
15. jan 2007

zatiaľ mám nachystané iba lidl do pôrodnice,potom sa uvidí

leva
13. apr 2007

tiez som bola velmi sklamana z plienok od pampers sleep and play.tiez som ich kupila este ked bol syncek malicky.su tenke a hned boli precikane.

michaelina
14. apr 2007

sleep and play su najhorsie plienky ake som mala, skutocne tie fialove tescove aj lidlove su uplne dobre, aj pampersky ale tie active baby

mimi109
14. apr 2007

mne tie sleep a play tiez mala precikala este sa z nich aj zaparila 😖
tak sme presli na tesco fialove tie su super, aj lidl modre a pampers active baby boli dobre

bellasandra
14. apr 2007

Tak ja som ich kupila- nooo su dost tenké, a ked emka kakala, tak to bolo dost na hrane 😀 Takze uz ich nekupim, to su také hodinové plienky 😝 1 hodina a dost 😀

miss
14. apr 2007

Pampers su fakt od veci a strasne vela mám na nich nadava 😝 Samko bol od nich cervený Tesco nam uplne vyhovuju a este Hellen Harper myslim boli dobre. Má niekto skusenost s plienkami Billa??? chcem ich vyskusat.

mirka
14. apr 2007

miss, plienky billa vyrába TEN ISTý VýROBCA AKO HELEN HARPER - IGELIťáKY, ALE MAJú SUCHý ZIPS, NIE LEPKU

milhaus
14. apr 2007

mne sa huggies neosvedčili, teraz použivam pampers 2 new baby to je tušim, naša ma 7 kg ale su jej ešte dobre, mam polku balika jumbo packu a potom mam kupene z lidlu velkost 3 od 4 - 9 ale zdaju sa mi tvrde
ale raz som mala i tie fialove tesco plienky a podla mna su rovnako dobre ako pampersky lebo maju dobre lepky a su rovnako mäkké ale o tych bielych tesco som počula že nedžia lepky a to su už skoro tri roky odvtedy a tu čítam že sa to nezmenilo

michaelina
14. apr 2007

pre miss: plienky z billy pod oznacenim clever nie su nic moc aj ked teda maju suchy zip a daju sa zalepit aj viac krat, mne sa zdaju jednak dost male ale hlavne su gumene ako tie lacne tesco value plienky gumene bez sucheho zipsu. takze nedoporucam

miss
14. apr 2007

dik, dnes som kupila hypernova plienky tam som zvedava ake budu na skusku.

bellasandra
14. apr 2007

ja som inak spokojná s huggies- a normalne pampers su tiez fajn.

rybecka
18. apr 2007

ja tiez od narodenia pozivam sleep and play a som snimi velmi spokojna tak neviem kde je chyba maly ich ma aj cez noc niekedy aj 12hod a nie su precikane chvalabohu 🙂

elri
18. apr 2007

rybecka, ja nie som spokojna so sleep and play, maly mi ich precikaval, neviem, kde bola chyba. Spokojna som s TESCO-fialovymi, tiez ju ma celu noc a nieco vydrzi..ved rano vazi aj jeden kilogram 😀

matka26
18. apr 2007

ahojte, ja som tiež vôbec nebola spokojná so sleep and playkami, pretože malá mi ich hned precikala, tak som mala len jedno balenie a dosť, na noc používam normálne pampersky active baby a cez den tesco fialové, ktoré sa mi zdajú super a preto ich už idem používať aj na noc a nebudem kupovať drahé pampersy... 🙂

adicka
22. apr 2007

ahojte.ja som doteraz pouzivala sleep and play a nemozem povedat jedine krive slovo...neviem,zda sa mi to divne,ako s tym mate vsetky problemy.Poznam viac ludi,ktori ich malym kupuju.Huggies mi velmi nesedia,zdaju sa mi tvrde a myslim,ze aj tak naj pampersy su New Baby a Sleep and Play.Je to moj nazor,ja mam maleho -pisa vela a nemozem povedat,zeby som raz nasla plienku prepisanu.Asi je to individualne.

leva
22. apr 2007

Ja som tiez pouzivala panpersky,pampers activ baby.Raz som kupila tieto sleep and play a neboli dobre.Aj som sa cudovala ked su od pampers.

samuelko
22. apr 2007

ja cez deň dávam malému pampersku a na noc sleep and play a tiež som velice spokojná,ešte sa mi nestalo,že by bol malý mokrý 😉

erka12
23. apr 2007

malemu na noc davam sleep and play a je uplne v pohode a cez den mu davam fialove tesco 🙂

rebecka06
2. máj 2007

ahojte dievčata,ja mojej 7-masačnej dcére nedávam nič iné ako pampers.Som snimi max.spokojná,skúsili sme hocijaké plienky,ale Tesco by som nedala už nikdy,moje malé chúda malo ritku sparenú hned a ahlavne celú vyhádzanu.
Takže radšej drahšie ale určite kvalitnejšie 😵 🙂