Plienky Pampers (Sleep and Play a Baby Activ)

kvendolinka
7. dec 2006

Ahojte maminky 🙂 Chcem len upozornit ze som strasne nahnevana na tieto blbe plienky Su 😠 tenke,presakuju moc aj stolicu a ja sa neviem doprat veciciek.Velka pekna reklama ale efekt veskery zadny.Najlepsie sa my osvedcili Tesco fialove alebo Pampersky klasicke lebo Sleep and play je odpad od pampers tot moj nazor.

zuzu13
7. dec 2006

kvendolinka tesco fialové sú naozaj dobré a tiež huggies

snilko7
7. dec 2006

kvendolinka plne súhlasím, my sme tiež kúpili sleep and play ale iba raz, malý bol takisto stále precikaný...teraz používame tesco fialové, tie sú super už by som ich nemenila

certica
7. dec 2006

taaak tak, my sme zacinali s pamperskami, asi od 8mes. babylove z DM a jednoznacne cenovo najvyhodnejsie a zaroven asi aj najlepsie (porovnatelne s pampers) su fialove tesco, ale nie tie obycajne v bielom baleni.

kvendolinka
autor
7. dec 2006

Ahoj zuzu 🙂Huggies som este neskusala ale vyskusame lebo toto je horor.To moze byt rovno hola a to mam k dispozicii este jeden aj pol balika 😖 Ma porazi

zuzu13
7. dec 2006

ja som na tom podobne s tesco bielymi ako píše certica, keby mi nebolo ľúto peniažkov tak ich vyhodím z osmičky von... Tiež sme kúpili iné ako tesco fialové a teraz ich nie a nie minúť. Raz cikne a môžem meniť 😠

snilko7
7. dec 2006

nám tiež doniesli do daru tie biele tesco-otras, nedajú sa vôbec porovnať s fialovými-tie sa mi zdajú omnoho kvalitnejšie jak pampers, huggies - aspoň čo sme my skúšali.

certica
7. dec 2006

mne moc huggies nesadli 😒 , skor tak tvarovo + zapinanie lepiek...

kvendolinka
autor
7. dec 2006

Takze nie som sama co ma s nimi zle skusenosti.Najradsej by som zavolala na tu infolinku a sprdla ich.Ale kaslem ich budem kupovat Dmkove a Tescacove 😉

certica
7. dec 2006

no tie biele, ci uz tesco alebo carreffour sme mali od kamosky na skusku pozicanych par kusov a tie lepky absolutne nedrzali, nehovoriac o ich absorbcnej schopnosti

snilko7
7. dec 2006

my aj teraz ešte používame tie fialové, tie majú super lepky, malému dajú zabrať keď si ich chce potajme dať dole a všetko mi ocikať 😠 ale bola by som radšej keby sme už nemuseli plienky kupovať žiadne 😅

certica
7. dec 2006

kvendolinka - inak DM su fajn, dobre sa s nimi manipuluje a na dotyk, ale tesco vydrzia dlhsie. Nedavno som mala balenie aj aj - tesco absorbovalo 0,6l prijatych tekutin a DM boli uz total premocene, takze okolo 0,4l

mimi
7. dec 2006

ja mam zas dobre skusenosti so sleep and play 🙂 .mne maly precikaval tesco fialove plienky ☹

barunka
7. dec 2006

aj my používame tesco fialové, pampersky (aj tie klasické aj sleep and play) aj huggies (tiež oba druhy) mi simi prekakala aj precikala. okrem tesco plienok nám vydržali rovnako dobre len fixies, ale tam zas tá cena...

a snilko, ak ti nevie rozopnúť tie lepky, tak je slaboch. Simi sa pri prebaľovaní baví tým, že mi donekonečne rozopína obe strany...

viamka
7. dec 2006

my pouzivame dm plienky a su balene aj pre lidl. na ma stehienka ako chrust just, takze tadial to u nas prudi........ a v tom pripade na znacke nezalezi. nam pomoze pribrat...

ikulka
7. dec 2006

my tiež používame fialové tesco a sme s nimi veľmi spokojní. z pampersiek mala vyhodenú celú riťku aj stehienka.

briluxina
7. dec 2006

no tak som z toho hotova co tu pisete, moj muzik doniesol 4 balenia plienok Sleep and play a este so ich neskusala, pravdupovediac aj preto lebo mam obavy ci to nebude nejaky nepodarok.Inak mam tiez dobre skusenosti z tesko plienkami fialovymi aj z normalnymi pamperskami.Potom napisem ako sme dopadli so sleep and play ale radsej ich na noc davat nebudem.. ☹

snilko7
7. dec 2006

no briluxina na noc ich fakt neodporúčam, teda ak nechceš vstávať každú chvíľku meniť plienku 😨

kvendolinka
autor
7. dec 2006

Briluxina tak ja prajem fakt pevne nervy pri sleep and play 😒 lebo tyzden som to nekonecne pranie vydrzala ale dnes ma to uz dozralo ked som jej zbadala ze ma cele pancusky spinave od hovienka a to bola prebalena necelu hodinu 😠 No ale mozno vam budu vyhovovat ale ja na ne v obchode uz urcite ani nepozriem 😠

cat
7. dec 2006

ja som už na babetku čítala o týchto pamperskách že sú otrasné. My máme babylove z DM, absolútna spokojnosť 😉

liska
7. dec 2006

baby,tie fialove tesco su take skor vacsie ci mensie? ideme teraz na Slovensko,tak neviem,ake cislo mam kupit,maly ma nieco cez 7kg a pouzivame c.3,ale napr.huggiesky uz 4,lebo su nizsie a uzsie ako napr.pampersky...

kvendolinka
autor
7. dec 2006

Liska podla mna vam budu este stacit 3-ky lebo su od 4-9kil ale su take vyssie.Neviem ci je baculos alebo chuducky ako nasa Natali ale nam stacia 3ky

liska
7. dec 2006

kvendolinka,Natalka ma 8 mesiacov a 3-ky? 😨 idem kuknut fotos,ci je nas vacsi alebo nie 😀

tessa
7. dec 2006

Tak my tiez pouzivame Sleep and Play, a nedam na ne dopustit! -Este som s nimi nemala ziaden problem! Podla mna su v pohode!

kvendolinka
autor
7. dec 2006

Liska nasa ma 8 mesiacov a 7100gr.a pritom tolko toho poje ale dr.nam vravela ze ma rychle spalovanie {stastne to dieta] 😀 v kuse je v pohybe 😀 Tessa ako komu vyhovuju ja som z nich uz chytala nervy.Poslem ti balik?Este mam cely nenacaty 😀

tessa
7. dec 2006

kvendolinka, vyzdvihnem si ich v Lv, ked prideme na vianoce 😀 😀

Ale nie, mam tendenciu vyskusat tie Tesco fialove, teda ked ich tak odporucate 🙂
Ale ma este napada...je viac tipov tych tesco fialovych,ci ked nabehnem do tesca, tak fialove su len jedny a tie hned beriem??

kvendolinka
autor
7. dec 2006

Tessa fialove su len jedny a vrele ich odporucam.Je ich tusim 56 ks c.4 a v akcii su za 295sk a ked niesu tak 365sk 😉

tessa
7. dec 2006

S and P vyjdu tusim lacnejsie, ked tesco nie su v akcii, nie? 🙂)

No zajtra nabehnem do tesca a uvidime, co krpec na ne povie 🙂)

tilly
7. dec 2006

môj muž sa raz tak naštval, že ich vyšmaril do koša, malý sa vždy precikal a musela som ho aj v strede noci prezliekať, tak som mu pekne narušila spánok, sú to otrasné plienky...

mne sa najlepšie osvedčili tieto prémiové pampersky... teraz už preciká aj babylove aj huggies superflex z tých klasických huggiesiek je vždy otrasne zaparený... pampersky sú pampersky... 😉

liska
7. dec 2006

kvendolinka,moj ma zajtra 4 mesiace a 7170g 😀 sranda,ako sa to lisi od dietata k dietatu (myslim tie plienky),asi preto ich vyrabaju tolko a tak rozne 😉

geegee
7. dec 2006

Ano, Tecso, tesco, tesco su skvele a za dobru cenu...ja mam teraz v zasobe 5 paklov 😀