Plienky Pampers (Sleep and Play a Baby Activ)

kvendolinka
7. dec 2006

Ahojte maminky 🙂 Chcem len upozornit ze som strasne nahnevana na tieto blbe plienky Su 😠 tenke,presakuju moc aj stolicu a ja sa neviem doprat veciciek.Velka pekna reklama ale efekt veskery zadny.Najlepsie sa my osvedcili Tesco fialove alebo Pampersky klasicke lebo Sleep and play je odpad od pampers tot moj nazor.

ivush
28. mar 2008

No inak keď ste tu spomínali pampresky s pružným pásom (teda húseničkou na obale) tak vám poviem, že je to inak veeeeľmi zvláštne - že u nás sú najnovšie tieto plienky, ale IBA vo veľkosti 4....a v rakúsku bežne kupujem aj menšie, keďže môj drobček má len pol roka a potrebuje 3ky...doteraz som si myslela, že keď je to tá istá značka, tak by mala mať to isté na všetkých trhoch...a veruže nie ! No a úprimne ma týmto fy p&g dosť sklamala, lebo toto by sa stávať nemalo .... 😒 😠

trixi
29. mar 2008

ivush, mna tiez nastvali. Kupila som v Rakusku Active fit, pretoze nam dosli tie,ktore sme pouzivali: Mame velkost 3 a bola som velmi prijemne prekvapena, maju pruzny pas, su prijemne makucke, ziadny parfem. Nakupila som si viac baleni, pretoze viem, ze u nas su uplne ine pampersky. Chcela som napisat predajcovi, ako je to mozne, ked som klikla na ich stranku, tak maju hned velku reklamu, ze Activ play maju pruzny pas. Len zabudli napisat, ze nie vo vsetkych velkostiach. Nakoniec som sa na to vykaslala. Teraz nakupujem plienky v Rakusku, su cenovo neporovnatelne lacnejsie.

ivca82
29. mar 2008

Juj baby mi nejako ušlo kde je tá akcia, tiež nám treba pomali dokúpiť, lebo kým to vyvetráme 😀 😀

bzuco
29. mar 2008

trixi
napíš mi prosím, ako sa tie plienka presne volajú a cca koľko stojí balenie, + počet kusov v balení - kupujeme veľkosť 3
muž by mal ísť na služobku do AT, tak by som mu dala urobiť zásoby, dííík 🙂

trixi
29. mar 2008

ahoj bzuco, volaju sa Active fit, v malom baleni je ich myslim 54 (nemozem skontrolovat, lebo maly spi), stali ma nieco cez 8 Euro, mali ich v akcii v drogerii Schlecker v Alpach, nedaleko Innsbrucku.

bzuco
29. mar 2008

tak to je fakt super cena
nechápem prečo sú u nás také drahé plienky 😠 , ved aj v Čechách sú podstatne lacnejšie

trixi
29. mar 2008

bzuco, upresnujem, je ich tam 56. Skontrolovala som to podla obalu. 😉

marcelirv
9. apr 2008

☹ 😒 baby ja mám 3 deti a pri každom dietati sa pouýívala inakšie plienky pri prvom to boli hugiesky a aj tie tesco ale nie tie fialové ale tie druhé ale už som ich dávno nevidela pri dcére som používala plienky bejbino tie boli cenovo najlacnejšie a lepšie ako sú plienky pampers SP. A teraz mám 4mes.chlapčeka a pri nom používam helen harper tie vobec nepreciká a myslím si že aj cenovo je dosť prístupná, a teraz som si stihla nakúpiť do zásoby tie Happy plienky vo všetkých velkostiach bo je na ne akcia.

gabika11
9. apr 2008

ahoj kvedolina, aj my sme ich kupili a zdalo sa mi, ze premakaju po noci a cudne zapachaju, vobec som s nimi nebola spokojna.

barbie150
16. apr 2008

Všetky plienky su hrozne a tvrde...Jedine co som spokojna su pampers...sleep and play aj tie druhe nove s huseničkou... 😀 Moja mala mi v noci spinka kludne a ešte sa mi nestalo že by mala premokla.Vyskušala som
skoro všetky plienky a možem povedat že nad pampersky nie su....Vidno to aj na cene aj ked je pravda, že nie je
všetko dobre co je drahe pampersky sa oplatia!!!

grety
16. apr 2008

no pampersky su otras akekolvek - ked sa mala do nich vycura, tak to smrdi ako moc po kave nalacno !!! a navyse vecne odstavaju od bruska, najlepsie su huggies

katka76
16. apr 2008

kazdemu sadne nieco ine, nam sa najviac osvedcili fialove tesco, vynovene lidl a nove pampers, aj ked ich treba najskor nechat vyvetrat. najhorsie to bolo u SaP, tie sme mali fakt len na jedno pouzitie

zajo510
16. apr 2008

ahojte, my sme dostali pampers sleep and play ako vzorku od nejakej zasielkovej firmy a sú voňavé a malá sa mi z nich hneď zaparila, okrem toho že ich hned prepišala. používame tescove alebo z dm babylove a do tých môže napišať veľa a nepremoknú na pokožku ako pampers.

bella84
27. apr 2008

🙂 Noooooooooooooo, tak z tohto tu som riadne vedla. My použivame od narodenia len Pampersky, najskôr to boli New Baby, potom Sleep & Play, par krat sme sa precikali, ale nebola to taka hroza ako tu citam. Teraz pouzivame tie s pruznym pasikom, a su naozaj najlepsie. Tie fialove Tesco sme este neskusili. Pocula som uz aj o tych Lidlackych, ale ja tomu prilis neverim.

ajka2
28. apr 2008

😀 😀 😀
Sto ľudí sto chutí sa vraví,že?
My tak isto používame od narodenia pampers plienky.
New Baby, potom Sleep & Play,teraz Active Baby.Mali sme už aj Haggies plienky,ani jedny mi NIKDY neprecikala a to mám občas pocit že sú 3kilové 😅 😅
Raz sa mi pocikala popri plienke,ale to bola zle založená.Akurát pri Active Baby mám trošku pocit že sú vlhkejšie akoby dobre neabsorbovali.
Na S&P ale nemôžem povedať jedno krivé slovo. 😎

zabka1003
28. apr 2008

Baby chcem sa spýtať, či ste niektorá nevyskúšali plienky z DM, tie zelené Alana alebo tak nejako sa volajú..
Mali by byť ekologické..
Ak áno, poradte aké sú..dakujem

susik77
28. apr 2008

pridavam sa k antireklame na Sleep&play 😎 prebalovali sme kazdu hodinu 😎 teraz pouzivam DM-babylove a vydrzi celu noc 😉

baileysa
28. apr 2008

zabka, ja ich pouzivam a som velmi spokojna, su prijemne na dotyk, ziadne umeliny 🙂

majamiko
29. apr 2008

Mám podobnú skúsenosť ako Ivush, rakúske pampers boli lacnejšie a kvalitnejšie. Škoda, že nechodíme častejšie... ☹ Inak od narodenia používam pampers, ale tiež nemám žiadny problém s precikávaním. New Baby, potom Sleep & Play kombinujeme s Active Baby. Vydržia celú noc, a to malý pije veľa.
P.S. Zaujali ma tie ekologické, o ktorých píše zabka a baileysa. Určite ich vyskúšam.

cuchre
29. apr 2008

zabka, mna tiez napadlo, ze eko plienky alala, lebo sa rozlozia....ale potom mi vyslo, no a co ked sa rozlozia, ked nase smeti v bratislave koncia v spalovni ☹

ali77
29. apr 2008

no nasa ma 7 mesiacov a 10 kg 😀 mame tiez radi tesco plienky fialove som spokojna vyskusali sme teraz aj tie pampers nam celkom vyhovuju ale myslim ze tesco su lepsie lepsie sa zapinaju a vzadu je gumicka a na pampers nie

suzita7
5. jún 2008

máme dvojičky,vyskušali sme rozne plienky,ale najlepsie sa nam osvedčili TESCO-fialove 😎 .Celkom sa nam páčili aj Lidlové a Huggies. 😕 No teraz maju malý 17 mesiacov a Huggiesky rýchlo precikaju

l.lara
6. jún 2008

moja skusenost..pampers sleep and play je papier- uplny odpad, huggies clasic tiez o nicom. najlepsie co sme mali su tiez fialove tesco plienky..

sakura77
6. jún 2008

no,mne sa teda nikdy nestalo zeby mi pampers pretiekli a to je po noci teda 5-kilova 🙂 ci uz sleep and play alebo active,oboje fajn,tie nove s pruznym pasikom uplne najsuper

huggies mi pripadaju tvrde a fialove tesco-da sa ,ale ked si mozem vybrat ,radsej pampers

zuz11
24. júl 2008

mam otazku, viete mi poradit kde maju teraz dobru akciu na plienky pampers? tie baby aktiv 😉

lavina80
24. júl 2008

Ahoj momentalne ich maju v hypernove za 519 sk.

zuan
24. júl 2008

zuz11, skus sledovat tuto stranku, su tu vsetky zlavy a akcie

http://www.zlacnene.sk/tovar/hladaj/starostlivo...

zuz11
24. júl 2008

neako mi v tom linku chyba ta akcia v hypernove 😀 😀 😀
a rto maju to mega balenie? 😀
lebo v metre som nenasl aze by boli v akci a ist sa tam iba tak pozriet s mi nechce 🤐

kisska
27. júl 2008

neviete nahodou kedy ich planuju mat v akcii v Bille v rakusku? Alebo kolko stoja mimo akcie? Vraj by to malo byt okolo 12 Eur. Plati to len pre Billu alebo aj inde? Isla by som na nakupy 😉

k.a.t.k.a.
30. júl 2008

v rakusku v Bipe nie v bille som ich kupila okolo 11eur, ale nebol to economy pack, v baliku ich je okolo 52 tuším a od dnes v tescu je akcia na pampers economy pack za 479,- ale tak či tak vyjdu v Rakusku lacnejšie