Plienky Pampers (Sleep and Play a Baby Activ)

kvendolinka
7. dec 2006

Ahojte maminky 🙂 Chcem len upozornit ze som strasne nahnevana na tieto blbe plienky Su 😠 tenke,presakuju moc aj stolicu a ja sa neviem doprat veciciek.Velka pekna reklama ale efekt veskery zadny.Najlepsie sa my osvedcili Tesco fialove alebo Pampersky klasicke lebo Sleep and play je odpad od pampers tot moj nazor.

majkaa
5. feb 2010

Ahojte prosim Vas kazdy hovori o Tesco fialovych, ale ja vobec neviem ktore su to. Mohli by ste dat nejaky link ako vypadaju?

zuzana581
5. feb 2010

Ja som so sleep and play tiež spokojná, akurát mi trošku vadí, že nemajú to zapínanie elastické. V rakúsku sa predavajú aj s tým elastickým zapínaním. Inak fialové tesco plienky som neskúšala, ale skúsila som zelené a poviem Vám, že za tú cenu, sa oplatia radšej kúpiť sleep and play, lebo v bille majú 50ks balenie za 7.99 čo necelých 20 centov za plienku a tie zelene teskáče vychádzajú na nejakých 22 centov za plienku.

zofiniatko
2. mar 2010

a aj vám sa zdá, že po použiti..po ocikaní tej plienočky je to také studené...no ked si dáte malé na kolená, že to cítite, že tam cikala....aj ked iba troška, že je to cííítiž skráátka to chladííí...neee???

salvinka
2. mar 2010

tesco fialove uz nevyrabaju, teraz su to tie zelene, ale co tak citam tak sa trosku zhorsili 😒

salvinka
2. mar 2010

to je hrozne, niekto maximalne spokojny, iny totalne nespokojny.. a teraz sa rozhodni ci kupis ci nie :D hovorim o sleep and play 😀

vieraj
2. mar 2010

sleep and play su take tvrde, akoby hrudky a teeenke. mali sme ich- neprecikala, ale vela nechybalo....activ baby v akcii je omnoho lepsie kupit. a ty budes mat male mimi, tam je vela plienok v baleni. a tym padom aj nizsia cena. activ baby su velmi dobre.

renatkas
19. máj 2010

Sleep and Play 2 sme kupovali v Metre za nejakych 9 Eur a tie su uplne ine ako trojky co sme tiez tam kupovali ale za lacnejsie. Tie dvojky SaP maju gumicku pruznu a su take iste ako Baby active, tie trojky nemaju pruznu gumicku tak som zvedava ci to neprecikame. S tymi dvojkami sme boli spokojni.

betulla
21. aug 2010

no damy neviem my mame cez dva roky teda ked sme tak tri hodky sedeli v lietadle alebo v aute a herecka vypila politrovy dzusik a cely ho vycikala behom chvilky sleep a play to zvladli zato huggies mala precikane po troch hodinach este ako novorodenec... ód jedneho roka chodime na nocnik, ale iba kakat cely den mame plienku ked neni sme doma a mala ma tri plinky na den co neni ani vela nikdy sa mi nestalo ze by v noci plienka pretiekla alebo bola mokra plachta skor ma hneva ze si ich dcerka vie pekne vyzliect... kremik pouzivame minimalne a plienky z dm,furt sme mali zaparenu ritku... , SaP pre na c. 1 jednoznacne...

betulla
21. aug 2010

@vieraj tie hrudky su granule kt. absorbuju moc aj ked si kupis tenisky tak su tam take male gulicky.... tak to je presne to v takych tesco pliekach nic take neni.... a plienka nedycha..

jaruska6
25. aug 2010

Kočky, my od narodenia používame sleep§play a malý sa mi nikdy neprecikal, ani neprekakal a to ich má v pohodke celú noc.Skor mi na nich vadí, že tie lepky na zapínanie nie sú pružné a keď mu to pevnejšie pritiahnem, lebo je živé striebro, má to trošku otlačené, ale ani zaparený zadoček nič také nepozám.Momentálne používame Pampers active baby aj tie sú celkom fajn, trošku iné kvalita, ale max.spokojnosť.

eminkaa113
25. aug 2010

my sme používali výhradne len pampers baby dry - odporúčam, pružné, nikdy precikaná, neskôr som pozerala aj na sleep & play, tiež neprecikala, ale nevyhovolal nám harmanček a malej sa ritka zaparila, takže som sa vrátila k baby dry. My už plienky nepoužívame, zostal mi balík sleep&play ak by mal niekto záujem, napíšte do IP - dohodneme cenu 😉

Huggies - kamoška používa pre malú, ale stále prebaľuje..... sa čudujem, že ich kupuje, tvrdí, že pampers im nesadol keď mola malinká a že si už zvykli? Ale na čo? Na to, že sa bojí, že sa preciká???? Nechápem 😨

dejka77
25. jún 2011

Ahojte, ma niekto skusenosti s pampers jumbo? Mala potrebuje vacsie plienky (2) a neviem sa rozhodnut ci jej kupit len 2 mini alebo 2 jumbo, neznamena to jumbo, ze su vacsie? Ja som z toho jelen 🙂

love232
4. apr 2012

ja neviem podla mna su najlepsie pamperspremium care ale su drahe ja si myslim mi od malicka pouzivame sleep and play a som spokojna je pravda ze ked bol mensi stalo sa ze uslo az cez plienku 🙂 ale inak su super 🙂) vonaju a ked som skusila ine plienky z DM DROGERII tak maly jak sa pocikal hned to bolo citit tu nieje nic citit noo akurat ked sa pokaka 🙂 🙂

klincek
4. apr 2012

@dejka77 podla mna "Jumbo" znamena oznacenie velkosti balenia, nie samotnych plienok. velkosti plienok su vacsinou tak, ze 1=newborn (2-5 kg), 2=mini (3-6 kg), 3=midi (4-9 kg), 4=maxi (7-18 kg). zelene pampersy mini byvaju v trojakych baleniach, jedno z nich je Jumbo (108 kusov). ak vam treba vacsie plienky, chod podla vahy babatka, vo vasom pripade asi bude treba prejst z "mini" na "midi"