Precikané nočné plienky. Čo s tým? Aké plienky skúsiť?

kubko
23. mar 2009

Pred par dnami sa mi konecne podarilo odstavit moju malinku prisavnicku a nastal nam dalsi problem. Rano mala vstava uplne precikana, pretoze v noci vypije minimalne 6 dcl mliecka, skusala som zatial Huggies 4, Babylove 4, Tesco fialove 4 a Pampers 4. Myslela som si ze cim vacsia plienka tym vacsia savost, ale ani Huggies 5 nezabrali a boli precikane az na plachtu. Tak teraz neviem, ci by pomohla velkost 6 alebo ak by ste mi vedeli poradit nejake ine triky proti precikaniu alebo nejaky druh superplienok. Igelitovu plachtu mame, ale skor mi vadi, ze je malinka mokra na nozickach a chrbatiku, a ani spotreba pyzamiek nie je zanedbatelna. Tak by som to radsej riesila cez plienky. Dakujem vsetkym za rady

migely
21. júl 2014

@lucya2 nám slep & play vydržia celú noc a to 2x pijeme čajík v noci

cynthie
3. aug 2014
Používateľ cynthie je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cynthie.

my pouzivame pampers active baby dry a su ok, ale pre nas sleep and play plienocky su najhorsie precika prekaka.

evittam
3. aug 2014

My sme používali sleep and play a bola to najhoršia skúsenosť 🙂 . Prešli sme tiež na active baby a tie sú naozaj perfektné. 🙂

migely
17. sep 2014

@cynthie my ich kupujeme v Rakúsku tak to asi preto