Problém s prebaľovaním. Aj vy máte taký problém?

tanja61
20. feb 2008

ahojte aj vy mate niekedy problem drobcekov prebalit?mi mame hlavne problem po kupani vtedy zacne so sebou hadzat a napinat sa a nemozem ho niekedy ani prebalit...co si o tom myslite moze byt ze ho boli brusko alebo skratka vymysla lebo nechce plienku?neplace pri tom len sa niekedy tak zlosti.... 😅

kazdovci
20. feb 2008

🙂 urcite ho nic neboli len sa mu po kupani nechce opat do plienky. mne to moje zive striebro robi pravidelne. ale dnes som prisla na to ze na neho zabera sepkanie. ked zacnem na neho sepkat, spozornie a zabudne na to ze sa vlastne chcel vzpierat proti plienke 😀 tak od teraz pri prebalovanie sepcem 😀

lusil2005
20. feb 2008

tanja ja mam problem s mojou pri kazdom prebalovani. prehadzuje sa a snazi sa obratit na brusko a pri tom vsetkom este musim ustriehnut aby sa neskrabala na exemikoch... ked niesom sama doma tak sa to da zvladnut ale ked sme na to same... niekedy sa uchylim k takym praktikam ze jej dam do ruky nieco zakazane. mobil alebo ovladac alebo take nieco. vtedy stichne a venuje sa "hracke" 😅

tanja61
autor
20. feb 2008

😅 ja to tak tiez riesim...takze to su len take male sidielka 😉

veronika13
20. feb 2008

môj je tiež taká, každé prebaľovanie je boj, a takisto zaberá, že mu musím do rúk niečo strčiť, niekedy sa uspokojí s mastičkou, niekedy zaberie mobil, no čo už 😀

vocko3
21. feb 2008

aj moja sa hadze po kupani a hneva sa vzdy ked ju vyberiem z vanicky, lebo sa chce este clapkat. ale potom sa nejako ukludni lebo ma rada ked ju kremikujem, tak sa oddane necha 🙂

korculka
21. feb 2008

no nas maly sa dokonca naucil aj plienku rozopinat,len aby nemusel byt v nej,tiez zabera zaujat ho niecim,vzdy mam po ruke nejaku hracku,alebo retiazku na cumel 🙂

alena22
21. feb 2008

tanja moj to robi kazde prbalovanie jasi sa pretaca sa skace robi vsetko mozne len aby nebol v plienke a najhorsie je ze uz vie aj sam ako sa plienka odopina takze kym ja si podam krem tak on uz ma plienku dolu a plazi sa mi prec 😀 uz to beriem sportovo ale anjlepsie je to ked ma zakakanu ritku 😀

alena22
21. feb 2008

veronika aj my mame na taketo pripady mobil mamickin ci dialkove a to sa potom v klude prebalime 😉

junovka
21. feb 2008

aj moja to robi, dokonca este ked je v stolicke pri jedle 😉 Proste , deti s tym rastu 😎 😉

tanja61
autor
21. feb 2008

no tak to vazne je zabava ked su drobci pokakani 😀

seki
21. feb 2008

na mne si minule od hovienka zamazal nozky a teraz ako ich cim skor ocistiti aby si ich nespapal.....celkom zabava fakt

zajo510
21. feb 2008

naša sa tak hádže a napína a kope nôžkami a kýve rúčkami aj ked zaspáva. asi je nabudúce podložím misku s vaječným bielkom , nech mi vyšľahá sneh 😀 , no tie rúčky má ozaj neposlušné. mi to skôr pripadá, že aj pred spaním má toľko energie a pritom je už unavená, že jej to vystreluje do ručiek a nožiek a len takto sa dokáže definitívne unaviť a zaspať. no sranda, aj si musíme dávať pozor, lebo ak nie...tak pecka do oka mamke alebo tomu kto je nad ňou naklonený.... 😎

matej815
31. okt 2013

@korculka čo sa týka rozopínani plienky nemomôhla by lepiaca páska ?😀

korculka
31. okt 2013

@matej815 no,kedze tento koment som pisala v roku 2008, tak teraz je ta paska uz bezpredmetna 😀

zita19
31. okt 2013

@korculka By bolo zaujimave keby sa mamicky ozvali, ake dnes riesia problemy po piatich rikoch 😀

Mamicky pamatate? Co vyvadzaju mali neposednici dnes?
@zajo510 @seki @seki @tanja61 @junovka @korculka @alena22 @veronika13 @tanja61 @lusil2005 @tanja61

korculka
31. okt 2013

@zita19 no tak ten moj cert je prvacik, trapime sa s pismenkami, je to sibal veliky, huncutisko prvej triedy, neposedny....a problemi pri prebalovani mame zas, nakolko mame 17mesacne dvojky,ale to su ine kapacity,ako bol ten prvy 😎 pri tich nezabera nic,ani mobil,ani teriazka na cumel,ani hracka 😝

junovka
31. okt 2013

@zita19 my to dnes kompenzujeme tu jej neposednost basketbal.treningami a tanecnou 🙂

matej815
1. nov 2013

aha nevšimol som si dátum 😀

seki
1. nov 2013

ahojte 🙂 trapǐme sa s pisanim v skole lebo to sa mu nechce aspon nie pekne ... pri otazke kolko pisem ja rukou a kolko na pocitaci nevyzera moja odpoved velmi presvedcivo.... no tak trenujeme 😉

nastastie citat a matika nas bavi

takze mame sa tak ze riesime prvacke starosti a kruzky a uz nie prebalovanie 😉

seki
1. nov 2013

a s prebalovanim koncime aj u drheho uz mame pluenky iba na noc mladsi syn ma 26mesiacov

danuus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
migely
3. feb 2014

no naša malá sa už sa začala otáčať tak sme kúpili prebalovaciu podložku z takým remienkom a už sa ani nepohne 😀