• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šijeme látkove plienky, vložky, vlniaky, bio oblečko. Ako sa vám darí?

8. septembra 2016 
Chvíli jsem tu nebyla a mám zase čtení na týden. Všem miminkům přeju krásný život ( tedy zaregistrovala jsem jen dvojčátka @sufik).
@caramilla Tak jsem už byla rozhodlá pro ty golfky Cybex Callisto, šla jsem je ozkoušet do krámu. Ale nějak mě nevyhovují. Zkoušela jsem tam čtyři se spojenou rukojetí a tyhle se z nich ovládaly nejhůř. Moc mě to mrzí, protože se mi fakt líbí nejvíc. Tak jsem tam, kde jsem byla. Než koupím golfky, syn půjde do školy. :unamused:
Nejlíp se mi jezdilo s Espiro Magic, ale mají strašně krátkou tu zádovou opěrku a syn je veliký. Pak mi ještě nabízeli Navington Scooner, ty se ovládají celkem dobře. I mají vysouvací spojenou rukojeť, takže pro vysoké ideální. Vevnitř jsou fakt prostorné. Jen se mi teda zdají těžší.
http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/navington-2013-scooner
Je to něco mezi sporťákem a golfkama. Asi s nima nikdo nemáte zkušenost?
Mám na ty golfky asi nepřiměřené požadavky. :frowning2: Asi to bude tím, že jsem nikdy žádné neměla a nevím, co je prostě nejdůležitější.
21. máj 2013 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Zdravím, musím vás dočíst, víkend na chatě byl plný vzrušujících zážitků s technickou a uprchnuvší kočkou :grinning: Nicméně můžu vám se hodit jednu dnešní půlhodinovku, to jste rády, co? :grinning: bambusové body
21. máj 2013 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (34)
@petkasv tý jo, to je nádhera. A u tý růžový sady plenek s podložkou úplně áchám (protože mi holčička nebyla dopřána)
A svrchňáky jsou nádherný.
21. máj 2013 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bordino ráda se dívám na Tvé výtvory, jen k nim nepiš ty časy :grinning: :grinning: :grinning:
rukávy jsou zahnuté na OL?
21. máj 2013 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sinala :grinning: Teď jsem mnohem pomalejší, potřebovala bych nějak kopnout do vrtule, strašně mi to trvá... a to prosím myslím vážně
jo, je to slepý steh, mám ho v oblibě
21. máj 2013 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bordino musím to taky zkusit, já jsem teď přešla od dvojjehly na cikcak :slight_smile: objevila jsem takový hezký na lemování ( mám 4 druhy cikcaku a tento jsem nepoužívala :slight_smile: )
21. máj 2013 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sinala já nemám dvojjehlu ráda, asi ji neumím používat, buď mi vynechává stehy, nebo to není pružné a ještě se mrška láme. No a 60,- za jednu..... :sweat_smile:
21. máj 2013 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte žienky, síce nešijem plienky, ale dnes mi muž doniesol od kamaráta šijací stroj, ale neviem na ňom nastaviť pnutie nite. Som úplná začiatočníčka a neviem si s tým rady máte niektorá AEG nm 210 ? Je to ten starší model. Stále to mám napnuté, nevedela som do akej diskusie to mám napísať, ale keďže tu všetky šijete dúfam že ho aspoň jedna máte a poradíte :frowning2:
21. máj 2013 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bordino
parada, fakt tie tvoje rychlovky :slight_smile:. U mna je rychlovka 3 dni (tj 5 hodin) :slight_smile:
To tam mas velurovu nazehlovacku? da sa to normalne prat pri 40 st ?
21. máj 2013 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sinala minule som videla dvojihlou veľký cikcak, no ako pekne to ukáže....
21. máj 2013 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bazarocka nemáš k tomu manuál?
21. máj 2013 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diapozitiv01 ano, velurovka od bibu... a já je peru i na 60, mám je na bambusových kalhotkách a ty občas přihodím k plenám....
21. máj 2013 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby, nemate niektora zvysok 0,7 m upletu farba ostruzinova taka tmavofialova od lillestofu , chcem to k tym princeznam ale uz je vypredana :frowning2:((
21. máj 2013 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sinala taky nepouzivam dvojjehlu ale cik cak.. jen asi nemam zadny hezky, jen ten klasicky.. :sweat_smile:

a ja prihazuju vcerejsi rychlovku..
21. máj 2013 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (38)
@sufik1 jůůůů ty jsou!!! Veliká gratulace a hodně hodně zdravíčka. :slight_smile:
21. máj 2013 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sufik1 krasne vahy :slight_smile: ... no ved vravim ze sa trochu hanbim :grinning: ale ospravedlnujem sa sama pred sebou ze som mala tehotensku cukrovku a prisnu dia doktorku :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2013 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@terezita pěkné :dizzy_face: Už zvládáš krom práce i šití? :grinning:
21. máj 2013 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@volpaia tak to jsme na tom s golfkama stejně. :frowning2: Až nějaké seženeš, tak dej prosím vědět. Asi mám také přehnané požadavky nějaké velké, které jdou sklopit do lehu, s polohovatelnýma nožičkama, madlem co jde odendat , velkou stříškou, posuvnou spojenou rukojetí....atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vždy když nějaké objevím, tak na nich něco chybí - asi musím slevit na požadavcích :angry: .
21. máj 2013 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veronik77 hele to je vzdycky nejaky vykrik do tmy.. vicemene zakazky, ktere delam na posledni chvili a casto i pozdej.. :sweat_smile:
a dneska tu zrovna siju kratasy s bleskem a burakem, no to bude nechutne dilo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ovsem dcerunka si je prala, ze chce mit stejne s mym budoucim zetakem, ze budou jak dvojcata.. no jeste ze nechce helousketu.. (pracovni nazev pro hello kitty)
21. máj 2013 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@terezita krásné a hezky sladěné :wink:
21. máj 2013 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@volpaia
@a_lexa koukněte na Valco Snap, já jsem do něj zamilovaná, nevím, na co chcete golfky, ale jestli tak na lítačku, tak je to ideál - nemá ale tak úplně polohovatelné nožky a rukojeť, ty nožky se ale dají dobře vyřešit... super se s ním jezdí, já mám většinou jenom jednu ruku :slight_smile: je tichounký a hlavně váží necelých 7 kg (myslím, že 6,6 kg nebo tak nějak)... už jsem ho tu "nabízela", si přijdu jak dealerka, ale je fakt úžasný... navíc je dost prostorný, má nosnost 20 kg a velkou rozevírací střechu...
21. máj 2013 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@terezita ten můj je taky klasický :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jen je takový drobný....
21. máj 2013 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ještě jedna dnešní věc, vlněný kabátek pro mimino. Ve skutečnosti krásně fialový :slight_smile:
21. máj 2013 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (25)
tak po dlouhé době přidávám víkendový počin. Tričko s beruškama a k tomu manžestráčky z 30let starého manžestru co měla babi ve skříni :grinning:. Akorát nafotit červenou barvu je tedy za trest :frowning2:
21. máj 2013 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (26)
@bulinka
parada, mam rada tvoje berusky :slight_smile:, odkial ich mas??
21. máj 2013 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diapozitiv01 to je úplet z Wendy :slight_smile:
21. máj 2013 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
konečně mám doma stroj po opravě, i když napětí nitě je tam stejně pořád na houby. Nicméně jsem začla zpracovávat věci, které jsem v době jeho nepřítomnosti nastříhala. Jako první šly šaty pro naši nejmladší. Jen nevím, jestli je nebudou moc široké a nebudu je muset ještě upravit.
21. máj 2013 o 23:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (22)
@katkuz náš malej měl při porodu 2300g v 38tt
22. máj 2013 o 06:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@karchinka koukám mě píšeš přímo do noty tím Vlacem :slight_smile:
Od včera na něj koukám, pročetla jsem skoro celou diskuzina emiminu k němu...
my jsme se totiž rozhodli, že místo klasického sporťáku a golfek pořídíme jen jeden univerzální..něco mezi...a co čtu tak tenhle by byl ideální.....
dneska chci zajít tady k nám do dvou prodejen, ale moc si neděklám naděje že ho budou mít..tak budu muset do liberce do dětského ráje...aby jsme ho zkusili v reálu...
22. máj 2013 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky přidávám další výtvory, včerejší obaly na průkazy :slight_smile:
22. máj 2013 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (22)
Choď na stranu:   Zruš