Výber plienok

miriam108
27. júl 2017

Ahojte Žienky, rada by som vedela aké plienky používate? Od narodenia používam Pampersky, bola som s nimi celkom spokojná, až doteraz. Neviem či som natrafila na zlú sériu ale posledné dva týždne skoro každý druhý deň periem. Malá mi plienku prečúra ako cez deň, tak aj v noci. V noci spíme celú noc, tak si určite viete živo predstaviť aká ráno vstane. 🙄

prvosienka7
27. júl 2017

Najlepšie sú podľa mňa plienky z DM. Kedysi boli fajn aj lidlové, no čo počúvam, tak sa v poslednom čase celkom pokazili. Tiež ako keby uz neboli také vsiakavé, ako kedysi. Takže ja byť tebou, tak vyskúšam tie z DM-ky 🙂

miriam108
autor
27. júl 2017

@prvosienka7 Fajn, super. Ďakujem. Vyskúšam ich, lebo ma naozaj nebaví furt prať a ten môj drobec keď sa zobudí má celý mokrý chrbátik. Myslela som, že keď budem kupovať drahé plienky, tak niečo vydržia.. určite skúsim

kika831
27. júl 2017

@miriam108 podla mna bola nejaka zla seria, bo ja pri oboch detoch len pampers a tiez boli obdobia kedy som musela neustale prat precikane oblecenie. A co sa dm plienok a lidl plienok tyka, ja mam len negativne skusenosti- hned bola plienka plna, mam pocit ze hodinu a je na vymenu a maly mal z nich zapareni ritku, tak sme sa vratili k pampers. Ale kazde dietatko je ine a treba vyskusat.

deti95060810
27. júl 2017

my sme používali Tescové - mali bordový obal....ak dieťa prečúra plienky netreba väčšie?, mate dobrú veľkosť?

zabina27
27. júl 2017

u nas su dm aj lidlove v pohode, ale tiez mam skusenost podobne ako @deti95060810 , ze treba skusit vacsie plienky. netreba pozerat len na tu vahu pisanu na nich, ale aj na to, ci nema babo buclatu ritulu, stehienka, mozno vacsie sadnu lepsie a nebudu pretekat.
@miriam108 skus kupit 1 balik vacsich a uvidis, prinajhorsom ti ostanu na neskor 😉

kapurka270
27. júl 2017

My pouzivame lidl cez den a na noc a cesty dada plienky.Velmi super znacka.Ak by mal niekto zaujem mam ich na predaj.Balenie za 8 eur.

miriam108
autor
27. júl 2017

@deti95060810 používam 3-ky, 5-9 kg a malá váži 6,5 kg. Tak myslím, že používam správne.

miriam108
autor
27. júl 2017

@zabina27 No aj to je riešenie, väčšie plienky. Aj keď naša malá je ako zápalka chudá. Teraz keď jej dám plienku tak ju má do pol bruška.

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marta1315
27. júl 2017

Ja som najspokojnejšia s tými z DM-ka tiež (Babylove) aj malému sedia lepšie ako pampers-ky 😊

yanni
27. júl 2017

@miriam108 Ja som tie vzdy pouzivala len Pampers. Copana ma presne dva roky ale je uz davno odplienkovana, posledne dva mesiace aj na noc.
Daj jej tu plienku trochu vyssie na chrbat, vpredu ju nemusi mat az pod pazuchy 😉
Alebo skus aj inu znacku.
Ale pocula som, ze Pampers premium (biely obal) vyrabane pre vychodny trh su v poslednej dobe nie bohvie ake.
My sme v DE, take my mame made in Germany, nie Made in Poland.
Skus aj zelene (aj pouzivas tie biele), tie lepsie saju, su aj hrubsie.

zuzka1117
27. júl 2017

Ja som mala s Pampers tie isté problémy,za noc som prezliekala aj 3x.najviac sa mi osvedčili plienky Happy.

lubka3232
28. júl 2017

my používame zelené pampersky. vyskúšala som z lidla-precikal, z DMka tie neprecikal ale mne nesedeli a smrdeli mi, premiove pampersky sa mi nepacia ta sietka sa mu zarezava do ritky.

vilma7
28. júl 2017

Ja dom z dm vôbec nebola s babylove spokojná, používam Moltex a Pampers č.4 nohavičkové. S oboma max.spokojnosť, ale zrejme sú tu na západe lepšej kvality ako na Svk.