• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zapáchajúca plienka. Už ste sa s tým stretli?

11. januára 2015 
dnes pri prebalovaní som zacítila zvláštnu vôňu plienky,akoby taký starecký moč.Neviem či je to plienkou(používame tesco plienky-fialové) alebo niečím iným. Už ste sa s tým stretli?
11. máj 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stretla som sa s tym, len nie pri tejto znacke plienok.
12. máj 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dali sme malej vyšetriť moč a všetko je o.k. tak neviem čím to môže byť. Možno plienkami alebo jedlom. Malá je o.k. spokojná,neplačká tak je to snád o.k.
12. máj 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...aj ja mám s tým skúsenosti ,ale s inou značkou plienok...v podstate sa nemôže človek riadiť tým aké plienky vyhovujú alebo nie kamarátkam a iným...jednoducho to musíš vyskúšať na bábätku, ktorá plienka zapácha, ktorá nie, po ktorej je zadoček zaparený a po ktorej suchý a v pohode... :grinning:
12. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marsela mne strasne smrdeli pampersky,lebo je v nich nieco,co ten moc zmeni na gel.A maly mal stale mokru ritku.Teraz pouzivame tescove a su v poho,aj ked je pocikany statocne,tak ritku ma pekne suchu.Ale kazdemu vyhovuje nieco ine...Musis poskusat,ktore plienocky vam sadnu :grinning:
12. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My práveže používame od začiatku tesco plienky a vyhovujú nám,len teraz toto,možno to bolo nejaké blbé balenie :fearful:
12. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,my sme tiez mali taky problem,ale skor slo o kysly zapach stolice,casom sa to upravilo,kedze vsetky vysledky mala v norme.skusala som aj ine plienky,no zapach sa nestratil,pouzivame tiez tesco fialove.
12. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme najskôr používali tesco fialové, nesmrdeli, ale malý ich väčšinou vždy precikal na boku...aj pipíka sme mu dávali do stredu a vôbec nechápem ako to dokázal :slight_smile:... stále som ho musela prezliekať...tak sme kúpili pampersky, tie majú super strih, ale zase smrdia od moču...radili mi aby som kúpila pampersky sleep and play, tie že sú s kamilkami....a teraz som kúpila babylove z DM, veľa báb ich vychvalovalo...tie sú niečo podobné ako tesco fialové, ale zatial ich neprecikal a ani nesmrdia...tak uvidíme... :slight_smile:
12. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri slovenskych
11. jan 2015 o 22:38  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok