Zapáchajúca plienka. Už ste sa s tým stretli?

marsela77
11. máj 2009

dnes pri prebalovaní som zacítila zvláštnu vôňu plienky,akoby taký starecký moč.Neviem či je to plienkou(používame tesco plienky-fialové) alebo niečím iným. Už ste sa s tým stretli?

dadex
12. máj 2009

Stretla som sa s tym, len nie pri tejto znacke plienok.

marsela77
autor
12. máj 2009

Dali sme malej vyšetriť moč a všetko je o.k. tak neviem čím to môže byť. Možno plienkami alebo jedlom. Malá je o.k. spokojná,neplačká tak je to snád o.k.

bobooo
12. máj 2009

ahojte...aj ja mám s tým skúsenosti ,ale s inou značkou plienok...v podstate sa nemôže človek riadiť tým aké plienky vyhovujú alebo nie kamarátkam a iným...jednoducho to musíš vyskúšať na bábätku, ktorá plienka zapácha, ktorá nie, po ktorej je zadoček zaparený a po ktorej suchý a v pohode... 😀

evii
12. máj 2009

Marsela mne strasne smrdeli pampersky,lebo je v nich nieco,co ten moc zmeni na gel.A maly mal stale mokru ritku.Teraz pouzivame tescove a su v poho,aj ked je pocikany statocne,tak ritku ma pekne suchu.Ale kazdemu vyhovuje nieco ine...Musis poskusat,ktore plienocky vam sadnu 😀

marsela77
autor
12. máj 2009

My práveže používame od začiatku tesco plienky a vyhovujú nám,len teraz toto,možno to bolo nejaké blbé balenie 😨

sipcek
12. máj 2009

ahoj,my sme tiez mali taky problem,ale skor slo o kysly zapach stolice,casom sa to upravilo,kedze vsetky vysledky mala v norme.skusala som aj ine plienky,no zapach sa nestratil,pouzivame tiez tesco fialove.

ericek
12. máj 2009

ahojte, tak my sme najskôr používali tesco fialové, nesmrdeli, ale malý ich väčšinou vždy precikal na boku...aj pipíka sme mu dávali do stredu a vôbec nechápem ako to dokázal 🙂... stále som ho musela prezliekať...tak sme kúpili pampersky, tie majú super strih, ale zase smrdia od moču...radili mi aby som kúpila pampersky sleep and play, tie že sú s kamilkami....a teraz som kúpila babylove z DM, veľa báb ich vychvalovalo...tie sú niečo podobné ako tesco fialové, ale zatial ich neprecikal a ani nesmrdia...tak uvidíme... 🙂

migely
11. jan 2015

pri slovenskych

ninah1486
2. dec 2021

ja som sa s tym vôbec nestretla

beahavala
3. dec 2021

ja som pouzivala nappy a nestalo sa ze by plienka sama o sebe zapachala