Zelené Tesco plienky. Skúsili ste ich už niekto?

pimpa
20. aug 2009

Skusili ste ich uz niekto?
Zdaju sa dobre, so strecovymi bocnymi popruhmi, zatial maju aj celkom dobru cenu. Rozmyslam ich vyskusat 😕

kpetra
20. aug 2009

Ahoj. Máme je doma a jsou to ty fialové, jen mají nový obal. Takže u nás spokojenost. 🙂

kikimaruska
20. aug 2009

Také dopručujeme...brali jsme vždy ty fialové a teď koupili troje ty nové. V porovnání s Albertovskými jsou mnohem lepší, co se týče delšího nošení. Třeba přes noc (5 hodin) když Kubík hodně čůrá, tak Tesco jsou nasáklé a krásně ale suché (zvenku). Ty od Alberta byly normálně uplně provlhlé a bylo vlhké i body...takže určitě Tesco...

llllucka
20. aug 2009

Tesco plínky jsme zkusili ještě ve fialovém balení a spokojeni jsme nebyli.Protekly a navíc byly strašně tvrdé.

krista
21. aug 2009

Ahojky,
tak my používáme od začátku Tesco pleny fialové a jsme naprosto spokojené 😉 ostatní pleny toho neudržely tolik, protekly, prokajdila se nebo byla malá z nich opruzená (Pampers Sleep & Play) jinak nám taky hodně vyhovují Pampers Baby Active.
A ty zelené máme teď chvíli, nezdají se mi až tak moc jiné proti těm fialovým, jsou taky fajn 🙂

muriel293
22. aug 2009

ahojte my tiež od narodenia používame fialové tescové a som maximálne spokojná a tak možno vyskúšame aj zelené keď vravíte že je to to isté 😉

maca793
22. aug 2009

mávali sme ich aj my boli dobré a aj tie normálne bielo.modré tesco síce nemali suchý zips ale mne to nevadilo a boli lacnejšie

reruna
23. aug 2009

Ahoj, tak já už jem tom psala do tématu Jaké papírovky vám vyhovují nejvíc, tak abych se moc neopakovala, mně se ty fialové zdály mnohem lepší, než tynové zelené, na těch zelených mi hrozně vadí ten smrad a zdá se mi, že méně pojmou a obsah se uvnitř žmolkuje. Ty fialové už asi nebudou vyrábět? U nás je už nemají ☹

petruci6
23. aug 2009

aj my ich mame doma,ale nic moc,smrdia a su tvrde

lyongirl
23. aug 2009

mne sa lúbia aj fialové, aj zelené, pre nás sú jedny z naj plienok a páči sa mi, že tie zelené sú tenšie a makšie 😉

reruna - podľa mňa by sa mali vyrábať aj fialové, pretože ak si pozrieš na sáčku, kde je vyobrazené, aké plienky tesco vyrába, tak fialové sú tam naďalej...dokonca sú tam aj nejaké v žltom balení, ktoré som v živote nevidela 😕

krista
24. aug 2009

Holky tak u nás už ty fialové vůbec nemají, obávám se, že je nahradili těmi zelenými 😖

aajina
24. aug 2009

Fialové už nebudou teď dělají místo nich ty zelené a jsou vylepšené my jsme spokojení, krásně měkoučký a dobře sajou. 🙂

reruna
24. aug 2009

lyongirt, no na tom obale jsem to taky viděla, ale v letáku zas bylo, že místo těch fialových budou ty zelené a ty fialové už u nás nemají, tak nevím

lyongirl
24. aug 2009

tak potom nechápem, na čo to je na sáčku nakreslené...
a hlavne neznášam, ak X ľudí niečo kupuje, pretože mu to vyhovuje a oni to prestanú vyrábať, veď každému sedí niečo iné...nám teda zelené sedia, ale čo tí, čo im nesedia a sedeli im fialové?

cikyta
24. aug 2009

Používam fialove.
Teraz ich nemali,tak som kupila zelene,ale katastrofa!
Ved tie zelené premokaju!
Ešteže mám ortop.gate,tak som prešla po vonku ako tak,ale kamoška chodila s mokrým synčekom ako trubka!
Takže zelene už nikdy!
Len fialove.(Tiež som myslela,že nebude rozdiel,ale je!!!!!!!!!!!!!!!)

cikyta
24. aug 2009

Až teraz čítam.....to už nebudu fialove vyrábať? 😠
No fajn... 😒

beruska2x
24. aug 2009

no me ty zeleny pripadaji lepsi 😉 jsou tenci, mekci, vydzela Simovi 12ti hodinovou noc, sice vazila 3kg ale v pohode 😀
ja jsem spokojena, sice mi ta prvni smrdela ale ty dalsi uz ne 😎

mici11
24. aug 2009

No aj nam zelene vyhovuju, zdaju sa mi makksie 😉 . Maly ich neprecika ani neprekaka. Takze max spokojnost. Ale fialove by nemuseli prestat vyrabat,ved ozaj kazdemu babatku vyhovuju ine plienocky 🙂

marecek4
25. aug 2009

tak nevím,fialový byly v pohodě,ale zelený jsme večer dali první a hned jsme měli mokro-po5ti hoďkách,snad to nebude pravidlem-ale balil taťka,a to samý bylo i hagiskama,teď jsme dostali i pampersky,ale ty heřmánkový tak ty máme jen přes den-hodně dětiček v okolí se po nich osypalo-a to je častěji přebalovaný,přiznávám,že zatím plaču po liberách,ale ty jsem měla pro starší dítko a už se nedělají.

janina77
26. aug 2009

no, ja mam taky pocit, ze v cesku uz s fialovymi skoncili a na slovensku asi postupne skoncia. Trochu ich vylepsili a priblizili viac pamperskam - su maksie a tensie, ale zaroven dali aj menej kusov do baliku za rovnaku cenu 😀 (tym si nie som cakom ista, lebo teraz nemam oba baliky rovnakej velkosti, ale kto mate tak kuknite, zda sa mi, ze ich je tam menej).

reruna
26. aug 2009

janino máš pravdu, já kupuju vel. 4, bylo jich 56 a těch zelených jen 54, a taky se mi zdá, že se chtějí ppodobat pamperskám, i tím zeleným obalem

yanava
15. jan 2010

fialové som nikdy nemala, ale teraz som kúpila jedny tie zelené a malá bola v noci mokrá 😒 . Najviac používam pampers active baby 🙂 vydržia celú noc a z lidla tie vo veľkom balení tie sú fajn.

mery.luu
16. jan 2010

Když byly ještě ve fialovém obalu, tak nám vyhovovaly, super poměr cena/kvalita, používali jsme je celou dobu.....Ale ty v zeleném jsou hrozné!!! Malý se mi po nich začal osypávat a zdály se mi i menší v téže velikosti... 4+ měl dobré a v nových byl na těsno, to by ale nebyl až takový problém, jako to obsypání. chudák byl tak opruzený, že nám nezabírala žádná mastička a skončili jsme na kožním, kde nám dr. nechala namíchat nějakou mast, až ta zabrala.......Takže nám nezbývalo, než přesedlat na Pampers activ baby. Ty nám vyhovujou po všech stránkách, až na tu cenu 😠

annie13
17. jan 2010

my mame len dobre skusenosti so zelenymi tesco plienkami
lenze kupujujem ich uz velmi malo, pretoze vzdy vyjdu cenovo drahsie ako pampers active baby, teraz su 37,8 za 246 ks, takze ks 0,15 centov, a tesco ? 0,185 takze chcu sa vyrovnat pampersom ale ani v cene sa im to nedari 😀

zuziatko
19. jan 2010

Kočky koľko kusov plienok je v 2 veľkosti ?? Dííík 🙂 😉

beruska2x
19. jan 2010

myslim ze 80 jich tam je... 😕

renatajjj
26. jan 2010

Holky kolik je stálá cena u velikosti 3?

beruska2x
26. jan 2010

myslim ze u vsech je stala cena 239,- a akce 199,- 😉

petrahy
26. jan 2010

ahojte neda mi nenapisat ja som kupovala pampersky, ale v Cechach a minule som nemala plienky tak som kupila v Tescu fialove a zdali sa mi dobre davam malemu len na noc cez den sme bez plienky a bola som teraz v sobotu v tescu a mali ich za 5,66eura a je to 4 velkost 64 kusov 🙂 dobra cena

cokyna
31. mar 2011

Chcem len upozorniť na jednu vec, ktorú som si pri mojom drobcovi všimla. Mamičky, ktoré používajú Tesco plienky (tie v zelenom balení - essentials). Skontrolujte, ked prebalíte svoje bábatko zadný okraj plienky, ktorý je na chrbátiku. Ja som si všimla, že sú tam drobné záderky (žmolky), ktoré keď prejdete po nich prstom dosť pichajú a mohli by omíňať a nepríjemne "pichať" bábatko. Používam už plienky maxi, neviem, či je to aj pri iných veľkostiach, alebo som na to natrafila iba ja.