2 hodiny po pôrode

ivushka0209
23. jan 2013

ahojte .. chcela som sa vás spýtať ako ste na tom boli po porode co sa musí ostať 2 hodiny na sále .. čo ste robili okrem ležania ?bol niekto pri vás aby vás zabavil ?porozpraval sa s vami ?

simca06022011
23. jan 2013

@ivushka0209 mm zabaval??? ja si ani nepamatm ako to preslo... som bola totalne kaput ... ma zasili a potom som asi zaspala 🙂)) neivem ani ako som sa na izbu dostala🙂

katkarv
23. jan 2013

@ivushka0209 Nie ,nebol ale to bolo uz davnejsie ked som rodila prirodzene v 1998 a 2001 ale rychlo mi to zbehlo lebo mi bezal film v hlave ked mi ukazali babo a ako vyzera.Preživala som velke štastie,tie dve hodky mi rychlo ubehli 🙂

sluci
23. jan 2013

ja som ležala a písala smsky :D ale potom som sa čudovala komu :D bol ale so mnou partner.... ale rýchlo to ušlo... upratovali box, tety mi blahoželali... zlaté to bolo :D :D : D a inak ako ležať byť i tak nemôžeš :D :D

miskax2
23. jan 2013

prvy krat som bola na sale sama a chcelo sa mi strasne spat a tie dve hodiny sa strasne vliekli. druhy krat bol chvylu manzel somnou a potom som sa chvilu rozpravala so sestrickou a to mi hned rychlejsie uslo 😉

elka74
23. jan 2013

@ivushka0209 pri mne zostala sestrička a kecali sme o všeličom možnom.. 2 hodiny ubehli ako voda a ja som sa tešila do sprchy. 🙂

sakura77
23. jan 2013

Obidva krat manzel,a samozrejme sa tam motkala sestricka a kontrolovala.

ivushka0209
autor
23. jan 2013

ja mam také mierne obavy z toho byť tam dve hodiny len tak ..

daniella224
23. jan 2013

pri mne bol manzel, a mali sme malicku pri sebe tak sme sa nevedeli na nu vynadivat 🙂 ano neviem ako zbehli tie dve hodky🙂

elka74
23. jan 2013

@ivushka0209 neboj, budeš potrebovať čas na oddych a sestričky sú nablízku a chodia kontrolovať.. 🙂

veronikaitali
23. jan 2013

ja som mala cele 2 hodiny malu na hrudi a bola som tam s partnerom.sem tam prisla sestricka.ubehlo to neuveritelne rychlo

uhnakova
23. jan 2013

ja som mala cele dve hodiny maleho pri sebe a ubehlo mi to velmi rychlo. Potom ho odniesli na novorodenecke a mna za 15 minut na to uz previezli na izbu, akurat som stihla este nejake smsky rozposlat 🙂.

trojmamka
23. jan 2013

tlacila.som.si maternicu,kecala.s.muzom,a driemala.som

katren
23. jan 2013

@ivushka0209 neboj, budes rada, ze tam mozes len-tak lezat 😉

aaliyah
23. jan 2013

Ja som tam mala synčeka aj mojho manžela skoro cely čas pri sebe,tak sme sa všeci spolu vytešovali,a nechcelo sa nam uveriť,že už sme všetci štastne a krasne spolu...bol to ten najkrajší zažitok v mojom živote....a potom moj manžel písal znamym sms a jedine mojej mamine sme zavolali,a potom sme si užívali jeden druheho a tešili sa,že to mame konečne za sebou a venovali sa len sebe,ten svet okolo sme ani v tej radosti akosi nevnímali 🙂 ....takže tie 2h.utiekli velmi rychlo 😉

sisi1503
23. jan 2013

Mne sestricka priniesla telefon a posielala som esemesky,sem.tam prisla sestricka ,zdzubala ma ze si netlacim to vrecko na maternicu a tak...Ja som mala malu na hrudi ale 20min.a to mi uz bola tazka... 😉

rora
23. jan 2013

Nebol pri mne nikto a ked mam pravdu povedat bola som rada, bola som hrozne unavena,ubolena,mala som toho dost... a sestriciek som mala plne zuby, lebo pri porode ma jedna akurat tak okrikovala ze nech som ticho lebo zobudim ostatne mamicky, ze to je pocut.... 😠 dalsia mi po porode este necitlivo vytlacala krv stlacanim uboleneho brucha,uz som ju od seba odstrkovala.. a tusim tam behala este jedna,ta otvorila skoro oproti mne okno dokoran (bol september nadranom a mne sa skoro zuby rozbili ako som nimi drkotala) a este mi cosi montovala s infuzkou a aj tak mi to tieklo mimo a cela som bola mokra... tak som bola rada ked si ma nikto radsej nevsimal 😀

evako5
23. jan 2013

ja som bola hodinu šitá, a ta druha už rýchlo zbehla

prasiatko30
23. jan 2013

Ja som urcite na sale nebola 2h po porode placenty - vseho vsudy som na samotnej sale pobudla asi30-45min pocas celej to bol porod a zasitie a uz ma supovali na izbu. Pocas celej tej doby bol pri mne mm ked ma uz previezli na izbu tak dosla moja mama, sestra a dve svagrine takze sme mali veselo potom este doniesli krpanu a tak sa vsetci vytesovali- cize ja som sama nebola🙂

ivani
23. jan 2013

🙂) cele dve hodiny som bola rada ze uz mam tie bolesti za sebou, a riesila som ze ma boli zadok 🙂 nato mi sanitarka povedala ze ma este pekne dlho boliet bude 🙂 boleli ma bradavky ked mi ich sestricka necitlivo zmackla a malemu ich pchala do pusy. oddychovala som a zatlacala si maternicu. ani neviem ako tie 2 hodky ubehli.

ematko29
23. jan 2013

ani ja neviem ako to rýchlo p rešlo,bola som unavená,a šťastná ako blcha 🙂

svetlusska
23. jan 2013

ahoj ja osobne som pol hodiny po porode zaspala, bola som hotova....zobudili ma az ked ma chceli previezt na izbu ale netusim po kolkych hodinach

sue
23. jan 2013

Hmm, no pamätám si, že ma došili a celé to skončilo cca pol hodinu po pôrode - takže bolo štvrť na dve v noci a ja som bola plná energie - duracellko - rozprávať som potrebovala, pri tom som si tlačila na brucho, posielala sms, volala a nevedela sa dočkať kedy už pôjdem na izbu s malým 🙂 okrem šitia nebolelo nič 🙂 endorfíny zabrali naplno 🙂

kattie1982
23. jan 2013

So mnou bol počas tých dvoch hodín môj manžel, pri oboch synčekoch. Malinkých sme mali pri sebe a ani neviem, ako rýchlo ubehli tie 2 hodinky. Inak, nebudeš tam sama, pretože každú chvíľu ťa bude kontrolovať sestrička, či moc nekrvácaš, atď. Takže ti to ubehne veľmi rýchlo. Po druhom pôrode som tam nebola celé 2 hodinky, vyše hodinky, viac nie, pretože potrebovali box, lebo sa pôrody v tú noc rozbehli ako na bežiacom páse.

spachtosko5
23. jan 2013

dve hodiny po pôrode boli najkrajšie, všetko do zo mna odadlo, bola som úplne hotová . Pocit šťastia úžasnééé fakt, velmi som si to užila

liwka
23. jan 2013

ja som bola na sále 3hodky, ale to preto, že som sa necítila oka a čakalo sa na dr., či mi "tam" niečo nezostalo ☹ ale nebola som sama, bol tam so mnou aj novopečený tato a tie pocity byť prvýkrát v trojici- ako to tu už bolo spomenuté... bolo to úúúžasnééé 🙂

althejka
23. jan 2013

telefonovala som a medzitym som mala take mikrospanky. bola som sama, ale nijako mi to nevadilo, bola som este v takej euforii,ze som si to skoro ani nevsimla 😀

cerez
23. jan 2013

Bol pri mne manžel a rozprávali sme sa. Sem tam sa pristavila sestrička a skontrolovala ma.

zuzi0911
23. jan 2013

@ivushka0209 po oboch bol partner a dostal ulohu ,stahovat mi maternicu a popritom sme sa rozpravali a obvolavali znamych 🙂

angua27
23. jan 2013

mne tie dve hoďky zbehli rýchlo. najprv bol malého tatino ho skontrolovať na novorodeneckom, lebo sme mali ťažký pôrod. zatiaľ ma zašívala lekárka, tak sme spolu kecali, keďže ma vyšívala skoro hodinu. potom už prišiel ex, tak sme spolu posielali SMSky, kecali, rozplývali sa nad fotkami malého... keďže som bola plná endofínu a energie, navrhla som rovno druhé dieťa. 😀

hajajanka
23. jan 2013

Po prvom porode bol pri mne manzel a pri druhom som bola sama s babatkom. A kedze je na Kramaroch natresk, tak sa o dvoch hodinach neda hovorit 🙂 Do hodinky som bola na izbe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre