2 hodiny po pôrode

ivushka0209
23. jan 2013

ahojte .. chcela som sa vás spýtať ako ste na tom boli po porode co sa musí ostať 2 hodiny na sále .. čo ste robili okrem ležania ?bol niekto pri vás aby vás zabavil ?porozpraval sa s vami ?

motovidlo
23. jan 2013

poslala som smsky a potom som si pospala 🙂 neboj, ani nebudes vediet ako a budes naspat na izbe 🙂

lejlla
23. jan 2013

Pri prvom syncekovi som skoro cele 2 hodky prespala...teraz pri druhom tam bol so mnou doktor rozpravali sme sa chvilu potom sestricka chodila tlacit na brucho to bolo dost neprijemne a jedna pani co tam vsetko umyvala a cistila s tou som kecala...ale ubehlo to ryyychlo

ocko78
23. jan 2013

ahoj pri prvom dietku bola tie dve hodinky pri mne manzel..pri druhom tam ostat nesmel....zalezi od personalu kto prave sluzi.. musi sa tak lezkat a drzat si maternicu...a hlavne som si trosku oddychla este bez dietatka pri oboch porodoch...ja som spat nedokazala ani po jednom a to sa obaja narodili rano cize totalne prebdene noci

stellamaris
23. jan 2013

prvu hodinu som stravila na pooperacnom po sekcii a debatila som so sestrickou,doktormi 🙂 druhu hodinu uz na izbe s manzelom sme sa tesili z faktu,ze sme rodicia a na oddych som nemala ani myslienku 😀

luciferkax
23. jan 2013

Neboj, nudiť sa nebudeš.. polhodinu zašívania, polhodina, kým rozpíšeš sms-ky, zavoláš mužovi (ak nebude pri tebe) a tú dalšiu hodinu som predriemkala :D

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka434
23. jan 2013

@ivushka0209 budes v takej euforii,unavena,hotova,stastna,rozklepana,vystrasena,budu ta zasivat ak vsetko topadne dobre tak este chvilu budes prezivat bolest,ak nie tak budes v spanku a druhy den budes prezivat bolest,budes sledovat kde je tvoje dieta,kedy ti ho daju do naruce,budes chciet nieco zjest,prezliect sa,umyt sa,mozno aj odpadnes pretoze budes po porode slaba ledva nohy zdvihnes,budes mat muza pri sebe alebo sestri alebo dakoho ineho. NUDIT sa budes dalsie dni v nemocnici po porode anie 2 hod. po porode?!?!:D

danjelca
23. jan 2013

2 hodky po pôrode ti prebehnu ako 20 minút..budeš pozerat na bábätko uplne očarená!

namarie
23. jan 2013

Ja som mala priateľa pri pôrode a sedel aj potom pri mne, kecali sme, obvolavali najbližších, sestričky par krát pribehli a po hodine ma previezli na izbu, bola noc tak asi bolo jedno kde zaspím 😀

zuzana76
23. jan 2013

@ivushka0209 hmmm po sekcii musis lezat minimalne 12 az 24 hodin, co maju povedat zeny, co su po sekcii? ja som podstupila 2 a vydrzala som lezat na pooperacnej izbe 24 hodin, ked musis, tak vydrzis.

denisafono
23. jan 2013

@ivushka0209 detto ako simca06022011 zasili a zaspala som , manzel za hlavou sedel na stolicke, mala spala tiez a ja ako mechom udreta po takom tazkom porode, sa divim ze som neodkvicla uz pocas tlacenia, lebo to bolo len tak tak.

pupavka_pupavka
24. jan 2013

ja som tiez nebola 2h urcite,manzel bol pri porode so mnou ale ked ma isli sit,tak ho vyhnali na chodbu 🙂 zatial otelofonoval rodinu,potom prisiel za mnou a bol pri mne,sme sa rozpravali a viem len ze mi bola straasna zima a to som mala nejaku 100kg duchnu na sebe 😀 a nakolko uz bola noc tak ma previezli skor na izbu a manzel isiel domov oslavovat 🙂

lussi2
24. jan 2013

tie 2 hod. bol pri mne manzel aj mala, zasivali ma a tak ani neviem ako rychlo to ubehlo, kecali sme a tak 🙂

vianne
24. jan 2013

budes taka unavena, ze budes rada ze lezis a nic nerobis 🙂 idealne ak je s tebou partner, alebo niekto blizky. stale je okolo teba personal, v idealnom pripade si aj s babatkom a uzivas si s nim prve spolocne chvile.
ja som bola po par minutach uplne vedla, maleho vzali na JIS, a ja som bol ataka vycerpana, ze ma musel manzel stale upozornovat aby som nespala...zakazali mi. az ked ma prevviezlina oddelenie, som okamzite zaspala. ten cas ti rychlo ubehne...a ked uz nic ine apson posles sms rodine ze uz mate babo na svete.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre