Ake menštruačné vložky sú najlepšie?

majka221
10. aug 2010

Ahojte maminky,tehulky snažilky.Chdela by som vedieť ake vložky su najlepšie.Chcela by som nejake hrube

barcinka13
25. okt 2012

Podľa mňa rozhodne sú najlepšie vložky bella perfecta...sú o dosť lacnejšia ako always...ale jednoducho belly mi vyhovujú najviac...majú rôzne typy dokonca aj mladé ženy majú vložky teens od belly a majú krásne kvietky..ja si kupujem green bella alebo tie green teens a som najviac spokojná, s cenou, savosťou, povrchom a podľa mňa sú aj tenké..majú aj nočné a tie sú tiež dostatočne veľké 🙂

mis333
7. jan 2013

no tak jaa osobne pouzivam naturela uz vela rokov a myslim si ze su najlepise :D je ich vela druhov od uplne tenkych na vytoky az pon dlhe hrube na silnu menstruaciju 🙂

jankohrasko11
30. apr 2013

hmm... no tak podľa mňa sú najlepšie vložky : Liebresse normal!! ........ Aj Naturella sú neni zlé alee ... 😉 Always sú v poho ale sú také ako keby sáčik s vatou 😖 Tampony sú zléééé !!!! Ja ich neznášam!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹

ewwwe
23. máj 2013

a po porode sa vobec mozu pouzivat tampony?

silvapokorna
12. jan 2014

Ahoj. Ja som mala do porodky Molimed. Su dobre a pohodlne. Daju sa zohnat aj vzorky zadarmo na skusku. Snad nebude vadit link www.moliklub.sk. Ja som ich pouzivala dlho aj doma este.

elilly
16. jan 2014

po porode by som tampony rozhodne nepouzivala 😨 ved je prave nutne vsetko dostat z tela von, nie to drzat dnu .. rozhodne poporodne a aj inkontinencne (ja som ich chvilu potrebovala) Molimed .. bezne vlozky nie su vhodne, je nutne pouzivat co najprirodnejsie materialy, preto su tie poporodne vlastne cista bunicina.

jana1234567891011
5. aug 2014

Sú dobre vložky Libresse ???

lufa11
6. aug 2014

@jana123456789011 mne vyhovuju Libressky najviac zo vsetkych🙂

konecnefree
6. aug 2014

ja always - alergia, strasne, moja gyn. ze always v ziadnom pripade. Veru ani sa k nim nemozem priblizit, pouzivam nateurellu alebo ria - perfektne saju a najnovsie probio vlozky zo zdravotníckych potrieb. A tampony tiez len probio.
ale presne nie je to o znacke, niekedy tie najlacnejsie su aj najlepsie.

severankasr
6. aug 2014

ahoj ja mam velmi silny menzes a dobrych vloziek som sa uz nahladala....bohuzial vsetko pretecie a zatial som nenasla ziadne ktore by mi nepretiekli a vydrzali to silne krvacanie.

veronicka1901
6. aug 2014

Ja som poporodne nevyuzila vobec, boli prilis hrube a ja som krvacala pomerne malo. Tiez mam najradsej Naturellu.

nutrimas
29. aug 2014

Radi by sme Vam chceli odporucit z nasej ponuky cisto prirodne 100% bavlnene vlozky znacky MASMI, nebielene, bez chloru a syntetickych latok, neparfumovane. Dostupne su v roznych variantach, na denne, nocne pouzitie, intimky, flexibilne. Taktiez tampony v roznych velkostiach podla intenzity krvacania, s aplikatorom, aj bez neho.
Vyhody:
- pomáhajú udržiavať optimálne pH vnútornych pohl. orgánov
- znižujú riziko vzniku podráždenia a alergií
- udržujú optimálnu vlhkosť, čím chránia pokožku
- sú biologicky odbúrateľné a ani pri ich výrobe nedochádza k zaťažovaniu životného prostredia
- sú dokonale priedušné, vďaka tomu, že ich vlákna umožňujú ľahký priechod vzduchu
- zásluhou 100% prírodného materiálu nedochádza k vzniku nepríjemných pachov

janazah
17. júl 2015

Milé maminky, rada by som dala do povedomia novinku na našom trhu. Prírodné produkty z Austrálie. Popôrodné vložky s krídelkami, jednotlivo balené, bez syntetických materiálov, 100-percentný bavlnený povrch, bez farbív a bielidiel, žiadny chlór, hypoalergénne a vhodné aj pre ženy s alergickou pokožkou, biodegradabilné, neparfumované, veľmi absorbčné a pohodlné. Nová značka za veľmi priaznivé ceny: COTTONS na www.cottons.sk

jeennyv
17. júl 2015

Ja pouzivam pamela a naturela, ale mala som aj tesco, always ci take kauflandacke, som toho nazoru, ze aj tak to ide do kosa...ja uprednostnujem makksie a priedusne, nie tzv perforovane....resp. pre mna su to tie take umele... cize ak su makke a prijemne znacka moze byt akakolvek....

lindsey
17. júl 2015

Z dm.

l3yla
17. júl 2015

U mňa jednoznačne naturella 😉

alenka7777
17. júl 2015

Anionove

adka31
17. júl 2015

Roky Libressky, pre mna naj zo vsetkych.

tamina969
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikav123
21. sep 2015

ziadne...kym som neotehotnela tak som 10 rokov pouzivala len tampony, z vloziek mam hysak, a asi ma cez sestonedelie urve, kedze vtedy sa tampony nesmu, ako mi povedal doktor.

perlicka666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barca1205
8. júl 2016
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Prosím vás a aké sú to tie aniónové vložky? Už som o nich čítala na viacerých fórach, neviem či som len mimo alebo je to nejaká novinka

bpsiv
8. sep 2017

Ja som používala keď sa mi narodil syn popôrodné vložky Lunay sú z prírodnej bavlny. Aj teraz používam ich vložky a nebojím sa ani tamponov.

maxi2
8. sep 2017

100 ľudí sto chutí ja som dlhé roky používala alwaysky lebo som sa hanbila kúpiť lacnejšie, ale keď som začala mať silnú menštruáciu a vložka bola čistá a všetko ostatné špinavé tak som povedala že nikdy viac alwaysky. Teraz určite nieake také ktoré nemajú taký umelý povrch ako always. Kaufland, Lidl, Bella....

bpsiv
26. sep 2017

Aj ja som mala predtým takúto skúsenosť. Teraz používam bavlnené a sú Ok . Nechcem im robiť tu propagandu ale Lunay sú aj za dobrú cenu. Čo hovoríte na tampony. Čítala som všeličo...

majdus
26. sep 2017

No tak za mna uz vlozky snad nikdy viac. Vyskusala som kalisok a nedam nan dopustit. Je to perfektny vynalez. Stoji za to ho vyskusat 🙂 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre