Ake menštruačné vložky sú najlepšie?

majka221
10. aug 2010

Ahojte maminky,tehulky snažilky.Chdela by som vedieť ake vložky su najlepšie.Chcela by som nejake hrube

dioliana1
10. aug 2010

Alwais utra super plus...

katrenka111
10. aug 2010

Naturella ,fajn tenucke tak isto aj intimky...

latvia
10. aug 2010

po porode porodnicke vlozky znacka SAMU, neskor naturella

kvetina2010
10. aug 2010

hrube som kupovala asi znacky bella(nie som si ista nazvom, ale mavali ich v jednote v ruzovo-modrom obale) a neskor bella tenke v zelenom obale(ale tie zmenili povrch a uz sa mi nepacia).a teraz som presedlala na tenku naturellu, pri ktorej som dokazala zabudnut,ze vlozku mam a citila som ju az ked uz fakt bolo treba menit.drzim palce pri vybere.

janka_a
10. aug 2010

@majka221 naturella🙂 sice vecsinou pouzivam tampony ale ked vlozky tak naturella..

evinkal
10. aug 2010

ja sa pripájam k naturelle alebo potom ja používam väčšinou nočné,ale len krídelkové

maryanna
10. aug 2010

jednoznačne always, existujú aj hrubé, tenké, aj tenké čo sajú ako hrubé, proste výber ale kvalita je zaručená

jankapiknova
10. aug 2010

po porode porodnicke a potom čo najtenšie(naturelle,always) ale normalne tampony o.b. , lebo si neviem predstavit s vložkou chodit a hlavne v tomto teple.... 😉 samozrejme okrem mamin ktore nemožu tamponu 😉

ani3012
10. aug 2010

ja používam always sensitív , tampóny OB ale po pôrode som používala ako písala latvia toto:
http://www.mojalekaren.sk/samu-porodnicke-vlozk...

cmulinko
11. aug 2010

Pouzivam cez den aj noc Allways Good Night.

miriam11
11. aug 2010

jednoznacne znacka Allways....... akekolvek podla potreby, nikdy v nicom nesklamali....... 🙂

domeli
12. aug 2010

po pôrode odporúčam pôrodnícke vložky Tesco (v ružovom obale). Našla som ich náhodne a nejako veľmi im nedôverovala,nakoľko väčšina báb odporúčala SAMU z lekárne. Ale tie z Tesca ich predčili - sú dlhšie, priedušnejšie a ešte jemnejšie. Ja som si ich dokonca dávala na ranu po sekcii, keď som šla na chodbu k návšteve a tie uzlíky z rany sa mi zamotávali do pôrodníckych nohavičiek. Do tehotenstva som používala zn. Ria.

juliagregor
12. aug 2010

po pôrode Kotexy čierne a normálne Always a tampony O.B.

marthuska
12. aug 2010

@majka221 zdravim, viac ako znacka vloziek je po porode dolezite casto menit a casto sa sprchovat, po kazdej navsteve wc. to je klucove. uvidis, hlavne ze uz bude po vsetkom, malinky batoztek je to najkrajsie, co sa moze zene prihodit v zivote🙂 vela stastia

zuzkat1
12. aug 2010

ja som po porode mohla len porodnicke z lekarne bez kridelok..mna to vsetko skrabalo... hlavne always sice asi dobre saju,ale ten material z coho su mi nevyhovuje...

hanah2
12. aug 2010

po porode porodnicke, nemali by mat totiz umelohmotny spodok, aby sa ti to tam dobrer vetralo 🙂 ako pise marthuska, hlavne sa po kazdom wc sprchovat a dat si cistu. ja som krvacala skoro dva mesiace, ked som dosla domov z porodnice, pouzivala som intimky z dm jessa nature - su dost siroke, dobre lepia a su priedusne, bez tej folie

morningdew
7. nov 2010

No, cuduj sa svete, co sa porodu tyka, postacia aj Lydie 🙂
Inak jednoznacne Naturella / O.B. tampony

vsetko dobre

merikac
7. nov 2010

narurella

andrea487
7. nov 2010

u mna vyhrávala naturella 🙂 🙂 🙂

katrinka8
7. nov 2010

Tesne po porode porodnicke, potom Naturela alebo Always v bielom obale. Tie v modrom sa mi zdali akesi igelitove 😖 No a inak tampony O.B. 😀

emjee
8. nov 2010

v sestonedeli porodnicke vlozky z lekarne

na bezny cyklus menstruacny kalich https://www.modrykonik.sk/forum/tema/menstruacn... spolu s latkovou intimkou

novan
9. nov 2010

Baby tie pôrodnicke vložky mám prichystané (SAMU) ale mám si brať do nemocky aj obyčajné vložky, ale vôbec neviem aké, ani sa vo vložkách veľmi nevyznám nakoľko som už roky pri menšt. používala tampóny :( ani nie značka ma zaujíma ale či skôr treba nejaké veľmi hrubé, hrubé alebo budú asi stačiť aj nejaké tenšie? Silno ste krvácali po pôrode a ako dlho? a koľko kusov asi treba brať z tých obyčajných vložiek do nemocky? budem rada ak poradíte.

janka2732
10. nov 2010

ja som mala porodnicke prve dni a potom normalne naturella,always a v pondelok som prišla v piatok odišla a tri balenia som použila 🙂

lili_mia
1. jún 2012

naturella obsahuje kamilku a to je silný alergén, ja som sa z tých vložiek vyhádzala a dlhodobo (viac ako dva cykly, aj mimo ms) som mala pocit štípania
always tiež začali robiť šarapatu, ale to som už vedela, že to vložky a nie mykoza

julinka25000
3. aug 2012

Mám menštruáciu uz v poradí 3 a stále som nenašla tie správne vložky pre mna. Vedeli by ste mi niejaké odporučit ak áno prosím Vás odporučte mi. 🙂 😝

malinkaaninka
3. aug 2012

kupujem cba,ci fresh uz ani neviem.maju podobnu vrstvu ako always,su snad najlacnejsie,tenucke,nepremoknu.ono to totiž nie je o značke 😉

kikaneu
3. aug 2012

ja mám najradšej naturella aj vložky aj intímky....always z času na čas, zvyknem mať doma oboje a podľa potreby používam....no a v tomto teple víťazia tampóny 🙂 OB 🙂

stanislavao
3. aug 2012

moje oblubene su Naturella. volakedy som pouzivala always, ale naturela su prijemnejsie k pokozke a aj cenovo su lepsie, ako always. a su aj tenke, aj hrube.

lubikan
3. aug 2012

ja uz roky pouzivam Ria ultra super plus..ostatne mi pridu moc suchotave,tvrde,skrabuce...Alwaysy mi absolutne nevyhovuju...ale kedysi predavali asi 15 rokov dozadu Libresse,bez kridelok,hrubsie,pevnejsie,s tymi som zacinala..tie boli ok,neviem,ci ich este dostat..

baby a kedysi vsetky nase mamy pouzivali taku znacku..boli otrasne,pretekali,ako sa volali???

kikusik123
23. aug 2012

podla mna su naj always
a naturally ....tamponom moc nedoverujem
😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre