Ako dlho ste krvácali po pôrode?

Ahojte, chcem sa opýtať ako dlho ste krvácali po pôrode ? Presne 6 týždňov ? Alebo menej? Alebo viac? Ja som po cisárskom reze- bez problémov a začala som už 6 týždeň po pôrode a stále krvácam. Nie vela, ale už ma to znepokojuje, že kedy to prestane. Je to normálne?
Strana
z2
Dole
PredošláStrana
z2
shela
15. jan 2008
hej je..moja svagrina to mala okolo 7 tyzdnov a sla s tym k lekarovi tak jej vraveli ze je vsetko OK. Ja som krvacala necele 4 tyzdne
kikafilipko
15. jan 2008
Ahoj
Ja už mám 7 týždňov po pôrode a stále trošku krvácam. Tiež som po cisárskom. Čítala som, že to môže byť viac alebo menej ako 6 týždňov. A aj keď kojíš môžeš mať slabé krvácanie. Inak mne v nemocnici povedali, že po 6-7 týždňoch mám ísť na kontrolu ku gynekológovi, takže budúci týždeň sa tam chystám. Mala by si aj ty, pre istotu, ale ako som písala, netreba sa znepokojovať 🙂
zabka1003
15. jan 2008
Ahojte ja som štyri týždne po pôrode a už nekrvácam..
jabber
15. jan 2008
Ahoj majusienka, já jsem krvácela asi 4 týdny, taky po císaři. Stejně musíš po šestinedělí na kontrolu na gyndu, tak tě prohlídnou. Já myslím, že je to hodně individuální, takže se neboj, jednou to skončí 😉
andy.a
15. jan 2008
cca 3 týždne..a na 4.týždeň/ 28 dní od pôrodu/ MS aj pri plnom kojení..pri oboch detvákoch to bolo rovnaké.. 😉
certica
15. jan 2008
ja po cisarskom len tyzden,
ale po skonceni 600nedelia mi nabehol uz normalny cyklus (aj ked som plne kojila :-N )
bihan
15. jan 2008
tri týždne... MS zatiaľ nedorazila 😎
sue
15. jan 2008
...ja som týždeň po pôrode a krvácam len veľmi veľmi málinko, tak uvidíme ako dlho to bude trvať =-)
biba12
16. jan 2008
Ahoj krvacala som celych 6 tyzdnov a mensruaciu nemam stale. Som skoro 4 mesiace po porode. Beriem Cerazette a lekarka povedala, ze u mna to este na menstruaciu nevyzera. Niezeby mi chybala 😉
kristi
16. jan 2008
2 tydny
tilly
16. jan 2008
6 týždňov... týždeň po pôrode dosť a potom také špinenie, stačila slipová vložka
nikitka26
16. jan 2008
tak já jsem si šestinedělí pěkně užila, samotné krvácení trvalo asi týden, pak ale špinění až do 8 týdnů :-S Dr.mi dělal opakovaně několik ultrazvuků, měl strach, jestli mi tam nezůstal kousek placenty, ale i podle negativního hcG tam placenta nebyla, tak jsme vyčkávali. Pak ze mě vypadnul dost hnusnej kousek a bylo po špinění....prej zbytek plodového obalu :-S A MS jsem dostala 3,5 měsíce po porodu, i přes to, že plně kojím -ale v noci jsme měli dlouhé pauzy, takže jsem jí čekala brzo a ona přišla 😃
anatanka
16. jan 2008
Tak ja krvacela cely sestinedeli a i po, manza mi to neveril (mel se mnou neco v planu 😃 )...
Pri kontrole po sestinedeli me moc nepotesili, muj Dr. mel dovolenou, tak jsem musela do Podoli k nejakymu sadistovi a ted me jeste k tomu poslal hned za dva dny na revizi delohy, protoze tam zustaly zbytky porodnich obalu ci co.
Pri te prilezitosti mi znova roztrhli uz vice mene zahojenou jizvu a doma samozrejme slava velika, ze jedeme cele sestinedeli znova 😉
retaux
16. jan 2008
Ja som krvácala asi 4 týždne, ale potom som ešte ďalšie 4 špinila tak slabuuučko. A dr. povedal, že je to v poriadku.
nasesara
16. jan 2008
9 týdnů :-S
deveronique1
16. jan 2008
1.týždeň silne, ďalšie 2 tak mierne a 4.týždeň úplne slabučko, ani nie každý deň
berynka
17. jan 2008
Já taky asi jen 4 týdny. Bylo vidět, že díky kojení ta krev rychleji odcházela.
andrea78
17. jan 2008
po dcérke presne 6týždňov najskôr srtašne veľa, posledný pomenej a potom presne na posledný deň šetoonedelie odrazu nič

teraz po malom hneď menej intenzívne ako predtý, asi po mesiaci silnejšie špinenie a presne po 6týždňoch od pôrodu nič

a po oboch deťoch som napodiv pomerne presne dostala aj 28dní po šestonedelí menzes
andrea78
17. jan 2008
ešte toľko, že kamoška rodila 4dni predomnou (cisárskym) a krvácala takmer 10týždňov, no menzes nemá doteraz
kometka5
17. jan 2008
tak mě docela překvapilo, jak hodně jsem krvácela, trvalo to asi 3 týdny, do konce šestinedělí už to bylo lepší, a úplně bez krve jsem byla cca 8 týden. Jenže před týdnem jsem to zase dostala, takže já z toho krvavého údolí asi nevyjdu.
Nikitka26, Anatanka, ty zbytkový plodový obaly vás boleli nebo na to přišel doktor po šestinedělí? Já mám totiž jendou za čas docela dost ostrý bolesti v podbřišku a nevím, co s tím. Abych tam neměla kousek zbytku placenty, ale snad to někdo po porodu kontroluje,ne? :-|
bzuco
17. jan 2008
ja som 5 týždňov po pôrode a už týždeň nekrvácam vôbec. takže krvácala som silnejšie 3 t a 4. týždeň už bolo len špinenie

pri 1. dcerke som krvácala plných 6 t a hned na to som dostala menzes 8-(
danuska24
17. jan 2008
ja som 3 tyzdne po porode, ale uz je to len take slabucke
eva4444
17. jan 2008
6 tyzdnov ]-(
saskaa
17. jan 2008
ja som 5 tyzdnov po porode a este trochu spinim... ale to uz asi dva tyzdne, snad to uz prestane :-|
tribitka
17. jan 2008
ja som 10 dní od pôrodu, krvácam už len málinko, ale pred chvílou som preniesla tašku s nákupom len z predsiene do kuchyne a rozkrvácala som sa..... ]-(
certica
17. jan 2008
tribitka, gratulujem k babu a vela zdravicka 🙂
sisstin
17. jan 2008
7týdnů a pak hned Ms, která trvala víc jak měsíc :-x
tribitka
17. jan 2008
certica, dakujeme...... x-) x-) x-) x-)
certica
17. jan 2008
sisstin, hovoris ze si si uzila :-o :-N
tribit a aku ste mali hmotnost, vsetko ok?
tribitka
17. jan 2008
malá sa nečakane narodila o dva mesiace skôr, bohužial...
mala 41 cm a 1600 gramov..... klop, klop, všetky vyšetrenia dopadli dobre, už neleží na JIRS ale na odd. patol. novorodencov, už 4 dni sama dýcha, nemá žiadne hadičky, nič, terz už len musí veľa papať a to jej teda ide.... 😃
dnes som ju mala prvýkrát v živote na rukách, tak som z toho ešte taká rozkokošená, hned na mne zaspala, takže asi jej bolo dobre..... x-) x-) x-)
Strana
z2
PredošláStrana
z2