Ako dlho ste krvácali po pôrode?

majusienka
15. jan 2008

Ahojte, chcem sa opýtať ako dlho ste krvácali po pôrode ? Presne 6 týždňov ? Alebo menej? Alebo viac? Ja som po cisárskom reze- bez problémov a začala som už 6 týždeň po pôrode a stále krvácam. Nie vela, ale už ma to znepokojuje, že kedy to prestane. Je to normálne?

shela
15. jan 2008

hej je..moja svagrina to mala okolo 7 tyzdnov a sla s tym k lekarovi tak jej vraveli ze je vsetko OK. Ja som krvacala necele 4 tyzdne

kikafilipko
15. jan 2008

Ahoj
Ja už mám 7 týždňov po pôrode a stále trošku krvácam. Tiež som po cisárskom. Čítala som, že to môže byť viac alebo menej ako 6 týždňov. A aj keď kojíš môžeš mať slabé krvácanie. Inak mne v nemocnici povedali, že po 6-7 týždňoch mám ísť na kontrolu ku gynekológovi, takže budúci týždeň sa tam chystám. Mala by si aj ty, pre istotu, ale ako som písala, netreba sa znepokojovať 🙂

zabka1003
15. jan 2008

Ahojte ja som štyri týždne po pôrode a už nekrvácam..

jabber
15. jan 2008

Ahoj majusienka, já jsem krvácela asi 4 týdny, taky po císaři. Stejně musíš po šestinedělí na kontrolu na gyndu, tak tě prohlídnou. Já myslím, že je to hodně individuální, takže se neboj, jednou to skončí 😉

andy.a
15. jan 2008

cca 3 týždne..a na 4.týždeň/ 28 dní od pôrodu/ MS aj pri plnom kojení..pri oboch detvákoch to bolo rovnaké.. 😉

certica
15. jan 2008

ja po cisarskom len tyzden,
ale po skonceni 600nedelia mi nabehol uz normalny cyklus (aj ked som plne kojila 😅 )

bihan
15. jan 2008

tri týždne... MS zatiaľ nedorazila 😎

sue
15. jan 2008

...ja som týždeň po pôrode a krvácam len veľmi veľmi málinko, tak uvidíme ako dlho to bude trvať 😕

biba12
16. jan 2008

Ahoj krvacala som celych 6 tyzdnov a mensruaciu nemam stale. Som skoro 4 mesiace po porode. Beriem Cerazette a lekarka povedala, ze u mna to este na menstruaciu nevyzera. Niezeby mi chybala 😉

kristi
16. jan 2008

2 tydny

tilly
16. jan 2008

6 týždňov... týždeň po pôrode dosť a potom také špinenie, stačila slipová vložka

nikitka26
16. jan 2008

tak já jsem si šestinedělí pěkně užila, samotné krvácení trvalo asi týden, pak ale špinění až do 8 týdnů 😖 Dr.mi dělal opakovaně několik ultrazvuků, měl strach, jestli mi tam nezůstal kousek placenty, ale i podle negativního hcG tam placenta nebyla, tak jsme vyčkávali. Pak ze mě vypadnul dost hnusnej kousek a bylo po špinění....prej zbytek plodového obalu 😖 A MS jsem dostala 3,5 měsíce po porodu, i přes to, že plně kojím -ale v noci jsme měli dlouhé pauzy, takže jsem jí čekala brzo a ona přišla 😀

anatanka
16. jan 2008

Tak ja krvacela cely sestinedeli a i po, manza mi to neveril (mel se mnou neco v planu 😀 )...
Pri kontrole po sestinedeli me moc nepotesili, muj Dr. mel dovolenou, tak jsem musela do Podoli k nejakymu sadistovi a ted me jeste k tomu poslal hned za dva dny na revizi delohy, protoze tam zustaly zbytky porodnich obalu ci co.
Pri te prilezitosti mi znova roztrhli uz vice mene zahojenou jizvu a doma samozrejme slava velika, ze jedeme cele sestinedeli znova 😉

retaux
16. jan 2008

Ja som krvácala asi 4 týždne, ale potom som ešte ďalšie 4 špinila tak slabuuučko. A dr. povedal, že je to v poriadku.

nasesara
16. jan 2008

9 týdnů 😖

deveronique1
16. jan 2008

1.týždeň silne, ďalšie 2 tak mierne a 4.týždeň úplne slabučko, ani nie každý deň

berynka
17. jan 2008

Já taky asi jen 4 týdny. Bylo vidět, že díky kojení ta krev rychleji odcházela.

andrea78
17. jan 2008

po dcérke presne 6týždňov najskôr srtašne veľa, posledný pomenej a potom presne na posledný deň šetoonedelie odrazu nič

teraz po malom hneď menej intenzívne ako predtý, asi po mesiaci silnejšie špinenie a presne po 6týždňoch od pôrodu nič

a po oboch deťoch som napodiv pomerne presne dostala aj 28dní po šestonedelí menzes

andrea78
17. jan 2008

ešte toľko, že kamoška rodila 4dni predomnou (cisárskym) a krvácala takmer 10týždňov, no menzes nemá doteraz

kometka5
17. jan 2008

tak mě docela překvapilo, jak hodně jsem krvácela, trvalo to asi 3 týdny, do konce šestinedělí už to bylo lepší, a úplně bez krve jsem byla cca 8 týden. Jenže před týdnem jsem to zase dostala, takže já z toho krvavého údolí asi nevyjdu.
Nikitka26, Anatanka, ty zbytkový plodový obaly vás boleli nebo na to přišel doktor po šestinedělí? Já mám totiž jendou za čas docela dost ostrý bolesti v podbřišku a nevím, co s tím. Abych tam neměla kousek zbytku placenty, ale snad to někdo po porodu kontroluje,ne? 😒

bzuco
17. jan 2008

ja som 5 týždňov po pôrode a už týždeň nekrvácam vôbec. takže krvácala som silnejšie 3 t a 4. týždeň už bolo len špinenie

pri 1. dcerke som krvácala plných 6 t a hned na to som dostala menzes 🙄

danuska24
17. jan 2008

ja som 3 tyzdne po porode, ale uz je to len take slabucke

eva4444
17. jan 2008

6 tyzdnov 😠

saskaa
17. jan 2008

ja som 5 tyzdnov po porode a este trochu spinim... ale to uz asi dva tyzdne, snad to uz prestane 😒

tribitka
17. jan 2008

ja som 10 dní od pôrodu, krvácam už len málinko, ale pred chvílou som preniesla tašku s nákupom len z predsiene do kuchyne a rozkrvácala som sa..... 😠

certica
17. jan 2008

tribitka, gratulujem k babu a vela zdravicka 🙂

sisstin
17. jan 2008

7týdnů a pak hned Ms, která trvala víc jak měsíc 🤐

tribitka
17. jan 2008

certica, dakujeme...... 😵 😵 😵 😵

certica
17. jan 2008

sisstin, hovoris ze si si uzila 😲 😅
tribit a aku ste mali hmotnost, vsetko ok?

tribitka
17. jan 2008

malá sa nečakane narodila o dva mesiace skôr, bohužial...
mala 41 cm a 1600 gramov..... klop, klop, všetky vyšetrenia dopadli dobre, už neleží na JIRS ale na odd. patol. novorodencov, už 4 dni sama dýcha, nemá žiadne hadičky, nič, terz už len musí veľa papať a to jej teda ide.... 😀
dnes som ju mala prvýkrát v živote na rukách, tak som z toho ešte taká rozkokošená, hned na mne zaspala, takže asi jej bolo dobre..... 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre