Ako dlho ste krvácali po pôrode?

majusienka
15. jan 2008

Ahojte, chcem sa opýtať ako dlho ste krvácali po pôrode ? Presne 6 týždňov ? Alebo menej? Alebo viac? Ja som po cisárskom reze- bez problémov a začala som už 6 týždeň po pôrode a stále krvácam. Nie vela, ale už ma to znepokojuje, že kedy to prestane. Je to normálne?

vivian
17. jan 2008

Já jsem krvácela přes 2 měsíce, ke konci to tedy už bylo spíš jen takové slabé špinění, na které stačila intimka, no ale bez vložky to nešlo... Silné krvácení, na ty tlusté porodnické vložky, to bylo asi 3 týdny.

tonicka
17. jan 2008

ja som krvacala 7 týždnov, asi 2 posl týždne uz len špinila. Inak stalo sa miasi po 4 týždňoch ze 2 dni som nekrvacala a potom znova... 😉

vivian
17. jan 2008

tonicka: jo, přesně to se mi stalo taky! Taky dva dny nic, tak jsem se radovala, že už to mám konečně za sebou, ale pak to zase začalo 😀

biccy
18. jan 2008

Ja som krvacala 4 tyzdne po porode. 😉

radoslava
18. jan 2008

ja som krvacala do posledného dna fakt presne 6 tyzdnov

tinni
18. jan 2008

baby, ja som krvacala len 10dni...

revayova
23. jan 2008

krvacala som 5tyzdnov a aj pri malej..Dufam, ze sa to nevrati.MS som mala po prvom porode po 6 mesiacoch

gabuliik
23. jan 2008

Ja som krvácala 2 týždne+2týždne som mala len taký výtok. a Ms som dostala po 3 mesiacoch 😠

danu
23. jan 2008

krvacala som cca 1 tyzden a o mesiac menzes a odvtedy ako hodinky kazdy mesiac

lucianka
23. jan 2008

Tak já jsem krvácela asi 5 týdnů a pak jsem ještě špinila - asi další 4 týdny ☹ Ale byla jsem u Dr. na kontrole a ten mi řekl, že je vše OK, že to tak může být...

denisaap
23. jan 2008

Ja som krvacala necele 4 tyždne a dalšie 2 len špinila.Porod bol začiatkom lete tekže celé leto s vložkou ,no hruza!

andilek
23. jan 2008

cca 3 týdny 😝 , ale co si stěžuju, koukám, že to mohlo být i dýl 😅

jul
24. jan 2008

ja som krvacala 2 tyzdne a 2 tyzdne som este spinila

nika251
24. jan 2008

Hm, tak ja som asi rekordmanka v spineni ☹ . Ja som krvacala asi 10 dni a odvtedy velice velice slabucko spinim. A na kontrole som este nebola 😒 lebo ked som sa objednala tak maly aj ja sme chytili sopliky a Dr nam neodporucila cestovat - gyndosa mam v druhom meste .Ale na buduci tyzden uz urcite pojdem. Dufam ze je vsetko o.k, nic ma neboli, krce nemam tak hadam to nebude nic.

alami
24. jan 2008

ja som krvácala až 8 týždňov

maatalka
24. jan 2008

ja len tri tyzdne. ale zato najblizsie kramy ma nijako nesetrili a krvacala som aj za troch 😖

leila
24. jan 2008

ja som krvacala tiez viac ako 6 tyzdnov, presne si uz nepamatam a spinila som aj 4 mesiace.. kramy som este chvalabohu nemala

sveva
25. jan 2008

ja celych 6 tyzdnov, potom dva tyzdne pokoj a hned som dostala kramy a chodili kazdy mesiac.

katka76
25. jan 2008

pri prvom 4 tyzdne a tyzden spinenie, pri malej - cisarak - 7 tyzdnov

denisia
26. jan 2008

tak ja presne ako sveva, 6 tyzdnov ocistky, 2 tyzdne pokoj a hura kramy ☹ a to pri plnom kojeni ...

kim
27. jan 2008

Já jsem po císaři a zítra to bude měsíc, co se malý narodil a už týden mám jen takové nažloutlé husté hleny, krvácení bylo jen asi 3 týdny, pak špinění a pak ty hleny 😉

bielanevesta
27. jan 2008

Tak mne očistky trvali 9 týždńov, z toho som krvácala asi 3 týždne, zbytok som skor už len špinila. Tiež som sa bála či je to O.K. ale mudr. na kontrole povedal, že hej. A MS som od porodu ešte nemala

kupinka
27. jan 2008

Já 5 týdnů....ale ta menstruace potom,to byla fakt síla!!!!!!!!!!!!!

zuzannas
28. jan 2008

ja som spinila tak cca 3 tyzdne 🙂 🙂

sicilia79
28. jan 2008

no ja som po pôrode krvácala 3 týždne a do dvoch mesiacov som dostala krámy aj keď som kojila

zuzla2
28. jan 2008

ja tiez celych 6tyzdnov...potom mesiac pokoj..no a odvtedt kazdy mesiac mrcha 😠 a to aj napriek tomu,ze kojim 😒

kojzarik
2. sep 2008

ja som krvacala len 10dni a krami som dostala az 4 mesiace po porode

dankadina
2. sep 2008

ja som krvacala asi 3 tyždne a menzes som dostala ked mala mala 3 a pol mesiaca

lenko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
konja
3. sep 2008

Tak já jsem opravdu hodně krvácela první týden a pak už to bylo jako slabší asi jako ke konci menzes.To trvalo další týden,pak dva dny vůbec nic, tak jsem se začala radovat,ale zase se to vrátilo, občas trochu krve, občas jen zašpinění. Teď jsem měsíc po porodu a už týden nic. Takže dohromady přesně tři týdny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre