Ako dlho ste krvácali po pôrode?

happy8051
7. nov 2010

rodila som pred troma tyzdnami indukciou... krvacanie trvalo len dva tyzdne, treti tyzden mam uz len slabucky bezfarebny vytok... Ako dlho ste krvacali?

bianca
7. nov 2010

ja som po sekcii spinila 5-6 tyzdnov.Je to ale individualne

katrinka8
7. nov 2010

@happy8051 - ja som rodila prirodzene (pred 5 mesiacmi) a krvacala som celych 6 tyzdnov 😖 , prvy tyzden ako trochu silnejsi menzes, potom asi 2-3 tyzdne ako slabsi menzes a posledne 2 tyzdne viac-menej len vytok s par kvapkami krvi...

burina111
7. nov 2010

pri oboch deťoch to bolo niečo medzi 5-6 týždňami, zozačiatku silno, potom to slablo a posledné tri týždne to bolo iba špinenie

barinkova
7. nov 2010

ja som zo zaciatku moc krvacala a normalne 6 tyzdnou ale medzi 4 a 5 tyzdnom som mala tyzden asi pauzu co som nemala vobec.ale ako mi skoncila 6 nedelka som dostala cca za 2 tyzdne znova menzes

benne
8. nov 2010

Prvý bol normálny, druhý indukciou, krvácala som pri prvom 8 týždňov, pri druhom 6

zuzka1008
8. nov 2010

ja som krvácala 5-6 týždňov, ale ku koncu posl. 2tyž. už slabo

iva87
8. nov 2010

Ja som mala tiez vyvolavany porod a krvacala som len 2 tyzdne 😉

jana17
8. nov 2010

tiez som po sekcii, spinenie bolo do 11 tyzdna... uz som stresovala, ale vraj aj to je ok...

ivett1
8. nov 2010

mala som pri oboch cs- pri prvom som mala dva týždne normálne silné krvácanie a cca 3 týždne len sem-tam, pri druhom len 11 dní silné a 2 týždne slabé - vyber si.... 😉 ...je to individuálne...

stonozka33
8. nov 2010

ahojte mne sa tiez placenta neodlucila.teraz cakam druhe kazdu chvylu a velmi sa bojim ze to budem musiet prezit zase ak to prezijem lebo pri prvom som myslela ze zomrem a chvilami som aj zomret chcela vtedy mi bolo vsetko jeno .nechali mi tam aj kuski placenti ale doktor povedal ze ked nerobia problemi tak to nevadi.doteraz som sa ukludnovala ze to pri druhom byt nemusi ale ked tak citam ze to mate aj pri druhom je mi do placu.tiez ma neuspali a neviem preco iba ma stele kontrolovali ci som pri vedom bol to moj najhorsi zazitok poviem vam tem samotni porod bol malina oproti tomu drzte mi palce

luculka
6. feb 2011

ahojte ja som 11 dni po porode,,,,pri ultrazvuku mi zistili že tam mam este 9mm zrazeninku,,,tak ak tam bude este v stredu idem na čistenie,,,,

ale som trosku mimo z toho že mi dr povedal po tom co mi dal injekciu oxitocin že po tom silnejsie zakrvacam,,,ale potom už by som nemala,,,teda mimo kojenia,,,, 😅 😅 😅
ved som len 11 dni po porode,,,,sice som už skoro nekrvacala,,,ale teraz sa mi dost silno pusitlo,,,mimo kojenia,,,tak neviem co robit,,,ci ist na prijem ci co???

diik za radu

sofia2008
6. feb 2011

po sekcii - 2 tyzdne take normal a 3 tyzdne len spinenie..zato uz dve mesntruacie po su poriadne silne, plnych 6 dni, predtym ledva 3 dni 😠

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
son1cka
7. feb 2011

po sekcii prve 3 tyzdne masaker, dalsie 3 tyzdne uz len spinenie... 😉

ludka140281
7. feb 2011

9 tyzdnov po oboch porodoch ☹

cmulinko
7. feb 2011

prvy porod sekcia....krvacala som 2 tyzdne.
druhy porod prirodzeny a krvacala som tiez 2 tyzdne.

adrianai
7. feb 2011

vyvolávaný pôrod - cca 7-8 týždňov

tinki
7. feb 2011

prirodzený pôrod, 2 týždne normálne krvácanie, potom špinenie asi 3 týždne..menštruácia po pol roku a slabá..

m_ij_ka
7. aug 2013

ja som po vaginálnom pôrode krvácala tri mesiace v kuse a pri druhom tehu rodila som sekciou krvácala som len tri dni, takže je to individuálne 🙂

hajajanka
7. aug 2013

Celkovo asi 5 tyzdnov. Prve tri - styri dni to bolo krvacanie a potom uz len spinenie. Po dvoch tyzdnoch som mala len slabucke spinenie, ktore skoncilo 5 tyzdnov po porode.

ejuska79
7. aug 2013

8 tyždnov pri oboch, ale riadne krvacanie celu dobu..nie špinenie, to asi len posledny tyden...ja som minula tolko vloziek, ze na mne urcite zbohatli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre