Akú nočnú košieľku na kojenie si mám kúpiť?

luckaula
28. feb 2013

zdravim zienky kupujem nocnu kosielku na kojenie,,,je lepsia ta s par gombikmi od krku alebo rozopinacia na prsiach,,,dakujeeem 🙂

barboratokei
28. feb 2013

Ahoj. Pravdupovediac mne tie klasické kosele na dojcenie nevyhovovali. Este tie gombikove mozno. Pohodlnejšie pre mna boli pyzamove gate a tričká s hlbsim vystrihom.

ela2710
28. feb 2013

@luckaula ja som mala od krku pod prsia a vyhovovala my, po porode by som si pyzamove gate nedala ani za svet 😅 a teda dobre sa v tom kojilo, nosila som ich par tyzdnov aj doma, pretoze je to ozaj pohodlne 🙂

svetlusska
28. feb 2013

@luckaula ahoj ja som mala dve na kojenie, ktora sa rozopinala na prsiach po bokoch a jednu som mala ktora sa rozpinala na prsiach v strede a so vsetkymi som bola spokojna..ale najviac mi asi vyhovovali tie prve dve.

barboritta
1. mar 2013

tielko na ramienka,teda aspoň v lete,v zime gombíkové košielky

ivaka333
1. mar 2013

Ja mam rozopinacie od krku dole 3 a som spokojna.

seeweed
1. mar 2013

@ivaka333 Prosim vas baby,a kde ste take rozopinacie gombikove kupili? Ja neviem zohnat nikde! 😠
@ela2710

adeli79
1. mar 2013
simca06022011
1. mar 2013

ja som tie gombikove neznasala, mala som z lascany, taku co sa vrch vyhrnoval... tak bola uzasna, vyzeralo to skoro ako saty :P inak u nas maju rozopinacie v tehotenskych a detsckych obcodoch... ale jasne, hned ako sa dalo som bola v gatiach a tricku :P

amouramour
1. mar 2013

to bola jedna zo zbytocnosti kt. som kupila🙂ale to som itak zhanala len kvoli porodnici, doma som vhupla do vlastnych🙂

ela2710
1. mar 2013

@adeli79 ja som mala z netu, uz si nepamatam odkial, kedze to bolo pred viac ako 2 rokmi 🙂

ale napr. tu ich maju dost na vyber 🙂 http://www.danaeshop.sk/112-nocne-kosele-materske

barbora59
1. mar 2013

v predu na gombiky z intimisimi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre