Beriem cerazette, dojčím, ale mešká mi menštruácia

sivocka
20. apr 2008

Babulky ahojte, ake mate skusenosti??? Zacala som brat cerazette, po tyzdni som dostala prvy menzes po porode (bolo to 12 tyzdnov od porodu) a dnes je to 40-ty den od menzesu a dalsi som este nedostala.....Boze, snad niesom tehotna....moze to byt tym, ze stale kojim a preto je menzes nepravidelny??? Uz asi dva tyzdne mam bolesti v podbrusku, v krizoch a furt nekrvacam..... ☹ .
Dakujem za vase odpovede.

eva4444
20. apr 2008

sivocka ak beries cerazette menzes nemusis mat vobec 😉 podla mna ta 'zachrani' iba tehu test 😉 😉

sivocka
autor
20. apr 2008

Evicka, to vazne??? aj vobec??? tak to je pekne na figu....a to potom ako casto budem robit tehotensky test??? aby som si otvorila lekaren..... 😀

veverica
21. apr 2008

sivocka ja som brala Cerazette a menzes som ani nedostala. takze asi je to ok, ale pre istotu si to over u svojho gyn. lekara 😉

trixi
21. apr 2008

sivocka, ja som 7 1/2 mesiaca od porodu, beriem Cerazette, kojim a menzes som este vobec nemala. Vraj je to podla mojho doktora v poriadku.

ivet100
21. apr 2008

sivocka, ja som 3 mesiace po porode, beriem Cerazette, menzes vobec nemam, ale ked kojis menzes vobec nemusisi mat, viac menej je malo zien, ktore pocas kojenia menzes maju, takze mozno si mala len raz a teraz ti tak rychlo uz menzes nepride, tak by som sa nad tym tak netrapila, ale ak chces mat istotu, tak skus tehotensky test, ale nad tym, ze nemas menzes pocas kojenia, tak to sa vobec netrap, to je normalne.

fabiana
21. apr 2008

Ja som tiež brala Cerazette, ale nejako mi nezapasoval... menzes som nedostala, ale špinila som veľmi často... Čítala som, že Cerazette nie je veľmi spoľahlivá antikoncepcia, dá sa pri nej otehotnieť, vraj je to časté...

eva4444
21. apr 2008

ja som brala cerazette a krvacala som pomaly kazdy druhy tyzden. tak som po polroku vysadila a prisiel mi az ked mal drobec 10 mesiacov, a to kojim uz len 1-2x denne 😅

maca66
21. apr 2008

ahojte maminy.ja som brala cerazette asi dva mesiace a potom uz nie(moj muz je 3tyzdne v mesiaci prec,nemalo to vyznam) a menzes som dostala az ked mal maly 11mesiacov a do jeho 20mesiacov som mala velmi nepravidelny.aj s dvojtyzdnovym omeskanim.ale ako som prestala kojit uz sa to dava do normalu.sivocka sprav si test,budes pokojnejsia 🙂

ivca82
21. apr 2008

Tak cerazette som brala aj ja, po prvom mesiaci som krvácala skoro mesiac a pol, tak som dobrala balenie a vysadila ich, a teraz čakám vyše mesiaca a pol na menzes, a začnem brať už moju pôvodnú antikoncepciu spred vyše troch rokov. 😉

zucha
23. apr 2008

podla slov mojej lekarky Cerazette vobec nema vplyv na krvacanie. Berie sa totiz nepretrzite, takze sa nemoze vynechat ani jedna tabletka. Krvacanie zevraj suvisi s kojenim. Niektore zeny dostanu menstruaciu skor a niektore nie, pocas celeho kojenia. Zevraj u vacsiny to pride, ked sa zacne prikrmovat, ale u niekoho az, ked uplne prestane kojit. Menstruacia moze mat rozne priebehy. U niekoho sa spusti naplno a je pravidelna, niekto ma len z casu na cas mierne spinenie. Tot moja lekarka. ja som totiz mala naozaj len spinenie, ktore trvalo len jednu hodinu. Zopakovalo sa to po tyzdni. Tiez som isla k lekarke a hovorila, ze to je v poriadku

darina11
23. apr 2008

ja beriem cerazette asi 2 tyzdne a maly mi nechce papkat? je mozne ze je to prave kvoli cerazette? a ozi , mam jednu bradavku fialovej farby, co to znamena? zapal?

lenka34
25. apr 2008

mne malý pri prvom balení odmietal jeden prsník aj som vtedy troška špinila - teraz je to už v pohode

sivocka
autor
25. apr 2008

Baby tak som volala so sestrickou od gynekologa, ze teda ak beriem cerazette a nevynechala som ziadnu tabletku, ze sa nemusim bat a ze ta jedna menstruacia mohla byt nahoda....vraj sa nemam bat...ze nieje potrebny ani test,,,,tak uvidim, ono mam zasa asi tie pochybnosti chytia .... 😖

darina11, ja ked som zacala brat ceazette, tak som po tyzdni dostala menzes (mozno si to citala hore), a tiez mi maly zacal velmi zle papkat, pricucol sa a odtrhol a znova a znova....bolo to sialene, bradavky som mala tiez fialove.....auuu....a radila som sa s mamickami, ze to pri menzese byva, vraj ma mliecko horkejsiu chut....takze je to mozne ze malinkemu nechuti, prave kvoli tej HAK. A podla mojich skusenosti fialova bradabka neznamena zapal, ale to, ze sa maly viac hra a cucka ako papa

marorlinko
25. apr 2008

sivocka, to je normalne ze nemas menzes, ani ja som nemala po case vobec, co je cudne,tak uz dost dlho nemam aj potom jak som prestala brat tie tabletky asi 3tyzdne, inokedy, ked som prestala hned prisli kramy po 2dnoch, teraz nic, takze sa neboj.

dobka
13. jún 2008

Ahojte ja mam podobny problem Som 2mesiace po porode tyzden som kojila ale menstruaciu som este nedostala.Mam strach robila som 4tehotenske testy aj lekarka mi vravela ze je to divne.Pichla mi agolutin injekciu ale nic.Okrem toho mam bolesti brucha kazdy den ale asi len hodinku.Potom to prejde.Podla usg to vraj uz zo mna malo tiect alebo som tesne pred nou.Lenze je tomu uz 2tyzdne.Som zufala.....

emfi
13. jún 2008

Ahojte babule. Ja beriem Azaliu, už 4 mesiac a menštruáciu som ešte nemala, ale pri nepretržitom užívaní ani nemusí byť.

miracla
14. feb 2010

ahoj, poviem len tolko, ze som cele sestonedelie krvacala a hned pri prvej kontrole u mojho lekara som si dala vypisat antikoncepciu. Dal mi cerazette, a okrem toho mi povedal, ze mozem troska spinit - na to mi vypisal take zlto-cervene lieky, nespomeniem si ale, ako sa volali. spinenie prestalo, antikoncepciu beriem uz asi 4 mesiace a vobec nemam menstruaciu. Kojim tak raz denne, no lekar povedal, ze je to uplne normalne. Akurat som strasne po pôrode pribrala. Je to z tej antikoncepcie?

lubikaf
14. feb 2010

Ja mam tiez Cerazette, a este som menzes od porodu vobec nedostala, a zevraj ani nemusim dostat pri tychto tabletkach. A pribrat si z nich mohla.

watergeenie
22. mar 2010

Ahojte babule, ja beriem Cerazette uz 21 mesiacov a nemala som po cely ten cas vobec menzes, ale pred mesiacom som prestala kojit a odvtedy mam stale, tak s dvojdnovou prestavkou.......to uz tak bude stale???? ☹ Nechcem si ju menit, lebo v lete by sme sa chceli zacat pokusat o druhe babatenko, tka na tych par mesiacov nechcem experimentovat. Mate niekto podobnu skusenost?

szivem
23. mar 2010

ahojte ja som tiez brala cerazette,menzes som nemala ,ale ked som prestala kojit tak som si dala predpisat ine a menzes som dostala.Odvtedy mam pravidelne.

modroocka24
10. jan 2011

Ahojte všetci. Rodila som pred 3 mesiacmi, už týždeň beriem cerazette a kojím no dostala som menzes. Lekárka mi povedala že by som ho dostať nemala ale je to inak. Prosím poraďte či to je v poriadku alebo nie. 😲

lussy666
10. jan 2011

ja som zacala brat cerazette hned po sestonedeli, asi o tri tyzdne som zacala krvacat a trvalo to presne mesiac....dost silno..myslela som a stale si myslim, ze to mohlo byt este popor. cistenie..brala som dalej a aj ked plne kojim, dostala som asi menzes asi pred dvoma mesiacmi, strasne slaby, trval asi 2 dni, odvtedy nic....tak neviem...

ichbinich
10. jan 2011

Ja som tiez zacala brat Cerazette hned po sestonedeli, lekara mi povedala, ze menzes vobec nemusim dostat... A tak to aj je. Nemam menzes doteraz, a to uz je pomaly rok, co Cerazette beriem a kojim.
Ak mam by uprimna, plne mi to vyhovuje, menzes mi vzdy liezol na nervy (v tom lepsom pripade, v tom horsom som bola vzdy par dni s bolestami).
@modroocka24: Ak ta to znepokojuje, chod este raz k lekarke na kontrolu. Ale s Cerazette je to velmi individualne a ani plne kojenie nezarucuje, ze menzes nebude.

marina38
28. jan 2011

Zdravim Vas zeny. Cerazette som brala par mesiacov a mam s touto antiko zlu skusenost. V letaku sa hovori o spineni a nepravidelnosti. Bohuzial u mna to bola skutocna menstruacia,ktora sa opakovala kazdych 14 dni. Ked som ju uz mala tri krat po sebe a to plnych sedem dni, povedala som si, ze snad stacilo. Skutocne som ju mesiac nedostala. Potom ovsem znovu a znovu, tak som ju vysadila. Vzdy som bola anemicka, takze po krvnom obraze som aj teraz na Tardyferone. Bola som stale unavena. Mam 3 deti. Tuto antiko mi odporucila lekarka ako jednu z dvoch moznosti pri kojeni. Najmladsi ma 16 mesiacov a stale sa budi 3x v noci. Dost som bola z toho mimo. HAK je ovsem loteria, bud ti sadne, alebo nie. Je to velmi individualne. Kamaratka mala pre zmenu opacny problem. Vobec menzes nedostala a skoncila na pohotovosti s vysokym krvnym tlakom a busenim srdca.

kika87
23. máj 2011

ahojte baby chcela som sa spýtať, či by si niektorá z Vás, ktorá ešte berie cerazette nechcela kúpiť tabletky na 2 mesiace lacnejšie kúpené v apríly použitie do 09-2012. Predávam z dôvodu, že už nemám mliečko, takže nekojím a doktor mi už predpísal inú antikoncepciu...ak by mala niektorá mamička záujem, bola by som veľmi vďačná, veľmi by mi pomohla, každá korunka sa zíde, bolo by mi ľúto ich len tak vyhodiť možte mi napísať aj do IP

fatimuska
20. jún 2011

ahojte, ja neberiem žiadnu antikoncepciu, dojčím aj 10 x za deň, z toho 5x v noci, mrchu som dostala po 10 mesiacoch, mala som ju 1x po 30 dnoch opäť teraz je 36 deň a nič, mala som raz nechránený styk, je 16 dní od vtedy, robila som si 2 testy, vyšli negatívne, mám bolesti v podbrušku ako pred mrchou, a nič....čos tým?🙂

slavkalia
24. jan 2013

Ahojte mamičky 🙂 Mam 8 mesačnu dcerku Lianku,kojim ju aj v noci 3 krat asi 😒 a cez den aj 5 krat,už zacala pomali papat,takže tak,ine mliecko okrem mojho nepije,davam jej čajik.Chcem sa opytat,mamičiek ktore maju skusenost či je možne aby my vynechala menštruacia, 😖 meškala,prva menzes po porode bola pred mesiacom a teraz mala prist 18 nasteho a nic,može to byt sposobene kojenim??s manželom si davame sakramensky pozor deticky už mame,a viac nechceme poradte mi ak viete,budem vdačna za každu odpoved Slavka 😉

renja87
18. mar 2013

Ahojte neviete mi poradit?ja som brala azaliu jeden mesiac kojim maly bude mat 3 mesiace a menzes 2 tyzdne meska🙂dufam niesom tehotna.

sharona67
16. apr 2015

Ahojte, ja som vysadila antikoncepciu Cerazette a ostali mi 4 neotvorené balenia (na 4 mesiace), sú použiteľné do 10/2015, ak má niekto záujem píšte na hankova.gabi@gmail.com

jankamihokova
6. jún 2015

Zdravím, predám 3 neotvorené blistre (na tri mesiace) Cerazette. Expirácia do 10/2015. Cena: 24 EUR vrátane obyčajného poštovného. Ak máte záujem napíšte mi poštu alebo mail mihokova1@centrum.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre