Čistenie po pôrode. Aké máte skúsenosti?

Ak máte niektorá skúsennosť s čistením po pôrode napíšte mi prosím.
Mňa čistili až po šestonedelí pretože som neustále mala hnedý výtok a po kojení aj trochu krvi.Stále to pretrvávalo,malú stále kojím.Od zákroku sú asi dva týždňe a neviem kedy môžem očakávať prvú menštruáciu?A kedy od čistenia môže byť sex?
Strana
z3
Dole
PredošláStrana
z3
Ďalšia
1stefi121
7. aug 2013
Už mi to lezie na nervy od nedele som konečne prestala špiniť po 8 týždnoch od porodu, a dnes sme si dali s mm sex a po nom som si našla na toalet. krv je toto normalne? Baby radte.
fffrida
13. mar 2015
@stanislava29 Ahoj 🙂 je to už dosť dávno čo si písala v tejto téme, ale mám podobný problém so zapáchajúcim výtokom po pôrode. Zaujíma ma či ti to prešlo, alebo si to nejako musela riešiť. Ďakujem
stanislava29
13. mar 2015
@fffrida Nakoniec mi doktor na kontrole po sestonedeli zistil, ze vo mne nechali gazu. Takze preto ten silny zapach.
fffrida
14. mar 2015
@stanislava29 Dakujem, dufam ze vo mne nic nezabudli.. A ako to potom riesili? Musela si zase na kyretaz?
stanislava29
14. mar 2015
@fffrida Nastastie nie, doktor to len vybral, v ordinacii bol neuveritelny smrad. Vies si to predstavit, sest tyzdnov! Ja som sa ku koncu uz kazdu pol hodinu umyvala, uz mi aj muz vravel, ze to strasne citit.
A dal mi antibiotika pre istotu, lebo ze by som vraj mohla zapal maternice dostat. Ale nastastie bolo vsetko OK.
henrietkas
3. máj 2015
@viktoriakarin prosím ťa bolí to čistenie?
balazova1992
3. apr 2016
Dobry den som7 mesiac po porode a neustale spinim dr mi uz vymenila 3 krat antikoncepciu no stale to neustupuje som zufala obmedzena prosto chcem aby to. Cim skor prestalo ma niekto stym skusenosti dakujem
janicka18
12. máj 2016
Zienky a po kyretazi ste potom normálne kojili? Bolo všetko ok?
adidika
18. aug 2016
@janicka18 po kyretáži som si dva krát mliečko odstriekala a až potom som mohla kojiť
Strana
z3
PredošláStrana
z3
Ďalšia