• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čistenie po pôrode. Aké máte skúsenosti?

18. augusta 2016 
Už mi to lezie na nervy od nedele som konečne prestala špiniť po 8 týždnoch od porodu, a dnes sme si dali s mm sex a po nom som si našla na toalet. krv je toto normalne? Baby radte.
7. aug 2013 o 13:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanislava29 Ahoj :slight_smile: je to už dosť dávno čo si písala v tejto téme, ale mám podobný problém so zapáchajúcim výtokom po pôrode. Zaujíma ma či ti to prešlo, alebo si to nejako musela riešiť. Ďakujem
13. mar 2015 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fffrida Nakoniec mi doktor na kontrole po sestonedeli zistil, ze vo mne nechali gazu. Takze preto ten silny zapach.
13. mar 2015 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanislava29 Dakujem, dufam ze vo mne nic nezabudli.. A ako to potom riesili? Musela si zase na kyretaz?
14. mar 2015 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fffrida Nastastie nie, doktor to len vybral, v ordinacii bol neuveritelny smrad. Vies si to predstavit, sest tyzdnov! Ja som sa ku koncu uz kazdu pol hodinu umyvala, uz mi aj muz vravel, ze to strasne citit.
A dal mi antibiotika pre istotu, lebo ze by som vraj mohla zapal maternice dostat. Ale nastastie bolo vsetko OK.
14. mar 2015 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viktoriakarin prosím ťa bolí to čistenie?
3. máj 2015 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobry den som7 mesiac po porode a neustale spinim dr mi uz vymenila 3 krat antikoncepciu no stale to neustupuje som zufala obmedzena prosto chcem aby to. Cim skor prestalo ma niekto stym skusenosti dakujem
3. apr 2016 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky a po kyretazi ste potom normálne kojili? Bolo všetko ok?
12. máj 2016 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicka18 po kyretáži som si dva krát mliečko odstriekala a až potom som mohla kojiť
18. aug 2016 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok