Čistenie po pôrode. Aké máte skúsenosti?

viktoriakarin
5. dec 2008

Ak máte niektorá skúsennosť s čistením po pôrode napíšte mi prosím.
Mňa čistili až po šestonedelí pretože som neustále mala hnedý výtok a po kojení aj trochu krvi.Stále to pretrvávalo,malú stále kojím.Od zákroku sú asi dva týždňe a neviem kedy môžem očakávať prvú menštruáciu?A kedy od čistenia môže byť sex?

1stefi121
7. aug 2013

Už mi to lezie na nervy od nedele som konečne prestala špiniť po 8 týždnoch od porodu, a dnes sme si dali s mm sex a po nom som si našla na toalet. krv je toto normalne? Baby radte.

fffrida
13. mar 2015

@stanislava29 Ahoj 🙂 je to už dosť dávno čo si písala v tejto téme, ale mám podobný problém so zapáchajúcim výtokom po pôrode. Zaujíma ma či ti to prešlo, alebo si to nejako musela riešiť. Ďakujem

stanislava29
13. mar 2015

@fffrida Nakoniec mi doktor na kontrole po sestonedeli zistil, ze vo mne nechali gazu. Takze preto ten silny zapach.

fffrida
14. mar 2015

@stanislava29 Dakujem, dufam ze vo mne nic nezabudli.. A ako to potom riesili? Musela si zase na kyretaz?

stanislava29
14. mar 2015

@fffrida Nastastie nie, doktor to len vybral, v ordinacii bol neuveritelny smrad. Vies si to predstavit, sest tyzdnov! Ja som sa ku koncu uz kazdu pol hodinu umyvala, uz mi aj muz vravel, ze to strasne citit.
A dal mi antibiotika pre istotu, lebo ze by som vraj mohla zapal maternice dostat. Ale nastastie bolo vsetko OK.

henrietkas
3. máj 2015

@viktoriakarin prosím ťa bolí to čistenie?

balazova1992
3. apr 2016

Dobry den som7 mesiac po porode a neustale spinim dr mi uz vymenila 3 krat antikoncepciu no stale to neustupuje som zufala obmedzena prosto chcem aby to. Cim skor prestalo ma niekto stym skusenosti dakujem

janicka18
12. máj 2016

Zienky a po kyretazi ste potom normálne kojili? Bolo všetko ok?

adidika
18. aug 2016

@janicka18 po kyretáži som si dva krát mliečko odstriekala a až potom som mohla kojiť

moonlighting
25. aug 2019

Prosím Vás, ak si ešte pamätáte, po kyretáži sa ide hneď domov? Alebo ste v nemocnici nejaký čas pobudli?

janicka18
27. aug 2019

@moonlighting ja som doobeda išla na kyretáž a poobede už domov. ak nie sú žiadne komplikácie a je vám fajn, tak púšťajú domov v ten istý deň

nikol1316
8. dec 2019

Ahojte neviete niektorá aké sú možné komplikácie ak sa to hneď nevycisti?..gynekológ povedal že mám prísť o dva mesiace na kontrolu či sa zvyšky placenty nedocistia aj sami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre