Druhá menštruácia po pôrode

resanka6
1. nov 2012

Babulky kedy vam prisla druha menstruacia po porode? Alebo ako vam po porode isiel cyklus? Ja som prvu dostala 3 mesiace po porode a dalsiu zatial este nie a to su uz dva mesiace. Tehu nie som, robila som si test. Dakujem za vase odpovede.

nikolet_89
1. nov 2012

@resanka6 ahoj a beries antinu ?

resanka6
autor
1. nov 2012

Nie neberiem a este stale kojim...
@nikolet_89

nikolet_89
1. nov 2012

@resanka6 jaj takto tak to asi neporadim, ja som uz nekojila a dala som si vyvolavacku

zuzi0911
1. nov 2012

@resanka6 ahoj mne prisla 3 tyzdne po porode. 2 tyzdne som krvacala tyzden pauza a potom menstruacia. pri prvej mu od vtedy chodila presne. po druhej tiez dva tyzdne poporodne krvacanie potom mesiac nic. potom som jy dostala zas jej chvilu trvalo kym pride. a to som kojila 2 tyzdne. chod k r a on ti ju vyvola podla vysledkov vysetreni. mne ju po tom mesiaci nevyvolaval lebo povedal ze mi vajecniky ete spia ale ty uz si ju az dostala tak tebe ju avisi vyvpola chce to cas to sa upravi.

ann6
1. nov 2012

Ja som dostala menzes necele 3 mesiace po porode. Odvtedy som mala mestruaciu este raz asi po 36 dnoch, podotykam, ze predtym som mala pravidelny 27 dnovy cyklus. Pri preventivnej prehliadke mi doktorka povedala, ze mam sliznicu taku, ako keby som ani nemenstruovala. Teraz ocakavam po kolkych dnoch ju opat dostanem. Moje dieta ma necelych 5 mesiacov a je len plne dojcena. Zrejme ten cyklus na zaciatku po porode este nie je pravidelny v dosledku hormonov.

resanka6
autor
4. nov 2012

Tak kocky hlasim prichod - po 60 dnoch od prvej!!! Zatial by mi taky cyklus aj vyhovovoal xixi 🙂 Ale som si vydychla, strasne som sa bala tej vyvolavacky. 😖
@ann6
@nikolet_89
@zuzi0911

zuzi0911
4. nov 2012

@resanka6 tak super. a nabuduce neboj vyvolavacka nie je zla. 😀

nikolet_89
4. nov 2012

@resanka6 super 🙂

hannah25
13. dec 2012

resanka6 aj ja čakám už 40.deň na druhú menštruáciu, stále kojím ale už pomenej no nejako sa jej nechce dostaviť...nie že by mi to nevyhovovalo ale tak 😀

bublinka1911
24. mar 2014

Ahojte mamičky...ja som dostala prví menštruáciu na konci šestonedelia a ...teraz po 15 dňoch znova, je to možné??---Vraj som v poriadku....len som ešte nestihla íst na odber krvi...lebo to už prišlo...má niektorá z vás takú skúsenosť??vďaka....

shmoulinka1
13. jún 2014

ja tiez premyslam, ci si urobit test alebo je to len nepravidelna menstruacia... prvu som dostala vyse roka po porode, ale trvala len dva dni, pricom vzdy som mala tak 6-7 dnovu. Odvtedy uz mesiac a pol preslo, ale stale dalsia neprisla, zeby ta nepravidelnost bola sposobena kojenim?

f10ismylifes
31. jan 2015

Mozte mi niekto poradit .som po porode 2 a pol mesiaca.menstruaciu som dostala na 8 tyzden po porode a trz zatial nic.. uz nekojim je to normalne ze to moze byt takto rozhadzane ci :(

zojussenuska
14. feb 2015

mamičky možem sa spitat?ja som po sesto nedely dostala menzes ci ste maly menzes normalny alebo ste moc krvacali,dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre