Kde si mám vybaviť liečbu?

henka123123
12. jan 2018

Prosim vie mi niekto poradit kde si mam vybavit nejaku liecbu alebo akk vybavit aby mi pichli zatku.mam totiz po komplikovanom prirodzenom porode pri kt mi bol podany epi plus aj spinal tazkosti.som 5 dni po porode a velmi ma zacala bolet hlava a krk mam uplne strpnuty a necitim sa dobre myslim ze to je tym sposobene.ako ste to liecili? Ibalgin nezabera

zuzik307
12. jan 2018

Postpunkcne bolesti vznikaju najcastejsie na druhy den, su silne, najcastejsie v zahlavi, zhorsuju sa v stoji, v lahu dochadza k ulave...ak mas taketo bolesti, treba ist za anesteziologom, pichnu krvnu zatku...ale nemusia to byt postpunkcne, strpnuty krk o tom nesvedci.../som anesteziolog/

jvlo
12. jan 2018

Pomáhalo mi ležať rovno bez vankúša, niekomu pomôže káva. Ak máš možnosť dať si pichnúť krvnú zatku,tak si určite daj a zbytočne netrp

henka123123
autor
12. jan 2018

@zuzik307 a kde si ju mam dat pichnut? Ja som rodila 7meho v noci a mam presne tazkosti ktore opisujes.ked spim lezim bolesti prechadzaju.ale ked vstanem a mam normalne fungovat je to problem.bez tej krvnej zatky to zakolko prejde? Nevies mi poradit prosim..

zuzik307
12. jan 2018

Zaberie hned...isla by som na gyn. pohotovost do nemocnice, kde si rodila, oni by mohli zavolat sluziaceho anesteziologa...teda aspon u nas to tak funguje...to ta s bolestami hlavy pustili domov? Dovtedy vela tekutin, Acylcoffin tabletky, Cola...

henka123123
autor
12. jan 2018

Aha pekne.same to asi neodozneje postupom casu coo..colu a tak moc nemozem koli tlaku vysokemu :(

zuzik307
12. jan 2018

@henka123123 odozneje, len to je otazka tyzdnov😑

henka123123
autor
12. jan 2018

@zuzik307 oh tak dakujem tak budem muset asi pockat do pondelka a snad cez den sa najde niekto kto mi to pichne

henka123123
autor
13. jan 2018

@zuzik307 prosim ta a otazka po pichnuti mozem ist hned domov? Tym ze mam doma tyzdnove babo.

zuzik307
13. jan 2018

@henka123123 polezis polhodinku a mozes ist ☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre