Je možné otehotnieť počas šestonedelia?

miss
24. feb 2007

Baby máte niektorá skusenost s o tehotnením v šestonedeli? vraj nejakých 80 dní po porode je žena neplodna no nemusi to tak byt, zaujimalo by ma ci mate s tým osobnu skusenost, alebo ci poznate nejaku b abu co takto skoro po porode otehotnela. Stale kojim, menstruaciu som este nedostala a tak je tažke si to odsledovat 😅 😔 aj ked na buduci týžden už zacnem s HAK.

janinah
24. feb 2007

Ahoj,nemienim ťa ovplyvňovať,ale neverím, že existuje HAK,ktorá neprechádza do mlieka a je bezpečná pre dieťa a na druhej strane verím, že šestonedelie (teda aj nesexovanie v tom čase) má svoj význam pre matku aj pre dieťa.

miss
autor
24. feb 2007

janka- informovala som sa o tom a jedina antikoncepcia co s amože pri kojeni je Cerrazete je neskodna, berie ju vela bab a neviem o tom, že by poskodila babetkam 😉

janinah
25. feb 2007

dúfam, že je neškodná, ja som len opatrná a počas kojenie nechcem brať žiadne lieky

lindda
25. feb 2007

miss caf ja som sa pytala na tu HAK,ale ze to nieje nic moc vela bab popri tom krvaca tak neviem inak aj ja to riesim a o to viac , ze som po cisaraku by som minimalne dva roky nemala otehotniet.
Inak ako ?? My sa trapime dufam, ze uz naberieme nejaky rezim 😒 lebo uz nevladzem 😝

kasis
25. feb 2007

miss medzi mnou a bratom je necelych 11 mesiacov, takze je to mozne

hanka274
25. feb 2007

janinah, uplne s tebou suhlasim. AJ s HAK.
Miss, sestonedelie a aj skoro cely polrok minimalne je zena velmi plodna. Kojenie neni antikoncepcia. A neni pravda, ze ked kojis, nemozes otehu.
Zena po porode ma vnutro velmi ciste, take sterilne, vycistene a "vsetko" je pripravene a ciha na nove spermie. Ham, Ham, Ham. Takze pozor, nedaj sa!
Velkeho bacha, aj my si davame, viac nez kedykolvek predtym. Sice nic nepouzivame, ale pozor si davame veeeeelky.

certica
25. feb 2007

hani, som sa teraz fajn pobavila 😀 ... tak teda bacha! ham-ham 😀

cat
25. feb 2007

ahoj miss, moj muž má kolegu ktorého žena práve otehotnela v šestonedelí, takže tie reči o nemožnosti otehotnenia keď žena kojí by som brala s veelkou rezervou 🤐

hanka274
25. feb 2007

certi, to ham ham, akoze moje vajka ham ham spermiu, chapes....
no ale nemam pravdu????

certica
25. feb 2007

hanka, uplne som pochopila 😎 , ale ved zasmiat sa mozem nie? 😀 si to tak milo podala, ze som aj hlad dostala 😀

hanka274
25. feb 2007

jasne, ved aj ja som teba pochopila. to len tolko otaznikov...
hlad? hm, manzel dojde neskoro, prerabame byt, budeme sa stahovat odtialto....
mas nove foto, jej, som tu 2-3 dni nebola....som pozorna, vsak ze?
uplne si niekto iny ako predtym na tej 1.

certica
25. feb 2007

ja som tiez vypozorovala, ze si tu chvilu nebola 😉 , aj si pamatam, ze v marci stahujete 😀

hanka274
25. feb 2007

no ale aj ty si pozorna....hi, zlate, mile....mas u mna ocko! taketo 😉

miss
autor
26. feb 2007

Teda baby to je dost hrozne nie? 😝 😀 to aby si clovek daval v kuse pozor, som zhanala info na nete a na jednej medicinskej stranke som nasla že 6 týždnov po porode aj ked žena nekoji nenastava ovulacia ak žena napriek tomu dostane menstruaciu bola anovulacna tak ja už fakt neviem ale zaroven pisu že nic nie je vylučene a v nejakých slabých percentach može nastat otehotnenie a asi ano ked tu pisete take pripady 😖

linda-cavky hovor mi daco ja mam asi poporodnu depresiu, som unavena ako kon, boli ma desne hlava co predtým ma nikdy nebolela, nikam sa neda velmi ist a casto mi je do revu dufam že ma to prejde, už len cakam kedy pride jar nech je vonku veselsie ma stve že v obchodoch nemyslia na mamicky nikde sa neda s kociarom dostat aj minule som musela urobit otocku lebo som nepresla s kocikom na leto si zaobstaram aspon golfak lebo si to neviem predstavit inak. A ty ako to u Vas vyzera s režimom nerežimom? 😎 Co sa týka HAK cerrazete viem že baby nadavaju na to krvacanie ale to je koli tomu že je nizkohormonova takže nebrdi prirodzene pochody v tele ale asi by som sa na to aj ja vyprdla keby som musela chodit s vložkou celý mesiac.

hanka- dost možne, ja som mala missed abort clovek si mysli ked sa mu nieco take stane, že neotehotnie tak skoro a na prvý šup po mesiaci som ostala v tom a teraz mame Samuela 😎 takže celkom tomu verim že po porode sa može velmi rýchlo zabydliet cosi nove 😒

miss
autor
26. feb 2007

linda- ani neviem ci som Ti zablahoželala k chlapcekovi chodim tu pomenej tak už to mas konecne za sebou 😀 gratulujem kedy priložis nejake fotky malickeho? ake mal rozmery?

vavka33
26. feb 2007

Aj moj bracho bol pocaty v sestonedeli 😲 😀
Ahoj miss,ako sa mate?
http://www.antikoncepcia.com/-ja som tu citala aj o inych moznostiach antikonc.Uvazujem o tom IUS alebo IUD,nemate niekto skusenost?

miss
autor
26. feb 2007

vavka- doprčic nakoniec to vyzera že je to viac ako realne kuuurnik 😝 vies že zvažovala nemam nejaký extra vrelý vztah k tabletkam, musim sa poradit s Dr. a takisto Ti blahoželam ku kasnej dcerke 🙂

vavka33
26. feb 2007

http://www.zzz.sk/?clanok=251
Aj tu je akasi novinka.A aj tu-ja som uvazovala o tomto http://www.nobel.sk/?what=pil&code=14909
Dakujem za blahozelanie. 😉

miss
autor
26. feb 2007

vavka- teraz som si to prestudovala ta HAK pod kožu sa obavam že pri kojeni nie je možna ale ten kružok sa mi zda celkom fajn..tiež sa na to opýtam Dr.

lindda
26. feb 2007

mis caf skor nerezim uz som uplne hotova stale nespim ☹
dakujeme Nino mal vahu 3840 a meral 49 foto dodam

miss
autor
26. feb 2007

linda- to poznam je to masaker zo začiatku dnes bol malý hore od 8mej do 21tej len plakal a stale by len jedol už som myslela že o cicky pridem a to ho este aj prikrmujem no na nervy musime si zatial zvyknut a oni sa potom zlepsia cim budu starsi teda dufam 😝 😀 tak to si tiež peknu vahu porodila a ako sa rodilo dobre?

hanka274
26. feb 2007

miss, neboj, zlepsi....sice chlopi ☹
ale neboj....a preco prikrmujes?

miss
autor
26. feb 2007

hanka- hehe že chlapi..no ale nieco pravdy na tom bude ležala som v porodnici s babami co mali dievcatka a to bolo o niecom inom kým oni plakali tak že skor mnaukali Samuela bolo pocut cez celu chodbu až na wc 😅 a kým oni kojili 3 minuty ja 20 😎 prikrmujem preto lebo mu nestaci 😝 kojim každe 3-4 hodky 30 minut a on mi reve hladom potom este stiahne 120ml nutrilonu to je co? raz som chcela odskusat kolko realne vypije lebo som nevedela kolko ma odo mna tak som mu urobila 150ml a sstale strasne plakal že je hladny no na mesacne babetko sa mi zda vela kolko pýta.

tinockaaa
26. feb 2007

ahoj miss,
tak pozerám že sa máte celkom dobre. 😉 koľko ti malý Samko pribral za mesiac?

hanka274
26. feb 2007

no ved, chlapi....

ja som kojila castejsie.....tiez dodnes nemam potuchy kolko toho vypije kedze mi nechce pit nic okrem mlieka mojho.
Aby sa ti neodstavil ked prikrmujes po par tyzdnoch. A keby si ho skusila tak, ze neprikrmis. Myslis, ze place len od hladu....aj mala najprv revala ale nic som jej nedala, nechcela som dojst o mliecko a moznost kojit. No a po par dnoch uz nic, proste len skusala....No a plne kojim dodnes....

miss
autor
26. feb 2007

tinocka- no ahoj 🙂 snažime sa ako každa rozšírena rodinka 😀 😎 no napsledy sme boli u pediatricky pred 2 týždnami takže za 3 týždne pribral 730 gramov 😝 😀 a Vy ako kolko važite?

tinockaaa
26. feb 2007

my sme pribrali 1400 za 5 týžňov, a to ju neprikrmujem... bude z nej riadna buchtička. ja sa tento týždeň chystám na gynekológiu, tak si dám hned predpísať nejaké tie tabletky. fakt to ho nie je viac na výber keď kojíš? ☹

miss
autor
26. feb 2007

tinocka- jeje tak to teda dooost mas asi super mlieko 😎 ja idem v stredu po antikoncepciu teda ak nie som zas v tom 😒 😎 😝 vraj nie je..ja som chcela naplaste zda sa mi to najjednoduchsie riesenie ale Dr. povedala, že pri kojeni v žiadnom pripade no a nejake vnutromaternicove teliesko nechcem...

tinockaaa
26. feb 2007

ej bisťu 😀 tak to držím palce aby si nebola " v tom ". na vnútromaternicové telieska som nepočula nič dobré, takže to by som ani ja nechcela. tak asi len tie tabletky alebo kondóm. ☹ 🙂

miss
autor
26. feb 2007

tinocka- to teda drž inak spacham samovraždu 😝 😀 pravdupovediac ja sa bojim každej HAK aj hormonov aj teliesok ble...a ten kondom zas no to je potom taký sačkový sex to sa posuva hore-dole cojaviem ale zase asi lepsie ako sa ládovať hormonmi..neviem musim do stredy zvazit možnosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre