Kedy po pôrode má prísť menštruácia?

staza
15. jún 2009

Neviete mi poradiť kedy asi po pôrode sa dostaví menštruácia?Teraz som siedmy týždeň po pôrode ale zatiaľ nič. 😠

roasha
15. jún 2009

zalezi ci dojcis 😉
pokial ano,tak celu tu dobu MS mat nemusis 🙂

staza
autor
15. jún 2009

nie,nedojčím mala som predčasný pôrod tak preto neviem kedy by asi mala dojsť ms.

lea79
16. jún 2009

staza je to vraj individualne, ja som dostala sedem týždňov po pôrode a to som päť týždňov krvácala a nekojím

inneska
16. jún 2009

stazka...je to velmi individuálne, tak ešte čakaj a ak by sa nedostavila, tak chod za doktorom...a je mi lúto, čo sa stalo...viem,čo prežívaš...prežila som to isté 😔

staza
autor
16. jún 2009

dakujem vám.
Inneska,je mi veľmi ľúto čím si musela tiež prejsť je to strašné.Ako vidím čoskoro bude v tvojom náručí bábetko tak vám prajem veľa,veľa zdravíčka.

inneska
16. jún 2009

stazka...ani jedna to nemá lahké, ked si musí niečím takým prejsť...už len týždeň dva a opäť sa budem môcť opäť radovať a byť šťastná, aj ked paťko mi bude navždy chýbať...
aj tebe prajem, aby si opäť čoskoro našla svoje šťastie a mohla sa radovať zo života..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre