• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy sa po pôrode môžem ísť kúpať do vane?

8. novembra 2015 
Ahojte, chcem sa spytat, kedy by som mohla ist do plne napustenej vane? Lekar mi v tehotnosti zakazal kupat sa, a to bol moj uzasny relax. Uz by som zas rada vylihovala vo vani, len neviem, ci uz mozem. Vytoky a spinenie mam za sebou, viete mi niektora poradit? Vdaka
25. sep 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubkovka ja si myslím že až po šiestich týždňoch po pôrode by sa malo, vtedy sú pôrodné cesty v pôvodnom stave.
25. sep 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubkovka...a to co si sa otvarala ze si sa nemohla kupat?? :confused: Ved voda posobi super ....a kupat sa mozes ked prestanes krvacat...ja som sa kupala skoro po 4 tyzdnoch od porodu a ziadna infekcia nic
25. sep 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po kontrole u gynekologa po 600 nedeli.
25. sep 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem dievcata, tak to si este zo dva tyzdne pockam, ach jaj.........no nemohla som sa kupat, lebo som par krat krvacala, takze som bola na rizikovom, ale to vies, aky su lekari
25. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako vravi mywiel, urcite az po kontrole, po porode je riziko /aj ked velmi nizke/ vzniku nahlych krvacavych stavov

http://www.materskecentrum.sk/user/view_page.php?page_id=378424
http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?page_id=379058
25. sep 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 10 dní po pôrode a neviem sa dočkať, kúpanie vo vani bol tiež moj každodenný relax. a teraz sa teším, ako si so sebou zoberiem aj malého :slight_smile: ale pokiaľ viem krčok maternice sa uzatvára 6 týždňov...tak sa ešte načakám :frowning2:
2. jan 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby je možne sa kúpať skôr ale radšej počkajte a kúpeľ si vychutnajte po 600 nedeli mate istotu že sa vyhnete zbytočnej infekcii :slight_smile:
8. nov 2015 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok