Kedy ste mali vetry po cisárskom?

daniela87sk
1. jan 2018

Som druhý deň po sekcii nejedla som už vyše 30 hodín a stále cakam že budem mať vetry lebo inak mi jesť ani nedajú. Kedy ste ich mali vy? A prečo ich vlastne musím mať nemôžem sa najesť aj tak aspoň niečo?

lavieenrose
1. jan 2018

@martinecka1 suhlasim ze klamat je uplne nezodpovedne a detinske..ale aj po narkoze aj po spinale sa u mna cakalo na vetry...ide o to ze je rozrezana dutina..nie o narkoze

margaretkanarocna
1. jan 2018

NUz 1/2 dni .Ano budes hladana su pravidla. Dostanes vyvar tak moc s anetes..Je to zase len voda..😉

v_alika12
1. jan 2018

@wewa125 nehovorim o pizzi od rodiny ale o espumisane kt.mne po zenskej operacii velmi pomohol. citaj s porozumenim,potom sa vysmievaj

janinah
1. jan 2018

počúval ti niekto brucho či sa to tam hýbe?nemusíš pr-ieť ako bláznivá,aby sa dalo povedať,že máš vetry...snaž sa hýbať čo najviac,aj ležiac na posteli cvičiť nohami,rukami....a chodiť kolko sa dá

1982zuzka
1. jan 2018

Ja som nemala sice cisarak ale operaciu maternice, tiez sa ma stale pytali na vetry a ked prisli ci som uz bola na velkej. Manzel mi nakupil acidka a jogurtove napoje takze u mna to bolo v pohode. Spolubyvajuca mala problem a viem ze jej sestricky dali nejaku infuziu na podporu prdkania.

siska53
1. jan 2018

@daniela87 ja vzdy do 24h.po cisarskom,presne na hodinu to neviem,ale bolo to dost skoro..

tova
1. jan 2018

tie co pisete ze nikto sa na vetry nepytal a hend ste uz dostali aj duhu stravu do 24hod. po porode to vam nevadi ze to zanedbali? aj mna sa pytali na vetry (ja som vtedy nevedela preco sa pytaju na to ci im pachlo alebo poculi nejake zvuky ;) dovtedy len infuzia, vetry prisli do 12 hod od porodu po tom ako som bola na wc a chodila po izbe. Treba sa cim rychlejsie rozhybat aby sa creva ulozili. to som nejedla uz viac ak0 24hod., najprv tekuta strava a druhy den po porode tuha.

plnenapaprika
1. jan 2018

ano, jest mi dali tekutu stravu az tusim treti den, dovtedy len feniklovy caj a pytali na vetry.
kocka na vedlajsej posteli s tym mala velky problem, ani domov nesla po tych 4 dnoch, neviem ako jej nakoniec pomohli.
akoze, mozme si hocico mysliet o zdravotnictve, ale lekari asi maju dovod, preco to robia, nie?

aduska121
1. jan 2018

@daniela87sk rodila som vecer 19:13 a na druhy den som mala veceru aj polievku a druhe na vetry sa ma nepytali takze popravde neviem..ale ist na zachod som mala problem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre