Krvácanie po cisárskom. Ako dlho je to normálne?

4. novembra 2008 
Babule ako dlho ste krvácali po cisárskom? Ja som po pôrode 3 týždeň a stále krvácam. Občas slabo a keď sa trochu naťahujem s malou tak sa to zosilní. Neviem či nemám mať obavy že to môže značiť nejaký problém keď mi to stále neutícha. Aké máte vy skúsenosti?
29. okt 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6-8 tyzdnov. je to normalne
aj pri kojeni sa krvacanie zosilnuje
29. okt 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takže sa nemusím zbytočne obávať aj keď je to občas silnejšie? Lebo dosť bab hovorí že krvácalo tak týždeň až dva a hotovo. Tak preto sa radšej spýtam. Trochu si ma upokojila alififi.
29. okt 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy2205, ja 3-4 tyzdne po CR, tiez to bolo raz slabsie raz silnejsie
29. okt 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som 2 tyzdne po a stale krvacam. Raz viac inokedy menej. Tiez som sa uz zamyslala ci to mam alebo nemam riesit. Ale myslim ze zatial to je normalne.
29. okt 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silnejsie je to, ked je namaha, alebo ked sa koji
29. okt 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Katy, ja som z toho bola tiez dost nervozna, ale krvacala som dost vyrazne az 4 tyzdne a potom to za dva dni uplne prestalo.
29. okt 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som krvacala celych 6 tyzdnov, a to dokonca tak intenzivne, ze som musela ist aj na pohotovost, rovno z dcerkinej tanecnej, pretoze mi krv presla cez kratasy Dali mi nejaku injekciu, doma som si mala dat lad na podbrusko a keby to neprestavalo, tak by som mala prist znova na pohotovost a daco mi spomenuli, zeby ma museli vycistit No, nastastie preslo
29. okt 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som krvacala tyzden a potom dalsie cca 2 tyzdne spinila a teraz uz nic
30. okt 2008 o 07:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krvacala cca. 2 tyzdne spinenie cca dalsie 3, teraz len sem tam "smietko" ...
1. nov 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, sestonedelie (plus, minus) plati aj pre cisaraky, ak sa ti nieco nepozdava, radsej kontaktuj svoju Dr.
3. nov 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
katy ja som krvacala pol roka po cisaraku a to som brala na upravenie aj antikoncepciu ale to je asi dost extremne nebolo to silne ale krvacala som ak ti to neprestane po sestonedelichod radsej to konzultuj s Mudr. Ja som ale vtedy bola po druhom cisaraku a doma som mala 17mesacne dieta takze som bola pernamente pretazena. Takze zatial si v norme az po sestonedeli by som to riesila. A ako citam sme z jedneho okresu
4. nov 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok