Krvácanie po cisárskom. Ako dlho je to normálne?

katy2205
29. okt 2008

Babule ako dlho ste krvácali po cisárskom? Ja som po pôrode 3 týždeň a stále krvácam. Občas slabo a keď sa trochu naťahujem s malou tak sa to zosilní. Neviem či nemám mať obavy že to môže značiť nejaký problém keď mi to stále neutícha. Aké máte vy skúsenosti?

alififi
29. okt 2008

6-8 tyzdnov. je to normalne
aj pri kojeni sa krvacanie zosilnuje

katy2205
autor
29. okt 2008

takže sa nemusím zbytočne obávať aj keď je to občas silnejšie? Lebo dosť bab hovorí že krvácalo tak týždeň až dva a hotovo. Tak preto sa radšej spýtam. Trochu si ma upokojila alififi. 😅

julca80
29. okt 2008

katy2205, ja 3-4 tyzdne po CR, tiez to bolo raz slabsie raz silnejsie 😒 😉

levik82
29. okt 2008

Ja som 2 tyzdne po a stale krvacam. Raz viac inokedy menej. Tiez som sa uz zamyslala ci to mam alebo nemam riesit. Ale myslim ze zatial to je normalne.

alififi
29. okt 2008

silnejsie je to, ked je namaha, alebo ked sa koji

babulka
29. okt 2008

Katy, ja som z toho bola tiez dost nervozna, ale krvacala som dost vyrazne az 4 tyzdne a potom to za dva dni uplne prestalo.

junovka
29. okt 2008

Ja som krvacala celych 6 tyzdnov, a to dokonca tak intenzivne, ze som musela ist aj na pohotovost, rovno z dcerkinej tanecnej, pretoze mi krv presla cez kratasy 😔 Dali mi nejaku injekciu, doma som si mala dat lad na podbrusko a keby to neprestavalo, tak by som mala prist znova na pohotovost a daco mi spomenuli, zeby ma museli vycistit 😝 😝 No, nastastie preslo 😕

evitkamalicka
30. okt 2008

ja som krvacala tyzden a potom dalsie cca 2 tyzdne spinila a teraz uz nic

bzucinka
1. nov 2008

krvacala cca. 2 tyzdne spinenie cca dalsie 3, teraz len sem tam "smietko" ...

vandas
3. nov 2008

katy, sestonedelie (plus, minus) plati aj pre cisaraky, ak sa ti nieco nepozdava, radsej kontaktuj svoju Dr.

petrahy
4. nov 2008

katy ja som krvacala pol roka po cisaraku a to som brala na upravenie aj antikoncepciu ale to je asi dost extremne nebolo to silne ale krvacala som ak ti to neprestane po sestonedelichod radsej to konzultuj s Mudr. Ja som ale vtedy bola po druhom cisaraku a doma som mala 17mesacne dieta takze som bola pernamente pretazena. Takze zatial si v norme az po sestonedeli by som to riesila. A ako citam sme z jedneho okresu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre