Krvácanie po styku. Stretli ste sa s tým?

riskokatka1
3. jan 2008

babenky,prosím vás,mala ste to niektorá?Mám 9mesiacov po sekcii,a po styku vždy trochu krvácam.Sex sme mali doteraz asi len 4krát,lebo ma to stále bolí,takže len vyskúšame a dokončíme ináč.dakujem

riskokatka1
autor
3. jan 2008

nikto???prosím!!!

maso
3. jan 2008

Riskokatka, na tvojom mieste by som co najskor isla za dokim ... mal by to vediet a vysetrit ta ... drzim palce.

kejla
3. jan 2008

Mala to moja kamoska,nechcem strasit,ale nemala v poriadku krcok maternice,predisla by mnohemu,keby isla k dokimu skor...Nemusi to byt aj tvoj pripad,ale je dolezite,aby si isla co najskor na kontrolu ku gynekologovi... Drzim palce..Kedy si bola naposledy na preventivke?

riskokatka1
autor
4. jan 2008

maso,kejla dakujem.V noci som ani nespala,čo sa bojím,volala som aj dokimu,mam v utorok prísť,vyšetrí ma.Naposledy som bola v auguste na vyšetrení.A že citologiu staci spraviť rok po pôrode,hoci to bude vlastne 2 roky od poslednej.Dúfam,že to nebude nič vážne.Stále som si hovorila,že nebudem na to myslieť a nepoddám sa strachu,ale akosi ma prevalcoval.

kejla
5. jan 2008

riskokatka1,
neboj,bude to ok,dolezite je,ze sa na to pozrie doktor....Drzim palce,daj vediet,ako si dopadla 😉

riskokatka1
autor
12. jan 2008

ahojte,tak doki povedal,že som v poriadku,sa teším.Vraj je to psychického pôvodu,ked to nejde,že či sa nebojím otehotnenia.Dal mi antikoncepciu,vraj by mala aj uvoľniť a máme byť trpezlivý.dakujem za podporu.K.

zdenkabrt
12. jan 2008

ahoj riskokatka1 mne sa to tiez obcas stava, ale nemam ani po sekcii ani nic. niekedy po sexe trochu krvacam alebo spinim.ale iba semtam. vraj je to v poriadku, obcas po burlivom sexe sa to stava alebo, po dlhsej pauze. pardon za priamost.

papa

miriel
13. jan 2008

caute, ja som to tiez mala iste obdobie skoro vzdy, takze som sa trochu bala, ale doki mi povedal, ze mam prekrveny krcok, proste mi tam nejake cievky praskali....a tiez to bolo do istej miery aj rozmermi mojho draheho, tak odvtedy davame lubrikacny a setko je ok 🙂

fabiana
13. jan 2008

Ahojte! Tiež som mávala problémy s krvácaním po styku... bolo to z toho dôvodu, že nebol v poriadku krčok, mala som na ňom ranku, ktorá sa stále otvorila a tým aj zakrvácala. Riešilo sa to kryom, odvtedy nie sú žiadne problémy.

denidi
11. jún 2009

Ahojte babenky,vie mi niektora z vas povedat,preco krvacam po milovani? mam vnutromaternicove teliesko,asi tri roky a bolo to v pohode,ale posledny pol rok skoro stale krvacam,nieje to len spinenie,..po chvili to prejde,ale je mi z toho cudne...vie mi niektora z vas povedat,cim to moze byt?ozvite sa mi...dakujem

nevesta
12. jún 2009

Ak krvacas z akehokolvek dovodu mimo cyklu, treba ist ku gynekologovi... Takto cez net ti baby moc neporadia, treba, aby to pozrel lekar, tak sup, sup 😉

ewwe
12. jún 2009

ahoj ja som mala tiez take obdobie ked som po styku trochakrvacala, ale iba tyzden pred prichodom ms, bola som s tym aj u dr, kedze som mala aj vypalovanu ranku tak som si myslela ze to bude tym, ale ranka bola v poriadku, nakoniec to bolo tym ze som mala v robote strasnu zimu na nohy a kazdy mesiac som sa zospodu prechladila cez leto to prestalo a zmenila som aj pracu

luneral25
21. nov 2013

Ahojte Babenky!!! Chcela by som sa opitat ci niekoto ma skusnost s krvacanim po styku ked brala antikoncepciu. Po troch mesiacoch po narodenin mojej dcery som si dala predpisat antiku a ked som brala druhe plato tak sa mi obiavilo krvacanie po styku. niejeto vzdy. krvacam len vtedy ked som ja na nom. doky mi povedal ze to mozebyt hormonmy a zmenilmz atiku. prosim odpistemi mam velky strach.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre