Krvácanie počas šestonedelia

janulik8888
15. nov 2012

ahojte.som vposlednom tyzdni sestonedelia a zacala som krvacat.zo zaciatku som krvacala dva tyzdne a potom mi to prestalo.teraz na konci som zacala znovu.mate s tym skusenost?
budem rada ked mi poradite.
dakujem za odpoved.

lutia
15. nov 2012

@janulik8888 rano si zavolaj gynekologovi alebo popripade navsteva....on ti povie na 100% cim to je

anka2103
15. nov 2012

ja som na tom presne rovnako ibaze nekojim tak myslim ze to je ok

hradnapani
15. nov 2012

@janulik8888 ano, stalo sa mi to, po trojtyzdnovom krvacani bola pauza a koncom siesteho sa zacalo znova, dost silno, asi dva dni a potom prestalo. A potom som dostala menzes az ked mal syn 10 mesiacov. Ale keby ti

hradnapani
15. nov 2012

@janulik8888 keby ti to neprestavalo, alebo zosilovalo, tak radsej asi k lekarovi. Ja by som tiez vtedy isla.

svetlusska
15. nov 2012

@janulik8888 ahoj ja som krvacala tusim 3 alebo 4 tyzdne, potom som mala tyzden a pol pokoj a dostala som kramy, ktore mavam od tej doby pravidelne kazdy mesiac...takze to mozu byt aj kramy a kojim uz 6 mesiac....u kazdej zeny je to ine..

xenicka13
15. nov 2012

ja som volaco tazke dvihala v 5-6 tyzdni som zacala krvacat zas

simca06022011
15. nov 2012

nemoze to byt mendtruacia uz?

alexandra7575
15. nov 2012

Ahoj, aj mne sa to stalo, 7.týždeň po pôrode, trvalo to asi 5 dní. Lekár mi robil ultrazvuk, vravel, že je všetko ok, ale ak to neprejde do 5.dní, tak mám prísť opäť. vysvetlil mi , že je to spôsobené hormónom - prolaktín- že on robí také šarapaty. potom mi začal normálne menzes keď mala dcérka 5 mesiacov, pri plnom dojčení 😠

katy1979
15. nov 2012

Moze to byt uz menstruacia. Ja som to tak mala po oboch porodoch a to boli deti plno dojcene a to mam prisavnikov ziadne trojhodinove odstupy.

ladyzs
15. nov 2012

Ja som to tiež mala 4 týžde v kuse silné krvácanie a potom týždeň pauza povedala by som, že len také špinenie a potom zase. Po týždni mi to prešlo a o dva týždne som dostala normálne menštruáciu. Ja kojím a normálne som mala a aj mávam teraz síce také čudné,ale sú. Po pôrode to mám celé rozhádzané zrejme sa to musí vrátiť postupne do svojich kolají....tie hormóny 🙂

janulik8888
autor
15. nov 2012

aj ja rozmyslam ci to nemam menzes.ale zeby tak skoro?
lebo som pocula aj ze ked zena koji tak nema aj rok menzes.ale asi to ma ozaj kazda inac.
na vecer sa mi krvacanie prestane.
aj to je akesi cudne. 😢

zuzi0911
15. nov 2012

@janulik8888 ahoj ja som pri oboch krvacala 2 tyzdne. tyzden pauza a potom normalna menstruacia. a kazdy mesiac na cas.

ladyzs
19. nov 2012

Každá sme iná je to možné ja som bola aj u mojej gynekologičke lebo som si nebola istá a ona vravela, že niektoré ženy nemajú počas celého kojenia menzes vôbec až po skončení kojenia. Ale, že doba sa mení a už veľa z nás to "chytí" ... Myslím, že ti to prejde týždeň, dva a bude potom...Mne to teraz už prešlo som zvedavá koľko to vydrží... 😒

monitta808
23. nov 2012

@janulik8888 ahoj uz sa ti to upravilo? ja som po porode 4t...prve dni po porode som rvacala normalne, dalsie dni som mala sfarbenie do hneda a 3t som mala uz ako by výtok bielo zltý, no znicoho nic som zacala znova krvacat, nie silno ale skor mi to pride ako menstruacia...ale nieje silna takze pochybujem ze by malo ist o nu....no cudne je to ze to trva na tej istej intenzite uz 4den....neprestava a nemeni sa ani sfarbenie....neviem ci je to ok? s coho to moze byt?

monitta808
23. nov 2012

@janulik8888 a nekojim

janulik8888
autor
30. nov 2012

ahoj.ano mne to uz prestalo.ale mala som menzes.a.aj ty to mas.mne to trvalo tyzden aj pol a prestalo to.a sfarbenie sommala take iste.

petrowna
22. okt 2014

ahojte,boli ste niektora aj na konci menstruacie na kontrole u gynekologa po sestonedeli? mne nie a nie skoncit menzes(uz 11ty den) a zajtra mam ist k nemu na kontrolu po porode...neviem ci mam ist ci co..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre