Kyretáž po pôrode / mimo. Ako ste to mali s krvácaním?

hanuky
2. sep 2008

Ahojte, prosim tie z vas,
ktore maju skusenost s kyretazou po porode, alebo aj mimo porodu, ako to vyzeralo u vas po kyrete s krvacanim? Ja som mala zle odlucenu placentu.
Zda sa mi, ze krvacam dost vela, mam strach ,ze som zle vycistena a ze by sa to muselo zopakovat so zakrokom....

caruzo19
2. sep 2008

ja som po kyretazi krvacala velmi vela a velmi dlho

kojzarik
2. sep 2008

hanuky......... sice som nemala kyretaz ale co viem tak zeny mavaju dost dlho krvacanie aby sa dpbre vycistili ale pre istotu sa spytaj svojho doktora

cathrin
2. sep 2008

hanuky,
ja som tiež mala kyret po pôrode.....ale to krvácanie potom už nebolo také silné ako predtým. A nerobili ti po zákroku (resp. po prepustení z nemocnice) kontrolné sono?
inak je tu už takáto téma - tuším sa volá čistenie po pôrode

hanuky
autor
3. sep 2008

cathrin - mne sa skor zdalo, ze po porode sa mi na treti den krvacanie zlepsilo - na take silnejsie spinenie, ale hned v ten den mi robili sono a na dalsi den kyret. Od kyretu krvacam ako cez najsilnejsiu menstruaciu, sem - tam sa to na par hosin zlepsi, ale potom sa to rozbehne zase.
Najlepsie je, ze na kontrolu mi nikto nekazal nikam ist, az po sestonedeli - klasika... som uz dost bleda, snad dovtedy nevykrvacam. Nechcem robit paniku, snad to bude normalne krvacanie po kyrete... ?

teri3
3. sep 2008

Ja sa teda tomu moc nerozumiem, ale keď už sa aj sama sebe zdáš bledá, tak by si mala ísť k lekárovi, alebo aspoň zatelefonovať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre