Menštruácia po cisárskom

nikkyniks
8. aug 2014

Ahojte, v marci som rodila, po šestonedelí som dostala menštruáciu cca o 2 týždne. Od vtedy mám každý mesiac, ale raz príde koncom mesiaca, inokedy o 10 dní skôr, trvá približne 7 - 10 dní, je to normálne ? Máte s tým nejaká podobnú skúsenosť, čistím sa ešte alebo prečo je to tak ? K tomu ešte aj kojím, tak neviem, či to je spôsobené tým ... ďakujem za radu ... a k lekárovi idem až o mesiac ... 🙂

p_etrisha
8. aug 2014

Ahoj. Ja som tiez dostala po sestonedeli asi tyzden a odvtedy chodi ako sa jej paci. Je sice len 4-5 dnova,ale nacas este neprisla. Vzdy meska,aspom tyzden. Neviem,cim to je...Ale ja som nekojila. Mozno hormony. Mozno sa to časom spravi. Kazdopadne sa o ten mesiac spytaj Dr. 🙂 Viac poradit neviem, mrzi ma to...

monca1982
8. aug 2014

No ja som 3 mesiace po operácii a ešte som menštruáciu nedostala. Ale plne kojím. Je to teda veľmi individuálne.

seahorse27
9. aug 2014

To bude sposobene kojenim.

nikkyniks
autor
13. aug 2014

No len aby, neže to bude niečho horšie 😒

evittam
13. aug 2014

Ahojte, ja som prvého syna rodila normálne a nemala som menštruáciu vôbec, cca po 2 mes. som začala brať HAK a pri nej som tiež nemala, a takisto teraz keď som rodila cisárskym dcérku. Kojila som syna 9 mes., dcéru ešte kojím.

nikkyniks
autor
16. aug 2014

@evittam Hruza, už som si aj test robila, či náhodou :D Aj keď sme si boli istý, že nič ... test vyšiel negativný, takže ... čakám, snáď príde 🙂

mischell0110
16. aug 2014

Myslim si,ze je to individualne.Ja som po cisarskom 2mesiace.po sestonedeli som menzes dostala asi o tyzden,a to som bola pred tym u doktorky,ktora mi povedala,ze ked kojim,nemala by som ju dostat.Dala mi antiku,cim mi prizvukovala,ze menzes isto nedostanem,kym budem brat tabletka a ked este kojim a bum o tyzden menzes.Volala som jej,ze co sa deje,kedze som nemala dostat,povedala do telefonu,ze moze sa stat,ze kym sa hormony upravia.Tyzden som mala,tyzden nie a potom zas tyzden uz druha menstruacia v mesiaci.Ako tiez nechapem,ked aj kojim a mam tabletky,u doktorky mojej to je "normalne" tak neviem.Ale co som sa pytala kamaratiek co ako,vsetky povedali,ze je to individualne,ze to potrva,kym sa upravia hormony,a niektorym to chodilo aj tak,ako ty pises,ze kadeako,ale pre istotu sa spytaj potom na kontrole.Drzim palce 🙂

katyax
18. aug 2014

Tiež si myslím, že je to individuálne. Ja som tiež rodila cisárskym v septembri, stále dojčím, doteraz som nemala žiadne výtoky ani krvácanie, čistenie, len pred 3 týždňami som mala slabé špinenie, ktoré sa na druhý deň zmenilo na slabšie krvácanie, ktoré trvalo týždeň... čiže zrejme menzes, no teraz po 3 týždňoch začínam mať opäť to isté...tak neviem, či je tiež normálne, aby menzes po pôrode bol slabšej intenzity ako pre tehot. a v kratšom cykle...podľa doktorky je to normálne.

mizu89
21. feb 2015

Ahojte aj ja by som mala otazocku ohladom menstruacie.Po cisarskom som sa cistila asi 2 - 3 tyzdne uz si nemapetam.potom som dostala menzes ten trval cca 4-5 dni.potom dalsi som dostala asi na 25 den a teraz mi zase meska.Je to normalne ???Davame si pozor lebo druhe este nechceme.A podla toho co tu citam tak je asi normalne ze mozem mat taky cyklus ze napr.28,25,34,25,32....alebo xy mesiacov nemat menzes???Lebo som trochu nervozna aby som neotehotnela lebo pocula som ze po porode je velke riziko otehotniet

trgypadl
21. feb 2015

@mizu89 cyklus moze byt nepravidelny,ale ak neplanujete tehu,tak asa treba chranit nejakou formou antikoncepcie

trulinka
22. feb 2015

Ja som uz takmer 8 mesiacov po cisarskom a menstruaciu stale nemam, nakolko este kojim. Niekedy mam take kratkodobe pichanie v podbrusku ako pred menstruaciou, cakam, cakam a nechodi 😀 . Nie, ze by mi chybala, ale uz je to dlho....Doktor mi povedal, ze je to individualne kedy zena po porode dostane menstruaciu....

simonqa002
23. feb 2015

ja mam teraz prvu menstruaciu po cisarskom ..uz ux je 8den a stale silno krvacam ...moze to dlhsie trvat ako 7dni ? Bojim sa ci je vsetko oka

zaba_v_ponozke
24. dec 2018

Ahojte, ja som 5 mesiacov po sekcii, kojila som 3 mesiace. A menstruacia nikde :/ bolesti raz mam, raz nie.

dodikatichloe
23. nov 2020

Dobry den babenky ja som po sekcii sedem mesiacou menzes som dostala po 4mesiacou bol dost silny trval priblizne 5dni ale uz Oktobri my prislo len take hnede spinenie trvalo to asi 2dni novembri 6som mala na toaltetnom papieri taku slabulinku krv od vtedy som nemala ms bola som aj u lekara ale ten my povedal ze v 6novembra to bola ms ale taka ms ze len kusok ruzoveho slabulinkeho krvacania len sa mi ukazala a nic poradte mi prosim stretla sa niektora z vas s takimto niecim ja mam 2dcerki jednu prvu som rodila spontalne ale nikdy sa mi.to este nestalo ..dcerku dojcim stale

simona_lukas
25. feb 2021

Ahojte rodila som v novembri na cisársky v januári som mala prvý menzes od 16teho do 22heho a tento mesiac ešte stále nič je pravda že s manželom na raz pukol prezervatív 🙊 ale už som si robila 2 tehotenské testy a oba boli negatívne. Mám sa báť alebo to bude kojením ?

zdenka789
13. apr 2022

Ahojte som po cisárskom rodila som v januári 23teho ale odvtedy nemám menštruáciu a bojím sa ze co by to mohlo byt (nekojim) ďakujem za každú odpoveď

denisaaairdacova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisaaairdacova
31. máj 2023

Ahojte 16.3 som mala cisársky menštruáciu som dostala 28.5 a mám veľmi silné po sekcii je to normálne? Môj gynekológ mi predpísal proti tomu antikoncepciu .
Pomôže mi to ja som to predtým nikdy nebrala .