Menštruácia po pôrode u nekojacich mamičiek. Kedy vám nastúpila?

vandas
27. jún 2007

maminky, kedy vam nastupila menstruacia po porode ak ste nekojili?

adicka
27. jún 2007

Ahoj,ja som dostala menstruaciu po 8 tyzdnoch 😉 mamickam,ktore koja to pride ovela neskor

vandas
autor
27. jún 2007

Adicka, 8 tyzdnov od porodu, ci po ukonceni sestonedelia?Niekde som citala, ze ma prist do 8 tyzdnov od porodu, co by pre mna znamenalo, ze si mozem ist kupit tehotensky test☹( a kedze som mala sekciu, bol by to pruuuser

adicka
27. jún 2007

8 tyzdnov od porodu,nie osem tyzdnov po sestonedeli.Myslis,ze si tehotna?

vandas
autor
27. jún 2007

...dufam, ze nie, bolo by to prekvapko, ale aka ochrana/metoda je 1oo%-na?

adicka
27. jún 2007

vandi,nerizumiem otazke 😉

vandas
autor
27. jún 2007

to nebola otazka, len konstatovanie, ze 100% istotu aj pri pouzivani ochrany nemame ☹

vandas
autor
27. jún 2007

emjee, tam ale pisu kocky, kt. koja, co nie je moj pripad...zial, ani som rapidne neschudla ☹

klararas
27. jún 2007

vandas: já jsem obě holky nekojila a u každé to bylo jiné. Po prvním porodu jsem to dostala 14dni po šestinedělí a u druhé dcery 10týdnů po šestinedělí.

U nekojících maminek se má menstruace dostavit do 4měsíců od porodu

andrea.m
27. jún 2007

ja som syna vôbec nekojila a MS som dostala 7 týždňov po pôrode.takže vlastne hned po skončení šesťstonedelia.

vandas
autor
27. jún 2007

Klari, do 4 mesiacov? to je dost dlha doba. vies to od lekara?kazdopadne si ma ukludnila 🙂

lindda
27. jún 2007

ja som po porode krvacala 8tyzdnou potom asi 10 dni nic a potom normalny menzes a pekne kazdy mesiac 😉

dashak
27. jún 2007

Já dostala menzes ještě než mi skončilo šestinedělí.

klararas
28. jún 2007

vandas: ano to vím od doktorky. Já jsem byla taky v šoku, že jsem to nedostala, a ona sama mi řekla, že do 4měs. po porodu je čas. ALE POZOR !!!!
I když nemáš menstruaci, můžeš mít ovulaci, tak bacha na sperma

katrin
28. jún 2007

ja som ms dostala 8 tyždňov po pôrode aj to na základe vyvolávačky. Nekojila som vôbec

milhaus
28. jún 2007

ja som nekojila, prve dva tyždne som si mlieko odsavala a menstruaciu som dostala tyžden po skončeni očistkov, teda tyžden pred kontrolou u doktora, čo som šla o 7 týždnov po pôrode

lazenka
28. jún 2007

Vandas-budiž ti útěchou,že v tom nejsi sama 😀 Já jsem rodila 23.4. a taky jsem to ještě nedostala a mám za sebou pár nechráněných styků....před dvěma dny jsem to nervově nevydržela a udělala si těh.test.Naštěstí vyšel negativní,ale stejně jistá na 100% si nejsem,protože je ještě brzy.Včera mi Mudra říkala,že už to musí přijít každým dnem.Jjinak obecně prá platí:6-8týdnů od ukončení LAKTACE,né od porodu.

jejke
28. jún 2007

Ahojky, no ja som sice kojila a obe deti vyše roka, 😲 teraz SA NECHCEM CHVÁLIŤ 😔
nechcem aby ste mali z toho zlý pocit, lebo sú často choré aj keď sa hovorí o blahodárnom úćinku materského mlieka a jeho pôsobenie ako ochrana proti infekciam dýchacích ciest....teda u nás je to samá angína a mali aj zápal priedušiek počas toho ako som ich kojila....
😢 ALE menzes som dostala pri prvom hneď po šestonedelí, asi týždeň!!!!
mala som pocit že strácam mlieko
Pri druhom bábe, teda nechodila anechodila, boli to samé stresy źe som asi zas tehotná a DR. ma len ukludňoval ,že to nemusí byť rovnaké ako pri 1.
tak som to dostala aź po 11 mesiacoch a bola to veeeeeeľká úľava. 😀
nemusí to byť pri každom bábatku rovnaké a takisto sme každá iná 🙂

dajusa25
5. okt 2008

Ahoj ja som dostala prvu menstuaciu asi po 8 tyzdnoch.Neviem preco ale druha menstruacia akosi neprichadza
uz asi dva tyzdne,robila som si test a ten bol negativny 😲

katkaz1
16. apr 2010

Ahojte kočky..............ja mam tiez podobny problem ako vy.............som 4,5 mesiaca po porode............kojili sme sa 2,5 mesiaca a potom este asi mesiac iba v noci jeden krat..........a ostatok som davala sunar............este stale som nedostala menstruaciu............nie zeby mi tak velmi chybala ale bojim sa ci je to nermalne...........tehotna nie som ....test vysiel negativny.......prosim vas napiste mi svoje mnenia...........Dakujem.............

majkato
1. mar 2012

@lindda ahoj prosim ta a to si krvacala v kuse tych 8 tyzdnou lebo ja som mala menstruaciu asi 4 tyzdne potom asi 3 dni nic a teraz zasa a neviem ci je to normalne ze uz zasa nejake 3 tyzdne...ak mozes porad dakujem za odpoved

zuzka536
30. apr 2015

@katkaz1 mám podobný problém moja malá ma 9 mesiacov kojila som ju asi pribl.7 mesiacov alebo pol roka a beriem antikoncep.od pôrodu ale takú bez pauzy.Dr. mi aj brala krv kvôli zisteniu tehotenstva ale vyšli negatívne a menštruácia a stále nedostavila povedala mi že sa mám prísť ukázať či sa dostavila keď doberiem prvé balenie.Už som druhý deň začala druhé balenie a stále nič..asi ju navštívim čítala som tu na nete že sa aj vyvolávačka pichá na privolanie..mám strach čo sa deje..

sardinka333
30. apr 2015

Skončilo ,,šestonedelie,, týžden klud a prišla menštruácia....
@katkaz1 myslím si že hormony v tvojom tele ešte možu byť ,,rozhádzané,, porod, kojenie...takže ak je test negativny (tehotenstky) tak by som asi nestresovala. ALe pozor - ovulácia nastáva pred menštruáciou takže určite ochrana, ale ved to vieš 🙂

milacica22
1. máj 2015

Ahoj presne po 8 týždňoch sa dostavila prvá menštruácia. Kojila som len mesiac a aj to na striedačku, raz umelé raz moje 🙂

veronika1402
1. máj 2015

Ja som tiež nekojila.Čistenie po pôrode u mňa trvalo asi týždeň potom už nič,a menstruacia mi prišla presne 6 týždňov po porode,zrovna som bola na kontrole po sestonedeli,a doktor hneď povedal ze už to vidí,že príde menzes.Ale každá sme iná,neboj sa,ak si používala ochranu,tak kľud,nie každé telo funguje ako hodinky🙂

barb93
1. máj 2015

Ja plne kojim a menstruaciu som dostala hned na druhy den po 6nedeli, takze myslim ze je to individualne 🙂

bubka35
3. máj 2015

ja som od zaciatku kojila velmi malo netvorilo sa mi mliecko, mala bola hlavne na umelom, trvalo to 3 mesiace a 4 mesiace po porode som dostala menzes. ale ja som mala dost "rozbity" organizmus po porode a taktiez problem so stitnou, tak mozno preto tak neskoro...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre